Poptávám masérské služby

Poptávám masérské služby

Poptávám olejovou masáž těla, Zlín a okolí. Prosím kontaktujte mě.
Poptávka byla vložena dne:
24.11.2016 15:19

Platnost poptávky:
24.12.2016 14:57

Kontaktní osoba:
Giorgio

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komplexní rehabilitační a fyzioterapeutická péče v Praze

Komplexní rehabilitační a fyzioterapeutická péče v Praze

Prodělalo Vaše dítě mozkovou obrnu či Vy úraz páteře, kloubů? Neváhejte a s léčbou pohybového aparátu se obraťte na profesionály. Naše společnost THERAP-TILIA spol. s r.o. je největší ambulantní pracoviště v Praze, které se zaměřuje na rehabilitační a fyzioterapeutickou péči o pacienty v každém věku. Nejmenší pacienty s dětskou mozkovou obrnou léčíme souborem cvičících technik zvaných Vojtova metoda. Tento způsob napomáhá léčit neurologické a psychické poruchy za pomoci stimulace tlakových bodů. U dospělých pacientů, které trápí bolesti zad, provádíme odblokování páteře například cvičení dle Mojžíšové či masáží.


Víkendové relaxační pobyty Litvínov – aktivní odpočinek a nová energie pro Vás

Víkendové relaxační pobyty Litvínov – aktivní odpočinek a nová energie pro Vás

Nově zrekonstruované Sanatorium krásný potok u Litvínova nabízí víkendové relaxační pobyty pro všechny, kteří si chtějí odpočnout, načerpat sílu a energii a udělat něco pro sebe. Kromě krásného ubytování s bezbariérovým přístupem a s wifi připojením, parkováním na místě a nabídkou dobré kuchyně se můžete těšit na mnoho aktivit pro volný čas a hlavně mnoho příjemných relaxačních procedur. Pokud Vás tedy bolí třeba záda nebo jiné svalové skupiny nebo trpíte jinými pohybovými potížemi, neváhejte a dopřejte si relaxační pobyt v Sanatoriu Krásný Potok.


Víkendové pobyty na Vysočině, cykloturistika, ubytování,Česká republika

Víkendové pobyty na Vysočině, cykloturistika, ubytování,Česká republika

Hledáte-li kvalitní ubytování pro víkendový pobyt na Vysočině, kde můžete krásné okolí využít třeba pro cykloturistiku, pak navštivte náš hotel U Hrocha! Hotel se nachází nedaleko města Žďár na Sázavou u Velkého Dářka. Nádherné okolí můžete využít k procházkám nebo cyklo toulkám. Nedávno jsme opět otevřeli sklářskou huť u které se snažíme navázat na zaniklé tradice. V budově sklárny jsme pro klienty nově otevřeli Privat wellness, kde k relaxaci a odpočinku můžete využít nejrůznější procedury, jako je třeba chromoterapie masáže či sauny. Více informací o našem hotelu naleznete na našich www.


Wellness penzion, komfortní ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Wellness penzion, komfortní ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Hledáte ubytování na horách, v lokalitě Jeseníky? Wellness penzion a hotel Holzberg Vám splní všechna Vaše přání. Užijete si zde firemní akce, rodinnou dovolenou i svatbu. Čeká Vás zde komfortní ubytování, wellness procedury, vynikající jídlo a vstřícný personál. Wellness penzion a hotel Holzberg se nachází v blízkosti Malé Morávky a Karlovy Studánky. Ve Wellness penzionu a hotelu Holzberg najdete klid a relaxaci. Naše komfortní pokoje s masivním nábytkem a vlastním sociálním zařízením poskytují maximální pohodlí. Nabízíme 1-3 lůžkové pokoje s přistýlkou a 4-5 lůžkové apartmány. Hotelovým hostům je k dispozici restaurace, kde si pochutnáte na tradiční české kuchyni a také na specialitách ze zvěřiny. Pořádáme také zvěřinové hody. Připravuje kompletní rauty pro rodinné oslavy, svatby nebo firemní akce jako konference, teambuilding, školení. Pro relaxaci můžete využít naše wellness centrum: - relaxační bazén, krytý dětský bazén, privátní Whirlpool, privátní sauna, relaxační místnost, masáže. Navštivte náš penzion v krásném prostředí pod nejvyšší horou Jeseníků Pradědem.


Léčba mízních otoků, aktivace lymfatického systému, Plzeň

Léčba mízních otoků, aktivace lymfatického systému, Plzeň

Máte oteklé končetiny? Je Váš problém způsoben špatnou funkcí lymfatického systému? S léčbou mízních otoků tzv. lymfodémů Vám pomůže naše společnost LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová, která se nachází v Plzni. Tyto otoky mohou vznikat zablokováním mízního systému (například při dlouhodobém sezení) či odstraněním uzlin při operaci nádorového onemocnění. My provádíme léčbu za pomoci manuální a přístrojové lymfodrenáže. Hmatová technika (tlaková masáž) i drenážní přístroj aktivují lymfu, a tak regenerují organismus po fyzické i psychické stránce. Správně fungující lymfosystém se podílí na transportu buněčného odpadu z tělesných tkání a buněk.


Ajurvédské masáže - lymfatické, detoxikační, masáž obličeje, plosky nohou

Ajurvédské masáže - lymfatické, detoxikační, masáž obličeje, plosky nohou

Navraťte svému tělu ztracenou rovnováhu - dopřejte si ajurvédské masáže v Ayurveda centre Zlín, kde masírují rodilí maséři ze Srí Lanky. Ayurvédská masáž pomáhá odstranit energetické bloky v těle. Zvolit si různé typy masáže - lymfatické, detoxikační, plosky nohou i obličeje. Ajurvédská masáž: - Abhyanga posiluje imunitní systém, čistí tělo od toxinů - Shirodhara má silné detoxikační účinky, anti-aging efekt - Pada Abhyanga lymfatická masáž dolních končetin - Shiro - Abhyanga proti bolestem hlavy, migrénám, při poruchách spánku, podrážděnosti - Ajurvédská masáž obličeje zmírní otoky očí, kruhy pod očima, vrásky - Herbal-Kizhi pomáhá při léčbě bolestí zad, artritidy, DNY - Kati Abhyanga při problémech se ztuhlými zády a šíjí.