Základné potraviny

Základné potraviny

Základné potraviny cestoviny, koreniny a dochucovadlá, polotovary, kompóty, džemy, cukrovinky,
nápoje, múka, cukor, kakao
Veřejná zakázka vložena:
05.01.2017 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzitná nemocnica Bratislava

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.02.2017 14:00

Cena veřejné zkázky:
1 520 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzitná nemocnica Bratislava

Zadavatel ulice:
Pažítková 4

Zadavatel PSČ:
821 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Ján Mlynarčík

Zadavatel telefon:
+421 248 234 957

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.unb.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej gastro polotovarů, zeleniny pro restaurace, jídelny i nemocnice

Výroba a prodej gastro polotovarů, zeleniny pro restaurace, jídelny i nemocnice

Chcete ušetřit čas pomocí zeleniny, kterou už budete mít očištěnou, oloupanou a připravenou k použití? Využijte služeb firmy Dunaj - Ostrava CZ s.r.o., zabývající se distribucí gastro polotovarů. Díky našim polotovarům si zkrátíte dobu příprav jídel v nemocnicích, restauracích, jídelnách a jiných gastro zařízeních. Všechny polotovary jsou vakuově balené a tím zaručujeme jejich stálou svěžest. Můžete si u nás objednat: - zelenina na svíčkovou - zelenina na bramborový salát - mrkev, brambory, petržel, celer, kapusta, zelí, červená řepa. Zeleninu Vám upravíme dle Vašeho přání - kostky, plátky, nudličky a dodáme v syrovém či vařeném stavu. Distribuci provádíme po Moravskoslezském, Jihomoravském i Olomouckém kraji, tak neváhejte a kontaktujte nás!


Barelová voda do kanceláří Praha - distributor Šumavský pramen – svěží a chutná

Barelová voda do kanceláří Praha - distributor Šumavský pramen – svěží a chutná

Z-Market; Food Delivery Service z Prahy Vám zajistí nejen do kanceláří barelovou vodu od distributora Šumavský pramen. Barelová voda je stáčena do barelů 18,9 nebo 11 litrů a díky zachovává si svou původní svěží pramenitou chuť, která je pro ni typická. Pramenitá voda v barelech je tak neustále připravena k okamžité konzumaci a je vyhledávaným zdrojem tekutin v kancelářích nebo čekárnách. Osvěžte se i Vy barelovou vodou Šumavský pramen a kontaktuje Z-Market; Food Delivery Service z Prahy.


Bezlepková jídla, strava - rozvoz menu až k vám domů

Bezlepková jídla, strava - rozvoz menu až k vám domů

Chcete mít denně čerstvé a chutné jídlo? Pak si objednejte naše menu od firmy LB GASTRO s.r.o.. Nabízíme také bezlepkovou stravu. Naše firma rozváží jídlo do celého okolí Ostravy a Opavy (ve městech Ostrava a Opava do domácností nerozvážíme). Závodní stravování včetně dovozu: - tradiční jídla - dietní a racionální strava - zeleninová, luštěninová jídla - obědy, večeře - chlazená a mražená jídla - dovoz jídel včetně nádobí - rozvoz jídel v termoportech, várnicích nebo jídlonosičích. Zajišťujeme odpovídající kvalitu jídla a velikost jednotlivých porcí. Po domluvě je také možnost zajištění provozu kantýny přímo v prostorech velkých podniků. Naše nabídka obsahuje 10 stálých týdenních lístků, jejichž obsah je úměrně vyvážen. Jídelní lístky jsou pravidelně obměňovány. Denní menu se skládá z polévky, hlavního pokrmu (možnost volby ze šesti druhů, mezi kterými naleznete také bezlepková jídla), a také nápoje. Rozvoz jídla zajišťuje firma po celém okolí Ostravy i Opavy, včetně Kravařska a Hlučínska. Neváhejte a proveďte si objednávku menu ještě dnes.


Rozvoz chlazených, teplých jídel do firem, prodejen-závodní stravování

Rozvoz chlazených, teplých jídel do firem, prodejen-závodní stravování

Společnost JOSPO a.s. Holešov zajišťuje závodní stravování, gastronomické a cateringové služby v regionu Zlínský kraj, Přerov. Nabízíme výrobu, prodej i rozvoz chlazených i teplých jídel. Naše jídla patří do tradiční české kuchyně, jsou vakuově balená, umožňují rychlou přípravu, jsou levná a chutná. Denně nabízíme 35 druhů chlazených jídel a 4 druhy polévek. Dále máme denní výběr z 3-4 teplých hlavních jídel a salátů jednoporcových a víceporcových jídel a 4 druhy polévek. Cateringové služby: -závodní stravování -pořádání společenských akcí, svatby, rodinné oslavy, rauty aj. Dodáváme jídlo do firem, prodejen, do automatů, na odloučená pracoviště, na noční a odpolední směny.


Potravinové automaty, svačinkové automaty, obědové automaty - chlazená jídla DAMIAN

Potravinové automaty, svačinkové automaty, obědové automaty - chlazená jídla DAMIAN

Chcete mít na svém provozu potravinové automaty? Firma DELIKOMAT s.r.o. Vám poskytne kompletní servis. Svačinkové či obědové. Obědové automaty jsou ideálním řešením pro stravování Vašich zaměstnanců. Široký výběr tradičních chutí z více než 50 druhů jídel pro jednoduchý ohřev pomocí mikrovlnné trouby. Pro Vaši představu jídel: -svíčková na smetaně s brusinkami, houskový knedlík -hovězí guláš, houskový knedlík -vepřové výpečky se zelím, bramborový knedlík -vepřová plec na houbách, rýže -plněné bramborové knedlíky se zelím -smažený kuřecí řízek, bramborová kaše -paprikové lusky, rajská omáčka, houskový knedlík -pečené kuřecí stehno, rýže -rizoto s kuřecím masem, sypané sýrem -vepřová játra na roštu, houskový knedlík -halušky se zelím -Kung pao s rýží a další. Dodavatelé chlazených jídel jsou HAMÉ, HELI FOOD FRESH, SV CATERING a QUICKDELI. Svačinkové automaty stále se obměňují a rozšiřuje sortiment výběru. Naleznete v automatech: -bagety, sendviče, cukrovinky, oplatky -slané pochutiny -nápoje -müsli -cereální tyčinky. Pestrá nabídka baget a sendvičů od firem Hamé, Crocodille nebo Frencl.


Loupané brambory, polotovary z brambor pro gastro zařízení - vakuově balené, rozvoz

Loupané brambory, polotovary z brambor pro gastro zařízení - vakuově balené, rozvoz

Potřebujete pro své gastro zařízení brambory prvotřídní kvality, které už jsou loupané? Pak jsou pro vás naše polotovary z brambor tou nejlepší volbou! Bramborové polotovary dodáváme vakuově balené, aby neztratily svou kvalitu, v těchto variantách: - kuličky, - plátky, - kostičky, - loupané, - americké, - čtvrtky. Samozřejmostí je i zajištění rozvozu v kraji: - Jihomoravském, - Moravskoslezském, - Olomouckém. Naše produkty distribuujeme také na Slovensko. Těšíme se na naši spolupráci!