Sada smaltovaných reaktorů pro chemickou výrobu

Sada smaltovaných reaktorů pro chemickou výrobu

Sada smaltovaných reaktorů pro chemický průmysl
1 x 100 l
1 x 250 l
2 x 1.600 l
Veřejná zakázka vložena:
02.01.2017 10:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Most

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.02.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o.

Zadavatel IČ:
25417681

Zadavatel PSČ:
4

Zadavatel obec:
Litvínov

Kontaktní osoba:
Karel Svoboda

Zadavatel telefon:
+420 733 133 252


Zadavatel web:
http://www.eurosupport.nl

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

24000000-4
Chemické výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Míchací stroje pro míchání sypkých směsí, materiálů - homogenizátory

Míchací stroje pro míchání sypkých směsí, materiálů - homogenizátory

Hledáte specializovanou firmu na míchací stroje pro míchání sypkých směsí, homogenizátory? Pak se obraťte na nás na společnost, která se specializuje výrobky z oceli a to i homogenizátory. Nabízíme: - Míchací stroje pro míchání sypkých směsí, materiálů, granulí pro farmaceutický, potravinářský, chemický průmysl a i řady dalších. Části homogenizátoru jsou vyrobeny z nerez oceli a ty přijdou do přímého styku s míchaným produktem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Drátěné, kovové výrobky pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl

Drátěné, kovové výrobky pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl

Na drátěné a kovové výrobky pro potravinářský, chemický, farmaceutický průmysl a zdravotnictví je specialistou společnost UVAX, s.r.o. se sídlem v Šumperku. Naše společnost již realizovala desítky zajímavých projektů nejen po celé České republice, ale také v zahraničí. Proto se na nás neváhejte obrátit - drátěnými i kovovými výrobky také rádi vybavíme i vaši provozovnu: - držáky a stojany - drátěné židličky, stolky - madla, trnože, sloupy - nerezové koše - police, křesla, košíky a další. Veškeré naše produkty prochází důslednou výstupní kontrolou, která zajišťuje vysokou kvalitu vyráběné produkce. Obchodním partnerům nabízíme poradenskou činnost a úzce s nimi spolupracujeme při tvorbě nejvýhodnější cenové nabídky.


Linka pro plnění sušeného mléka do pytlů

Linka pro plnění sušeného mléka do pytlů

Firma Vels vážící elektronické systémy s.r.o. Pardubice - Rosice nad Labem se zabývá výrobou plnicích a balících zařízení v chemickém a potravinářském průmyslu. Nabízí i linku pro plnění sušeného mléka do pytlů. Linka je určena pro balení sušeného mléka do pytlů s otevřeným hrdlem.  Je sestavena z vlastní plničky, stojanové svářečky PE vložky pytlů, stojanové šičky a pasového dopravníku. Plnění probíhá dvoufázově. Obsluha upne prázdný pytel na hlavní plnící hrdlo, kde dojde k jeho naplnění na hrubou hmotnost. Po dovážení obsluha zavaří PE vložku pytle a pytel zašije. Provedení linky je možné měnit podle konkrétních požadavků zákazníka.


Příprava projektů, vybavení a vývoj projektů v náročné oblasti Life Sciencies

Příprava projektů, vybavení a vývoj projektů v náročné oblasti Life Sciencies

Své služby špičkové úrovně při vývoji, přípravě a vybavení projektů nabízí zákazníkům v oblasti Life Sciencies společnost SAUTER Automation, spol.s r.o. se sídlem v Praze. Našimi zákazníci jsou především firmy z oblastí farmaceutického, potravinářského či chemického průmyslu, ale i ostatních oborů, které vyžadují pro výzkum a vývoj ty nejpřísnější podmínky čistoty a stabilních teplot v pracovním prostředí. Využijte naše mnohaleté zkušenosti v oboru a možnost využití komponentů té nejvyšší kvality při přípravě projektů v oblasti Life Sciencies a kontaktujte naše odborníky ze společnosti SAUTER Automation, spol.s r.o.


Homogenizátory pro farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl

Homogenizátory pro farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl

Hledáte specializovanou výrobu homogenizátorů k míchání sypkých materiálů v Jihomoravském kraji? Pak se spojte s firmou NIRO-INOX spol. s.r.o v Zaječí. Naše společnost se specializuje na výrobky jako jsou homogenizátory, zařízení pro míchání potravinářských polotovarů a podobně. Homogenizátory se využívají v farmaceutickém, chemickém a potravinářském průmyslu pro míchání sypkého materiálu, a granulí a jiných. Tento produkt přichází do přímého styku s míchaným produktem je tedy výhradně vyroben z nerez oceli. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Bimetalový otočný teploměr pro chemický průmysl | Nová Paka

Bimetalový otočný teploměr pro chemický průmysl | Nová Paka

Bimetalový teploměr s otočným a výkyvným krytem je určen především pro chemický průmysl. Pomáhá měřit agresivní látky v chemii, petrochemii a v různých zpracovatelských technologiích. Svoje uplatnění najde také ve výrobě přístrojů pro potravinářský průmysl. Protože jsou teploměry extrémně namáhány, splňují nejvyšší požadavky kvality na měřící techniku. Měřícím prvkem je bimetalová spirála. Třída 1 (DIN EN 13 190) Rozsah použití trvalé zatížení (1 rok): měřící rozsah (DIN EN 13 190) krátkodobé (max. 24 h): rozsah indikace (DIN EN 13 190) Jmenovitá velikost 100, 160 Přípustný provozní tlak na ponorný dřík max. 25 bar Druh ochrany IP 56 / IP 65 (EN 60 529 / IEC 529) IP 65 (EN 60 529 / IEC 529) pro přístroje s mezním čidlem. Pro bližší informace o bimetalovém teploměru nás neváhejte kontaktovat.