Potřeby pro venkovský trh, Německo

Potřeby pro venkovský trh, Německo

Chtěl bych otevřít v Německu venkovský trh a hledám české dodavatele, kteří mohou dodávat zboží, které se hodí do mého sortimentu.
Sortiment:
Kameninové nádoby, džbány na rum, sudy na okurky, potřeby pro domácí jatka, koření, střívko, sklenice, plechovky.
Potřeby pro včelaře
Krmivo pro malá zvířata, kachny, husy, slepice...
Domácí potřeby pro venkovskou domácnost - nože, hrnce, pomůcky.
Potřeby pro vinaře, zahradnické potřeby, ploty z drátěného pletiva, ploty na drůbež, inkubátory -líhně na kuřata...

Prosím, kontaktujte mě v němčině.

S pozdravem
Seifrth

Původní znění:
Anfrage
Hallo
Ich möchte in Deutschland einen Landmarkt eröffnen und bin auf der SUCHE nach Lieferanten aus Tschechien, welche Waren die in mein Sortiment passen liefern kann.

Sortiment:
Steinguttöpfe / Rumtöpfe / Gurkenfässer
Hausschlachtebedarf / Gewürze / Darm / Gläser / Büchsen / ....
Imkereibedarf
Futtermittel für Kleintiere, Enten, Gände, Hühner, ....
Haushaltsbedarf für ländliche Haushalte / Messer / Töpfe / Hilfmittel
Winzerbedarf
Gartenbedarf
Maschendrahtzäune, Geflügelzäune, Brutmaschinen, ...

Ich danke für jede Kontaktaufnahme, bitte in Deutsch.

Gruß Seifrth
Poptávka byla vložena dne:
26.10.2016 11:04

Platnost poptávky:
26.01.2017 08:42

Kontaktní osoba:
Michael Seifarth


Telefon:
017 326 72003

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, eshop motorové pily Husqvarna. S dárkem řetěz a olej zdarma.

Prodej, eshop motorové pily Husqvarna. S dárkem řetěz a olej zdarma.

Chcete si koupit motorovou pilu z pohodlí domova? Potom se obraťte na odborníky ve svém oboru. Firma Gardentech s.r.o. Brně má ve svém eshopu široký výběr motorových pil značky Husqvarna. Nyní dárek ke koupi nové pily Husqvarna. Řetěz a olej zdarma. Motorová pila Husqvarna: Profesionální kvalita s motorem X-TORQ. Nižší spotřeba paliva a snížená úroveň emisí. Automatické funkce vracení spínače do polohy stop. Napínání řetězu bez použití nářadí. Viditelná hladina palivové směsi. Pro vždy snadní startování má pila vybavení systém Smart Start a palivovou pumpičkou. Systém Air Injection™ - odstředivý systém čištění vzduchu snižuje míru opotřebení a zajišťuje delší intervaly mezi čištěním filtru. A mnoho dalšího co oceníte u své nové motorové pily značky Husqvarna. Nechte si poradit, jaký typ motorové pily značky Husqvarna pro Vás bude nejvhodnější. Jsme tu pro Vás.


Zboží na zahradu v akci - hadice, pojízdný naviják hadic a proudnice

Zboží na zahradu v akci - hadice, pojízdný naviják hadic a proudnice

Dobrá zpráva pro všechny vášnivé zahrádkáře! Ve společnost TAFIMEX v Olomouci, která se zabývá prodejem zahradních hadic a komponentů pro zavlažování, naleznete vodoinstalační produkty na zahradu za akční ceny. Je vaše stará zahradní hadice prasklá nebo potřebujete nový naviják hadic? Právě nyní si můžete za akční cenu pořídit novou hadici, proudnici či pojízdný naviják hadic, a to ve společnosti TAFIMEX. Neváhejte a pořiďte si kvalitní zahradní hadice a další komponenty pro zavlažování právě teď!


