Poptávám masérské služby

Poptávám masérské služby

Poptávám olejovou masáž těla, Zlín a okolí. Prosím kontaktujte mě.
Poptávka byla vložena dne:
24.11.2016 15:19

Platnost poptávky:
24.12.2016 14:57

Kontaktní osoba:
Giorgio

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Užijte si relaxační vinné nebo pivní koupele v zámeckém hotelu

Užijte si relaxační vinné nebo pivní koupele v zámeckém hotelu

Zámek Zábřeh Vám může nabídnout kromě ubytování v pokojích historického stylu v hotelu, který sídlí v renesančním zámku, také relaxační pivní nebo vinné koupele. Pivní koupele si můžete vychutnat v dřevěné kádi ve středověkém sklepení, zatímco vinnou koupel si vychutnáte v historickém pokoji u kamenného krbu. V rámci relaxačních koupelí si můžete užít: - pivní olejovou koupel, do které jsou přidány kvasnice, mláto a sladové výtažky, přičemž si můžete vychutnat skleničku zámeckého piva PIKARD - vinnou koupel s mandlovým olejem s přídavkem přírodní soli, během které si můžete vychutnat i sklenku Veltínského zeleného a hroznovou šťávu Nevšední relaxační koupele si užijete právě v hotelu Zámek Zábřeh!


Wellness hotel Valeč, wellness pobyty, ubytování, relax Třebíč, Vysočina

Wellness hotel Valeč, wellness pobyty, ubytování, relax Třebíč, Vysočina

Uvažujete o odpočinkovém wellness pobytu? Chcete dopřát relaxu svému tělu i duši? Přijeďte relaxovat do wellness Hotelu Zámek Valeč ležícím nedaleko historických měst Třebíč, Telč či Jaroměřice nad Rokytnou! U nás pečujeme o zdraví i krásu. Nabízíme wellness pobyt v jedné z pěti saun, plavání v jednom ze tří bazénu, fitness centrum či relaxační místnost s krbem, kde si po fyzických aktivitách můžete odpočinout u šálku čaje a s kulisou klidné hudby. Převážně pro ženy je pak k dispozici kadeřnice, manikérka, pedikérka a kosmetička, která poradí s denním i večerním líčením. Pro ubytované hosty je již vstup do wellness centra zahrnut v ceně ubytování. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde si můžete prohlédnout zámecké pokoje, hotelovou restauraci a zjistit více informací o kraji Vysočina a okolí města Valeč u Hrotovic.


Víkendové pobyty na Vysočině, cykloturistika, ubytování,Česká republika

Víkendové pobyty na Vysočině, cykloturistika, ubytování,Česká republika

Hledáte-li kvalitní ubytování pro víkendový pobyt na Vysočině, kde můžete krásné okolí využít třeba pro cykloturistiku, pak navštivte náš hotel U Hrocha! Hotel se nachází nedaleko města Žďár na Sázavou u Velkého Dářka. Nádherné okolí můžete využít k procházkám nebo cyklo toulkám. Nedávno jsme opět otevřeli sklářskou huť u které se snažíme navázat na zaniklé tradice. V budově sklárny jsme pro klienty nově otevřeli Privat wellness, kde k relaxaci a odpočinku můžete využít nejrůznější procedury, jako je třeba chromoterapie masáže či sauny. Více informací o našem hotelu naleznete na našich www.


Největší ambulantní rehabilitační a fyzioterapeutické pracoviště v Praze

Největší ambulantní rehabilitační a fyzioterapeutické pracoviště v Praze

Trápí Vás bolesti kloubů, zad nebo špatná hybnost končetin? Navštivte největší ambulantní rehabilitační pracoviště THERAP-TILIA spol. s r.o. v Praze. Naši specialisté Vám poskytnou rehabilitační a fyzioterapeutickou péči podle Vašich potřeb. Nabízíme odborné aplikace moderních léčebných metod od lymfodrenáže, vodoléčby, rašelinových zábalů, elektroléčby, terapeutického ultrazvuku, laseru, fototerapie, cvičení Vojtovy metody nebo cvičení podle Mojžíšové. Objednejte se s pohybovými potížemi do Vaši nejbližší pobočky největšího ambulantního rehabilitačního a fyzioterapeutického pracoviště THERAP-TILIA spol. s r.o. v Praze.


Free-style masáže - uvolňující a hluboce relaxační i k řešení různých problémů

Free-style masáže - uvolňující a hluboce relaxační i k řešení různých problémů

Dopřejte si příjemný zážitek a navštivte masérský salon Ing. Petra Fialy, který se specializuje na masáže východního stylu k uvolnění bolestí a spuštění přirozených léčivých schopností organismu. Free-style masáž je seskupení toho nejlepšího ze všech masáží, které provádím, a to thajské, čínské tlakové, havajské doplněné technikami shiatsu včetně použití lávových kamenů. Masáž dá odpočinout Vašemu tělu i duši, navodí Vám celkovou harmonii, psychicky i fyzicky se uvolníte. Využívám ji také při řešení problémů s kterými mě klienti navštěvují. Délka trvání je 1,5 hodiny i déle. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat. Spokojenost mých klientů je to nejdůležitější - svou práci provádím srdcem, s láskou a pokorou!


Správný pitný režim a lymfatické masáže pomohou detoxikaci organismu

Správný pitný režim a lymfatické masáže pomohou detoxikaci organismu

Pro udržení obranyschopnosti organismu po celý rok je třeba mít správně fungující lymfatický systém. Obnovit jeho správnou funkci pomohou lymfatické masáže, toto ošetření pomáhá rozproudit lymfu a nastartovat detoxikaci organismu. Správný pitný režim je nedílnou součástí detoxikace, kvalita a konzistence lymfy je na pitném režimu přímo závislá. Není ovšem voda jako voda. Odpověď na otázku jakou vodu pít? je tedy jen jediná - čistou vodu Lymfatické masáže pomáhají s řadou zdravotních problémů - pokud Vás trápí chronická únava, otoky nohou či očních víček, nebo přibírání na váze a celulitida, rezervujte si termín ošetření ve Studiu Zdraví Lada Přerov. Provádíme přístrojovou lymfodrenáž a ruční lymfatické masáže. Léčebná ruční lymfodrenáž: - zkušený fyzioterapeut provádí speciální hmaty na určitém místě těla, důležitý je tlak na dané místo i směr pohybu. Přístrojová lymfodrenáž - presoterapie: - končetiny klient vloží do nohavic, rukávů se vzduchovými komorami, do kterých je vháněn vzduch pod tlakem, tlak je zdrojem terapeutického účinku ošetření.