Kabely, Turecko

Kabely, Turecko

Jmenuji se Victoria Osada a jsem exportní manažer prodeje společnosti Turkish Petkab Cable.
Naše společnost je jedním z předních výrobců kabelových výrobků v Turecku a nyní se rozvíjíme na trhy v západní a východní Evropě a regionu Asie.
Máte-li zájem, pošleme vám katalog.
Náš sortiment se skládá z kabelů uvedených níže.
-Kontrolní - ovládací kabely
-Přístrojové kabely
-Vysoce Flexibilní Ovládací kabely
-Teplotám odolné kabely - PVC - silikonový - TPE
-Kabely pro přenos dat
-Audio, video a bezpečnostní kabely
-Kabely pro požární bezpečnost a telekomunikační kabely
-Koaxiální kabely

Bližší informace na našich webových stránkách: www.petkab.com.tr

S pozdravem
Victoria Osada

(Ms) Victoria Osada | Sales Representative Petkab Cable Co. Ltd.
Address: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 2 No: 80
34384 Okmeydani Sisli-Istanbul / TURKEY
Tel: +90 (212) 210 67 32 (PBX) | Fax: +90 (212) 222 73 00
E-mail: sales@petkab.com.tr
Website: www.petkab.com.tr

Původní znění:
Inquiry
Hello, Dear Partners ! !
My name is Victoria Osada and I`m export sales manager of Turkish Petkab Cable company.
Our company is one of the leading manufacturers of cable products in Turkey and now we are developing markets of West and East Europe and Region of Asia..
If you are interested, we will send you our catalogue in the hope of doing business with you. Just give us opportunity and assure you that your order will be executed to your best satisfaction.

Our product range consists of cables mentioned below.

-Control - Command Cables
-Instrumentation Cables
-Highly Flexible Control Cables
-Heat Resistant Cables - PVC - Silicone - TPE
- Data Transmission Cables
- Audio, Video and Security Cables
- Fire Security and Telecommunication Cables
- Coaxial Cables

Do you have any requirements from them? If you do please send me your request about them and I will try to give our best offer for you.

We would like to meet your cable requirements with great pleasure.
Please check our website: www.petkab.com.tr
I look forward to your response.

Best regards

Victoria Osada

(Ms) Victoria Osada | Sales Representative Petkab Cable Co. Ltd.
Address: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 2 No: 80
34384 Okmeydani Sisli-Istanbul / TURKEY
Tel: +90 (212) 210 67 32 (PBX) | Fax: +90 (212) 222 73 00
E-mail: sales@petkab.com.tr
Website: www.petkab.com.tr
Poptávka byla vložena dne:
03.01.2017 10:49

Platnost poptávky:
03.04.2017 10:36

Kontaktní osoba:
Petkab Cable

Kontaktní email:

Telefon:
+905 530 064 914

Země:
Turkey

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kabeláže a kabelových svazků

Výroba kabeláže a kabelových svazků

Specializace společnosti Ray Service, a.s. z regionu Uherské Hradiště je výroba kabeláže a kabelových svazků, mimo to se zabývá distribucí kabelových komponent od světových výrobců. Výroba, dodávka, technologie: -kabeláže a kabelové svazky (kabelových svazků) pro: -techniku vojenskou, dopravní, leteckou, automobilovou -průmysl (stroje a zařízení) -výroba elektromechanických komponent -výroba el. skříní pro speciální aplikace.


Úložné systémy pro kabely z oceli, hliníku, PVC Vás přesvědčí vysokou kvalitou

Úložné systémy pro kabely z oceli, hliníku, PVC Vás přesvědčí vysokou kvalitou

Bez moderní elektroinstalace se dnes neobejde žádná stavba domu, bytu, komerčních ani výrobních prostor či sportovních hal elektráren. Společnost Niedax-Kleinhuis s.r.o. přichází s uceleným řešením úložných nosných systémů pro kabely z oceli, hliníku a PVC. Úložné systémy pro kabely jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě z materiálů, které odpovídají přísným normám a pokryjí přísné nároky na mechanickou pevnost nebo ochranu proti korozi. Nechte se i vy přesvědčit vysokou kvalitou úložných systémů pro kabely od společnosti Niedax-Kleinhuis s.r.o.


