Cement, slínek, Irán

Cement, slínek, Irán

Specializujeme se na dodávky kvalitního portlandského cementu (42.5, 52.5) a typ 2 a 5, slínku, bílého cementu z Íránu s opravdu dobrou cenou na trhu. Tyto cementy, slínky jsou přísně testovány odborníky kvality na základě průmyslových definovaných parametrů, které splňují očekávání klienta.
Máme zájem dodávat kvalitní cement a slínek za konkurenceschopnou cenu.
-Portland Cement 42.5
-Portland Cement 52.5
-Bílý cement 42.5
-Bílý cement 52.5
-Slínek
-Bílý clinker 42.5
-Bílý clinker 52.5

Mr.Reza
Company name:Tosease San'at & Tejarat Rosh Iranian Co.(S.P.A)
Add: Unit 16, 5th fl, No 71, Ally Shahid Afarand, Sattarkhan St, Tehran, IRAN
Email: cement.trade23@gmailcom
waz.trade@gmail.com

Původní znění:
Inquiry
With Greeting
We are looking commission based agents to cooperate.

We specialize in supplying good quality of Portland cement (42.5, 52.5) and Type 2 and 5, clinker, White cement from Iran in the market with really good price. These cements, clinkers are stringently tested by quality experts on the basis of industry defined parameters, which meet client's expectations. Moreover, we meet the bulk demand of clients within a best possible of time.
We interest to supply requirement products with quality cement and clinker but competitive price.


-Portland Cement 42.5
-Portland Cement 52.5
-White cement 42.5
-White cement 52.5
-Clinker all
-White clinker 42.5
-White clinker 52.5


Thanks
Mr.Reza
Company name:Tosease San'at & Tejarat Rosh Iranian Co.(S.P.A)
Add: Unit 16, 5th fl, No 71, Ally Shahid Afarand, Sattarkhan St, Tehran, IRAN
Email: cement.trade23@gmailcom
waz.trade@gmail.com
Poptávka byla vložena dne:
03.01.2017 10:53

Platnost poptávky:
03.04.2017 10:37

Kontaktní osoba:
Alireza Faezi

Kontaktní email:

Předpokládaná cena:
12 €

Země:
Iran

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čerpání betonu a betonových směsí až do výšky 32 metrů

Čerpání betonu a betonových směsí až do výšky 32 metrů

Potřebujete dostat beton do těžko dostupných nebo vzdálených míst? Při použití čerpadel je to možné. Oslovte společnost Andrla CZ s.r.o., která nabízí čerpání betonu a betonových směsí jak významným stavebním společnostem, tak i drobným stavebníkům. Použitím čerpadla betonu se výrazně zkracuje, zlevňuje a rovněž také zkvalitňuje ukládka betonu. V současné době jsou čerpadla betonových směsí nedílnou součástí moderního stavebnictví, jak z hlediska ekonomického, tak i s ohledem na kvalitu a rychlost uložení betonové směsi. Cokoliv se týká betonu, jste na správném místě! Firma Andrla CZ s.r.o. zajišťuje výrobu, dopravu, čerpání betonu a další služby s tím spojené. Náš vozový park: - 3 x tatra 815 o obsahu 4,5 m? - 3 x Daf,Renault o obsahu 9 m? - 1 x Mercedes, o obsahu 6 m? - 1 x čerpadlo betonu CIFA KZ/26 na podvozku Mercedes - 1 x čerpadlo betonu CIFA MAGNUM 28 na podvozku MAN. Pokud zákazník požaduje čerpadlo s větším dosahem, můžeme nabídnout externí firmy s dosahem čerpadla až 42m s možností přídavných hadic až do 60m.


Cihly, kvalitní maltové směsi a další levný stavební materiál

Cihly, kvalitní maltové směsi a další levný stavební materiál

Stavíte dům, garáž či jinou stavbu a sháníte kvalitní a přitom levný stavební materiál? Pak navštivte naší společnost Stavebniny Andrla, s.r.o. se sídlem v Opavě, která nabízí kromě kvalitních maltových směsí a cihel také široký výběr levného stavebního materiálu pro stavby. Maltové směsi jsou nejen důležitou, ale hlavně nedílnou součástí každé stavby. Výborně provedená základní vrstva je zárukou výborného finálního vzhledu fasády. U nás máte na výběr jen kvalitní maltové směsi, které se jednoduše nanáší. Kromě maltových směsí jsou základem každé stavby také kvalitní cihly. U nás naleznete široký výběr cihel, které jsou osvědčené svou pevností a trvanlivostí. naše cihlové systémy Vám poskytnou nejenom dobré izolační vlastnosti, které přispívají k tepelnou pohodu v domě, ale také slušné zvukově izolační vlastnosti. Zastavte se u nás a vyberte si, co potřebujte!


