Poptávám dodávku převlékací kabiny

Poptávám dodávku převlékací kabiny

Poptávám převlékací kabinku s pevnými boky, ukotvení do stěn, umístění do rohu místnosti. Viz foto.
Poptávka byla vložena dne:
02.12.2016 15:16

Platnost poptávky:
02.01.2017 14:50

Kontaktní osoba:
Lenka Novotná

Kontaktní email:

Telefon:
+420 461 729 550

Okres:
Pardubice

Obrázek:
Poptávám dodávku převlékací kabiny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zednické a zámečnické práce, rozvody, rekonstrukce

Zednické a zámečnické práce, rozvody, rekonstrukce

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která Vám zajistí veškeré práce na domě či jiných budovách? Již dále neztrácejte čas a kontaktujte naši společnost František Kužel - zámečnické a zednické práce, se sídlem v Kladně, která na stavebním trhu působí již více jak 25 let. Realizujeme zednické práce, výstavbu domů, chat, garáží, stavby zdí, omítky, rekonstrukce koupelen, přestavby interiérů, zateplení budov, fasády, rozvody elektroinstalace a vodoinstalace. Zaměřujeme se také na provádění dřevostaveb. Současně provádíme i zámečnické práce jako dělení a ohýbání materiálů, broušení a vrtání, výměnu kování dveří, montáž zámků.


Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Chcete si pořídit novou kuchyň, ale nelíbí se Vám žádné běžně prodávané? Pak si nechte vyrobit kuchyni na míru od specialistů z Truhlářství Kafka. V kuchyni trávíme velkou část našeho života, proto by Vaše kuchyň měla být útulná, ale i praktická a aby nám její rozvržení ulehčilo práci. Vyrábíme kuchyně v masivním, laminátovém, dýhovaném či fóliovaném provedení. Na pracovní pláty nejčastěji používáme postformingové desky, nebo mohou být použity přírodní nebo umělé kameny. Dodáváme také doplňky do kuchyně, jako zásuvky, drátěné programy, karusely, otočné a výsuvné koše, multifunkční sloupy, railing systémy. Na přání zákazníka můžeme kuchyň vybavit také kuchyňskými spotřebiči renomovaných značek za velmi výhodné ceny. Nyní od nás můžete získat ke kuchyňské lince na míru nerezový dřez v hodnotě 3000,- zcela zdarma. Naše kuchyně navrhujeme tak, aby vyhovovaly současnému životnímu stylu a nejnovějším trendům.


Kvalitní zámečnictví, zámečník - oprava zaseknutého zámku, otevírání bytů

Kvalitní zámečnictví, zámečník - oprava zaseknutého zámku, otevírání bytů

Hledáte kvalitního zámečníka, který svou práci odvede rychle a hlavně profesionálně? Obraťte se na naše zámečnictví, které si zakládá na profesionálním přístupu. Naší specialitou je: - oprava zaseknutého zámku - nouzové otevírání bytů, aut, zabouchnutých dveří - vytažení zalomených klíčů. Kromě otevíracích služeb také provádíme kompletní služby v oblasti mechanického zabezpečení, montujeme bezpečnostní zámky, kování, vložky, závory, petlice, dveřní kukátka, zábrany proti vysazení dveří a další. V naší prodejně naleznete zámky, vložky, cylindrické vložky, bezpečnostní kování. Vyrobíme Vám klíče, autoklíče, autozámky i vícebodové zámky. V regionu Ostrava a okolí do 50 km můžete využít naší zámečnickou otevírací pohotovost.


Celodřevěná schodiště na zakázku Praha - pro všechny typy prostor

Celodřevěná schodiště na zakázku Praha - pro všechny typy prostor

Pracujeme podle Vašeho návrhu a popřípadě vlastní výroby. Dřevěná schodiště pro dotvoření celkového designu, kombinujeme také s dalšími materiály. Používáme kvalitní materiály a nejmodernější technologické a řemeslné postupy. Samozřejmostí při realizaci a zaměření včetně návrhu je i naše odborné poradenství. Každé dřevěné schodiště od nás je originálem. Vše si můžete prohlédnout v naší galerii, viz odkaz níže.


Frézované nápisy, cedulky a piktogramy - CNC frézování dřeva a překližky

Frézované nápisy, cedulky a piktogramy - CNC frézování dřeva a překližky

Naší hlavní činností je výroba nábytku na míru a díky vlastní nadstandardně vybavené dílně se Vám postaráme také o frézování nápisů do dřeva, překližky, MDF desek a sololitu. Sháníte-li někoho, kdo by Vám vyrobil cedulku, piktogram, jste na tom správném místě. CNC frézování dřeva: - hloubka frézování max. 90 mm - tloušťka materiálu max. 200 mm - velikost z pracovní plochy stolu 5000 x 1300 mm - jakýkoli plošný tvar. Možnosti použití: - dřevěné nápisy, písmena, loga, erby, tvary - dřevěné plakety, cedule - dřevěná prkénka - ornamenty na dětskou postýlku - reliéfy na dveře - reklamní stojany, podstavce, displeje - schodiště, schodnice - poličky, nábytkové dílce - bytové doplňky, architektonické prvky. MDF desky, které jsou plnohodnotnou a multifunkční alternativou masivního dřeva vyfrézujeme, obrousíme i nalakujeme. Vyrobíme vše dle Vašeho přání!


Výroba sklepních kójí Chlumec nad Cidlinou – sklepní boxy a skladové boxy

Výroba sklepních kójí Chlumec nad Cidlinou – sklepní boxy a skladové boxy

Česká firma Terom z Chlumce nad Cidlinou vyrábí sklepní kóje, sklepní a skladové boxy s drátěnou, plechovou nebo kombinovanou výplní. Nabízíme kvalitní a plně funkční sklepní kóje, které spolehlivě ochrání a uskladní Váš majetek. Zajišťujeme přesné zaměření, následnou realizaci sklepní kóje na míru a také případné nadstavby či příslušenství. Zajišťujeme povrchovou úpravu sklepních kójí buď žárovým zinkováním, lakováním nebo komaxitováním. Nabízíme také zastropení jednotlivých kójí a samostatné dveře do již instalovaných zárubní. Sklepní konstrukce Vám dovezeme až na místo určení a jednotlivé rámy také smontujeme. Můžete si vybrat i vhodné doplňky včetně polic, stojanů a věšáků.