Kabelové svazky, kabeláž pro leteckou techniku - zakázková výroba

Kabelové svazky, kabeláž pro leteckou techniku - zakázková výroba

Společnost Ray Service dodává kabeláž, kabelové svazky a konektory pro leteckou techniku - letadla vojenská i civilní. Zakázková výroba probíhá dle standardů pro leteckou techniku, při použití kvalitních a ekonomicky výhodných komponent. Výroba je ve Starém Městě-region Uherské Hradiště. Kabelové svazky a konektory vytváříme na míru. S využitím Reverzního inženýrství je možné dle vzorového kusu vyrobit nový. Dodáme: - kabelové svazky pro motory letadel - propojovací kabely - kabeláže subsystémů letadel a jejich propojení dle standardů pro letecký průmysl - kabeláž pro upgrade vybavení letadel - řídící jednotky - CSU jednotka pro ovládání klapek - elektromechanické sestavy řídicích panelů Region Zlínska má dlouhou historii výroby letadel. Naše firma díky tomu zaměstnává zkušené odborníky a jsme schopni plnit jakékoliv požadavky včas, ve vysoké kvalitě a za výhodnou cenu.


Eshop, elektromateriál pro průmysl  Schneider Electric-elektropohony, stykače, relé, jističe

Eshop, elektromateriál pro průmysl Schneider Electric-elektropohony, stykače, relé, jističe

Pokud hledáte dodavatele elektromateriálu pro průmysl, firma EMS ELEKTRO z okresu Zlín je vhodným partnerem. Provozuje eshop s produkty firmy Schneider Electric - elektropohony, ochranná relé, stykače, jističe a další výrobky. Jsme partnery mnoha významných firem - Siemens, Pfannenberg, Omron, Weidmüller, Moflash, Murrplastik, MCLED, Icotek, Iboco, Rittal, Sirena, ADTech, Balluf, IFM, Helukabel, Wieland a dalších. V nabídce Schneider Electric: - ministykače, stykače - pomocné kontakty ke stykačům - ochranná, výkonová relé - jističe a vypínače - relé a rozhraní - elektropohony, elektrické pohony - kompenzace - motorové spouštěče - kamerové systémy - monitoring - elektrická požární signalizace - napájecí zdroje, transformátory - detekce, RFID systémy - ovládací, signalizační přístroje - PLC systémy, kontrolery - pojistkové odpínače a odpojovače - rozváděče, rozvodnice - sběrnice - svodiče přepětí - vypínače a zásuvky - řídící systémy budov.


Optické rozvaděče a vany v různých variantách pro ukončení optických kabelů

Optické rozvaděče a vany v různých variantách pro ukončení optických kabelů

Hledáte kvalitního dodavatele optických rozvaděčů a van? Pak se obraťte na naši společnost, díky které budete mít záruku dodání kvalitního zboží v co nejkratším čase. Optické rozvaděče, vany tedy Optical Distribution Frame (ODF) jsou využívány především pro: - ukládání kabelových rezerv, - ukončování optických kabelů, - sváření optických kabelů průběžných, - umísťování WDM filtrů a splliterů. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes! V naší široké nabídce instalačního materiálu pro datové a telekomunikační sítě si vyberete vše, co potřebujete! Těšíme se na vás!


Protipožární výrobky od společnosti Spelsberg – z prověřených žáruvzdorných materiálů

Protipožární výrobky od společnosti Spelsberg – z prověřených žáruvzdorných materiálů

Aby i v případě vypuknutí požáru byla po nezbytně dlouhou dobu zaručena funkce vybraných elektrických zařízeních jako jsou nouzová osvětlení nebo zařízení pro odvod kouře v únikových a záchranných cestách, vyrábí společnost Spelsberg spol. s r.o. se zastoupením v Praze veškeré protipožární výrobky pouze z prověřených materiálů, které jsou žáruvzdorné a ohnivzdorné. Námi vyrobené kabelové rozbočovací skříně, spojovací skříně nebo malé rozvaděče WKE-AK nabízejí v případě požáru zachování elektrické funkčnosti v rozmezí od 30 do 90 minut. K tomuto se využívá přehledného označení E30 až E90. Žádáte více informací o protipožárních výrobcích od společnosti Spelsberg spol. s r.o.? Neváhejte kontaktovat příslušné odborníky nebo navštívit firemní internetové stránky.