Izolace z konopí, Jižní Afrika

Izolace z konopí, Jižní Afrika

Hledáme výrobce konopné izolace budov.

Původní znění:
Inquiry
Manufacturers of hemp building insulation
Poptávka byla vložena dne:
03.01.2017 10:51

Platnost poptávky:
03.04.2017 10:38

Kontaktní osoba:
Richard Ellis


Telefon:
+27 614 742 462

Země:
South Africa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tlumiče hluku z větráků a ventilátorů na míru pro domácností i průmyslovou výrobu

Tlumiče hluku z větráků a ventilátorů na míru pro domácností i průmyslovou výrobu

Obtěžuje Vás hluk větráků a ventilátorů nejen doma, ale také v pracovním prostředí? Potřebujte zajistit Vašim pracovníkům adekvátní pracovní prostředí? Řešením jsou tlumiče hluku větráků a ventilátorů od společnosti ROMAn s.r.o. Tlumiče hluku se postarají o odhlučnění nejen domácností, ale také velkých prostor jako jsou výrobny všech odvětví průmyslu, kde jsou zdrojem hluku větráky, ventilátory nebo tepelná čerpadla. Naše bohaté zkušenosti nám dovolují přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně a připravit řešení na míru s využitím certifikovaných RS panelů, které naše firma sama navrhla. Odhlučnění prostor pomocí tlumičů hluku z větráků a ventilátorů na míru žádejte u českého výrobce, společnosti ROMAn s.r.o.


Izolace stěn, stropů a konstrukcí z přírodních konopných vláken, Česká republika

Izolace stěn, stropů a konstrukcí z přírodních konopných vláken, Česká republika

Pokud potřebujete zajistit izolaci stěn, stropů nebo konstrukcí, pak se obraťte na společnost KOBE-cz s.r.o. z České republiky, která Vám poskytne izolační materiál z přírodních konopných vláken. Přírodní konopná vlákna využíváme k výrobě izolačního materiálu KOBE ECO HEMP FLEX, který můžete využít při izolaci vnitřních a vnějších stěn v dřevěných roštech a stěn s kovovými sloupky, k izolaci dřevěných trámových stropů a předsazených konstrukcí. Mezi hlavní výhody přírodního konopného vlákna patří: - zdravotní nezávadnost - vynikající akumulační schopnosti - jednoduchá manipulace a montáž - vysoká difúzní otevřenost - vyroben z obnovitelných zdrojů Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej velkoplošné montované fasádní desky - využití speciální akrylátové barvy

Prodej velkoplošné montované fasádní desky - využití speciální akrylátové barvy

Nevšední vzhled a originalita! To jsou velkoplošné desky firmy G Import spol. s r.o. Tyto fasádní cementovláknité desky Silbonit Pigmentas povrchem desek Pigmenta vysoce odolné proti vnějším vlivům a zvláště UV záření. Chemické složení chrání desky vůči hnilobě a škůdcům. Desky se kotví na podkladní rošty. Mezi deskami vzniká černá izolační čára, která přidává na elegantnosti celé budovy. Povrchové úpravy desek: -SILBONIT Impregna vysoce odolná proti otěru a vlhkosti -Silbonit HA-HC využití v interiéru i exteriéru -povrchová úprav desek Groove, Surface a Stripe se strukturovaným povrchem. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Dvojité bentonitové rohože (DBR), výroba a prodej Most – ochrana proti radonu a prosakující vodě

Dvojité bentonitové rohože (DBR), výroba a prodej Most – ochrana proti radonu a prosakující vodě

Nejen pro podzemní stavitelství, ale do všech náročných podmínek s požadavkem na extrémní odolnost jsou určeny dvojité bentonitové rohože (DBR), které vyrábí a prodává společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. z Mostu. Dvojité bentonitové rohože (DBR) poskytují díky své konstrukci spojující těsnící vlastnosti polyethylenové folie (PE) o síle 0,2, 0,6 až 1,2 mm nanesené na geotextilii a kvalitního bentonitu duální hydroizolační ochranu stavebního díla proti radonu a prosakující vodě. Mezi další nesporné výhody lze zahrnout i snadnou a rychlou pokládku a kontrolu kvality spojení. Více informací o výhodách a způsobu využití dvojité bentonitové rohože (DBR) žádejte u společnosti MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.


Tlumiče hluku, akustické zástěny, akustické kryty a kontejnery Praha

Tlumiče hluku, akustické zástěny, akustické kryty a kontejnery Praha

Řešení hlučné výroby malých podniků i velkých továren přináší společnost Greif-akustika, s.r.o. z Prahy a její široká nabídka tlumičů hluku, akustických zástěn, akustických krytů a kontejnerů. Naši odborníci navrhnou a připraví řešení a návrh odhlučnění vnitřních i venkovních prostor na míru každému klientovi. Ať už se bude jednat o tlumiče hluku pro turbíny, kouřovody, kotle, motory, mobilní akustické zástěny či zástěny určené k instalaci do ocelové konstrukce nebo neprůzvučné dveře do strojoven, vždy si můžete být jisti kvalitou a vysokou funkčností našich výrobků. Pokud si o nabízených výrobcích přejete dozvědět více informací, neváhejte prosím kontaktovat společnost Greif-akustika, s.r.o. z Prahy.


Hranoly a klíny z PUR pěny pro dotěsnění střech - výroba

Hranoly a klíny z PUR pěny pro dotěsnění střech - výroba

Dotěsnění z PUR pěny vyráběné na bázi polyurethanu, je také nasákavé a zabraňuje pronikání prachu dovnitř budovy. Aby se s těmito produkty lépe zacházelo je možné je vyrábět s polepy nebo bez nich. Další možností je také výběr barev: - antracitová, - cihlově červená. Využijte naše kvalitní těsnění i Vy! Záleží nám na Vaši spokojenosti!