Poptávám výrobu raznic

Poptávám výrobu raznic

Poptávám výrobu dvou raznic, dle přiložených obrázků.
1. Raznice, dle obrázku „logo iniciály“ v rozměru 7x7 mm, pro ruční ražení do nožířských nezakalených polotovarů za studena (oceli N690, D2, Elmax, RWL 34 apod.).
2. Raznice, dle obrázku „logo kruh“ v rozměru 20x20 mm, pro ruční ražbu do kůže.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
14.10.2016 08:06

Platnost poptávky:
14.11.2016 07:37

Kontaktní osoba:
Trpálek Vojtěch

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karviná

Obrázek:
Poptávám výrobu raznic

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potisk samolepicích  folií – tisk a vyřezání štítků

Potisk samolepicích  folií – tisk a vyřezání štítků

Hruban Michal gravírování a rytí v Liberci Zabýváme se potiskem ať už pro firemní účely nebo ty soukromé. Naše firma Hruban Michal Liberec vám usnadní potíže s potiskem vašich štítků. Potisk samolepicích  folií tisk a vyřezání samolepicích štítků  a etiket strojní  a  přístrojové  štítky samolepicí  štítky  pro  popis  rozvodů plynů  a  kapalin/li> informační  a  evidenční  samolepicí štítky skladovací  štítky štítky  pro  označení  palet firemní  loga  na  upomínkové  předměty


Reklamní světelné poutače a zdroje Praha - široká nabídka a kvalitní zpracování

Reklamní světelné poutače a zdroje Praha - široká nabídka a kvalitní zpracování

Nepřehlédnutelné světelné reklamní poutače a zdroje nabízí zákazníkům společnost ALMA-reklama s.r.o. z Prahy. Využijte i vy jedno z nejvýraznějších reklamních značení k upoutání pozornosti Vašich zákazníků. Nabídka je skutečně široká, od barevných neonů, moderních a úsporných LED pásků a LED modulů, tradičních zářivkových trubic, originálních světelných 3D znaků či podsvětlených znaků po efektivní světelné linky a světelné obrazy. Máte-li zájem o kvalitně zpracované reklamní světelné poutače, kontaktujte prosím odborníky ze společnosti ALMA-reklama s.r.o.


Velkoplošný tisk, velkoformátové fotografie, billboardy - řezaná a tištěná reklama

Velkoplošný tisk, velkoformátové fotografie, billboardy - řezaná a tištěná reklama

Obraťte se na nás a my vám zajistíme kvalitní velkoplošný tisk i velkoformátové fotografie. Díky billboardům máte záruku kvalitní reklamy. Výroba a montáž: - velkoplošný tisk - tisk na fólii (samolepky, etikety, okenní dekorace, světelná reklama, podlahová grafika) - nažehlovací fólie (trička, dresy a jiné textilní produkty) - imitace malířského plátna - výroba bannerů (autoplachty, transparenty) - tisk na papír (velkoformátové fotografie, billboardy, mapy, plakáty). Náš tým vám rád poradí a doporučí ten nejvhodnější materiál. Zpracuje grafické návrhy a to včetně vyhotovení kalkulace na míru.


PR služby a propagace firem od návrhu po realizace

PR služby a propagace firem od návrhu po realizace

Hledáte způsob, jak oslovit zákazníky, jak presentovat svou firmu pro veřejnost nebo váháte, jakou účinnou reklamní kampaň zvolit? Svěřte se do rukou profesionálů z ROMMY AGENCY z Liberce. Komplexní PR služby od návrhů kampaní, jejich realizací a cílené a efektivní prezentace společně se správně zvolenou reklamou pomohou Vaší společnosti získat hodnotu a nové klienty. Neváhejte a oslovte ROMMY AGENCY, kde se komplexně postarají o propagační a reklamní servis Vaší společnosti.


Reklama v autobusech Hradec, polep autobusů, reklama v MHD Hradec

Reklama v autobusech Hradec, polep autobusů, reklama v MHD Hradec

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. nabízí pronájem reklamních ploch. - samolepicí fólie na bocích vozidel - polep celá lakovaná plocha - zadní část CITIBUS - zadní část IRISBUS - zadní část CITELIS - plocha 120x180 cm City board - plocha 230x450 cm Mobil board - panely CLV - nástupiště na Terminálu hromadné dopravy - samolepicí fólie 500 x 120 mm v autobusech - kartička v závěsném madle v autobuse - reklamní spot bez zvuku na LCD monitorech v autobusech - letáky A3, A4 a A5 ve vozidlech - leták v opěradle sedadla (300x440 mm) - reklama na staničních sloupcích - informační tabule na sloupech trolejového vedení - reklamní spot bez zvuku na informační tabuli v halách Terminálu hromadné dopravy


Polygrafické výrobky-velkoplošné plakáty, vizitky, katalogy, samolepky

Polygrafické výrobky-velkoplošné plakáty, vizitky, katalogy, samolepky

Polygrafické výrobky různého druhu Vám dodá firma KODIAK print. Přijímáme zakázky ve Zlíně a v Holešově. Produktové portfolio - velkoplošné plakáty, letáky, vizitky, katalogy, brožury, skládačky, kalendáře, časopisy, knihy, mapy, formuláře, doklady, hlavičkové papíry, dopisní papíry, pohlednice, leporela, etikety, samolepky, visačky, lepené bloky, obaly, obálky. Tiskneme pro firmy i fyzické osoby. Rádi zpracujeme i výtvarné návrhy. Druhy tisku - velkoplošný digitální tisk, barevný ofsetový tisk, merkantilní tisk . V nedávné době jsme modernizovali naše tiskařské stroje a další techniku pro zpracování tiskovin. Moderní stroje k dispozici: -čtyřbarvový ofsetový stroj MAN Roland 504LV -dvoubarevný ofsetový stroj MAN Roland 202 -protláčecí automat Busch pro výrobu tvarových etiket a tiskovin -automatický výsekový automat KAMA TS 74 pro děrování, násek různých materiálů i skládání na požadovaného formátu -řezačka papíru POLAR 115 -falcovačka StahlFolder KH 56 -laminovací stroj Komfi Delta.