Zdící materiály prodej Kladno – odolný, vhodné i pro nízkoenergetické stavby

Zdící materiály prodej Kladno – odolný, vhodné i pro nízkoenergetické stavby

Opravujete nebo stavíte dům a hledáte spolehlivého dodavatele zdícího materiálu? Pak Vás jistě osloví nabídka společnosti Rajniš stavebniny z Kladna. Nabídka kvalitního zdícího materiálu a příslušenství od známého výrobce je určena jak stavebním firmám, tak i drobným odběratelům. Jedná se o nejoblíbenější a nejužívanější zdící materiály, které jsou použitelné pro nosné a výplňové stěny a příčky, ale i pro obvodové konstrukce a vyhovují také nárokům na stavbu nízkoenergetických domů. V případě zájmu o více informací k nabídce zdícího materiálu kontaktujte prosím společnost Rajniš stavebniny.


Litý cementový potěr Cemflow pro vyrovnání podlahy – žádné dodatečné stěrkování

Litý cementový potěr Cemflow pro vyrovnání podlahy – žádné dodatečné stěrkování

O dokonale rovnou podlahu i v místech s očekávanou vlhkostí jako jsou suterénní prostory, vstupní haly, bazény a sauny se postará litý cementový potěr Cemflow od společnosti TBG Pražské malty, s.r.o. Litý potěr Cemflow je na bázi cementu, jeho aplikace je snadná a protože není třeba dodatečné stěrkování, uspoří Vám jak čas, tak i peníze. Jeho použití je v hodné i v místech, kde jsou již dokončeny prostory a to bez složitého strojního zařízení. Finální povrch bude rovná a hladký i bez stěrkování. Pokud Vás nabídka zaujala a požadujete k využití litého cementového potěru Cemflow další informace, neváhejte kontaktovat společnost TBG Pražské malty, s.r.o.


Ekologicky vyráběný beton a betonové směsi dodává betonárna TBG Metrostav

Ekologicky vyráběný beton a betonové směsi dodává betonárna TBG Metrostav

Výrobu betonu s důrazem na ochranu životního prostředí nabízí společnost TBG Metrostav, Praha. Při své činnosti se tato společnost snaží co nejvíce eliminovat její negativní dopad na okolí. Z toho důvodu využívá pro dovoz materiálu na výrobu betonu nejvíce ekologický způsob - lodní dopravu. Dále se podílí na bezodpadové technologii a disponuje recyklačním zařízením na likvidaci zbytků čerstvého betonu a malt s uzavřeným okruhem pro jejich zpětné využití. Účinné filtry a opláštění výrobního zařízení chrání okolí před únikem prachových částic. Hlídá se také, aby betonárna při výrobě betonu nepřekročila přípustné hladiny hluku, akustického tlaku a prašnosti, dané platnou legislativou.V neposlední řadě je třeba zmínit citlivé začlenění betonárny do okolní krajiny nebo průmyslové oblasti. V případě zájmu o kvalitní, ekologicky vyráběný beton, se proto obraťte na betonárnu TBG Metrostav z Prahy!


Pěnobeton POROFLOW – vyrovná podklad a zajistí tepelnou izolaci

Pěnobeton POROFLOW – vyrovná podklad a zajistí tepelnou izolaci

Vyrovnání průmyslových podlah, podlah bytových domů nebo vyplnění spádů plochých střech zajistí pěnobeton POROFLOW od společnosti CEMEX Czech Republic s.r.o. Pěnobeton POROFLOW je litá směs, která nejen že vyrovná podklad bez ohledu na jeho nerovnosti na množství a umístění instalačních rozvodů, ale také poskytne kvalitní tepelnou izolaci. Jednotlivé varianty pěnobetonu POROFLOW jsou uzpůsobeny danému použití pro dokonalý výsledek, kterým je stabilní a rovný povrch. U pěnobetonu POROFLOW od společnosti CEMEX Czech Republic s.r.o. oceníte i snadnou a rychlou aplikuci.