Solární zahradní sprcha Teramo Borovnička – hliníková nádrž pro rychlý ohřev vody

Solární zahradní sprcha Teramo Borovnička – hliníková nádrž pro rychlý ohřev vody

Bazény A & M Borovnička Nabízíme bazénový sortiment včetně zahradní solární sprchy Teramo 28 s šedým krytem. Máte zahradu nebo chalupu a přemýšlíte čím ji ještě vylepšit? A co takhle pořídit si zahradní sprchu. Zahradní solární sprcha Teramo 28 s šedým krytem Solární zahradní sprcha Teramo Vás skvěle osvěží během pár minut. Rychlý ohřev vody je zajištěn díky ohřívací nádrži, která je vyrobena z hliníku. Sprcha je navíc lehce přenosná, nekoroduje a její obsluhu zvládne každý. U naší firmy Bazény A & M Borovnička nakoupíte české výrobky. Pořiďte si tento osvěžující kousek za rozumnou cenu.


E-shop prodejny EQUICENTRUM - Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov

E-shop prodejny EQUICENTRUM - Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov

SCR Fassati s.r.o. Jezdecký areál a jezdecké potřeby Choustníkovo Hradiště, Trutnov Provozujeme E-shop prodejny EQUICENTRUM ve kterém naleznete tyto jezdecké potřeby: - veškeré vybavení pro jezdecký sport a pro chov koní - krmiva a a doplňky výživy - kosmetika pro koně - internetový obchod - prodejna v Jaroměři - jezdecké potřeby, sedla, přilby, potřeby pro koně, deky, vesty, udidla, western. Navštivte naši kamennou prodejnu v Choustníkově Hradišti.


Amfory jako zahradní doplněk - okrasné kamenné vázy na zahradu

Amfory jako zahradní doplněk - okrasné kamenné vázy na zahradu

Aby i Vaše zahrada byla zajímavá a krásná, pořiďte si jako zahradní doplněk okrasné kamenné vázy, neboli amfory, které skvělé umocní krásu vaší zahrady. Naše firma Kameny Opava Vám přináší kvalitní amfory. Amfory tvoří vkusný a velmi pěkný estetický prvek okrasné zahrady, parku či skalky. Jedná se originální a unikátní ruční práce, jsme jediným prodejcem těchto amfor v ČR. Amfory máme v různých velikostech a tvarech, takže si jistě každý vybere podle svého. Firma Kameny Opava vám zajistí kvalitu všech služeb, snaží se zdokonalovat administrativní a přepravní servis v rámci obchodu. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Obuv pro diabetiky - odborné ortopedické pomůcky

Obuv pro diabetiky - odborné ortopedické pomůcky

Ergona Opava s.r.o. se rozvíjí v oboru ortopedických pomůcek. Diabetická obuv je vhodná a v mnohých případech nezbytně nutná pro lidi trpící cukrovkou. Cukrovka je v dnešní době naneštěstí již velmi časné onemocnění, které s sebou nese spoustu velmi nepříjemných příznaků a následků. Jedním z důsledků nemoci je takzvaný "syndrom diabetické nohy". Pokud se v tomto případě člověk nedostane ke včasnému ošetření a nezačne nosit ortopedickou obuv, často velmi rychle dochází k vzniku diabetického vředu a následnému odumírání tkání. Pokud onemocnění dojde až do takovéto fáze, následuje chirurgický zákrok a následná nemocniční péče. Ortopedická obuv na míru pro diabetiky je tou nejvhodnější volbou, pokud právě Vás postihl diabetes. Prevence a odborná péče o nohy Vám může zajistit daleko menší následky tohoto onemocnění. Oproti klasické konfekční obuvi je ortopedická obuv a vložky do obuvi navržena tak, abyste v botě měli dostatek místa, především tehdy pokud u Vás dochází k natékání nohou. Velmi často se také u lidí trpící cukrovkou vyskytuje velmi suchá kůže a deformace nohy s následným zvětšením nohy i o několik čísel. Vlastnosti diabetické obuvi MEDI: -bezešvý střih a velikost obuvi respektuje změny objemů nohou v průběhu dne -dostatek prostoru v prstové části zabraňuje deformitám prstům a lokálním tlakům -podporují správnou funkci nožní klenby -zajišťují optimální rozložení tlaků chodidla na podložku -snižují bolesti nohou a páteře při chůzi -tvarovaná patní část zlepšuje stabilitu při chůzi -nášlapná část rozkládá lokální tlaky při našlápnutí na nerovnosti povrchu -výměnné vkládací stélky MEDI jsou opatřeny antibakteriální úpravou -podšívka je opatřena antibakteriální úpravou a vytváří v obuvi příznivé mikroklima