Novostavba mateřské školky Za Branou v Pacově

Novostavba mateřské školky Za Branou v Pacově

Stávající mateřská školka o pěti odděleních je v nevyhovujícím stavebně technickém stavu a její rekonstrukce je nevýhodná. Proto bude zdemolována a nahrazena školkou novou. Novostavba obsahuje výstavbu hlavní dvoupodlažní budovy a pěti pavilónů, které budou propojeny spojovací zastřešenou chodbou. Pavilóny, ve kterých budou jednotlivá oddělení, budou doplněny velkými dřevěnými terasami. Celý areál školky bude propojen zpevněnými plochami. Součástí stavby je i výstavba zahradního altánu, parkoviště pro zaměstnance a návštěvníky, výstavby přípojek na inž. sítě, výstavba nové dešťové kanalizace, sadové a terénní úpravy a úprava a instalace herních prvků a mlhoviště. Předmětem zakázky je dále dále odborné odstranění materiálů s obsahem azbestu z budov stávající mateřské školy.
Veřejná zakázka vložena:
30.09.2016 08:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Město Pacov

Originální záznam:

Okres:
Pelhřimov

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
08.11.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
73 842 326 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Pacov

Zadavatel IČ:
00248789

Zadavatel ulice:
náměstí Svobody 320

Zadavatel PSČ:
395 01

Zadavatel obec:
Pacov

Kontaktní osoba:
Tomáš Kocour - místostarosta

Zadavatel telefon:
+420 723 605 436

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mestopacov.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obec Vřesovice, okres Prostějov, hanácká pahorkatina

Obec Vřesovice, okres Prostějov, hanácká pahorkatina

V hanácké pahorkatině ve výšce okolo 220 metrů nad mořem se nachází obec Vřesovice. Nejvyšším bodem obce je kopec Předina, který má výšku 312 metrů nad mořem a nachází se tam vysílač Dobrochov. Rozloha obce je 620 ha, z toho zemědělské půdy je 582 ha. Kousek za severním okrajem obce Vřesovice vyvěrá na pravém břehu potoka Vřesůvky sirnatý minerální pramen a má podobné složení jako v nedaleké Skalce. Obecní úřad naleznete na adrese Vřesovice 41, okres Prostějov.


Otopný vysoušeč obuvi - sušáky na zimní boty, lyžáky i pracovní obuv

Otopný vysoušeč obuvi - sušáky na zimní boty, lyžáky i pracovní obuv

Sháníte sušák, který Vám spolehlivě vysuší a vyhřeje obuv? Pak se obraťte na společnost KOVER, spol. s r.o. z Jeseníku. Vyrábíme otopné vysoušeč obuvi, sušáky na zimní boty, lyžáky i pracovní obuv. Radiátorové sušáky na boty jsou určeny pro sušení obuvi, především lyžáků v penzionech, sportovních klubech a lyžařských střediscích. Sušák lze zapojit na topný okruh ústředního topení, v případě potřeby lze doplnit topným tělesem pro elektrický ohřev, ale také ho lze instalovat pouze s elektrickým ohřevem, bez připojení na ústřední topení. Základní rozměrové provedení k dispozici ihned skladem je 100x200 cm určené pro 15 párů obuvi s rovnými trny nebo s průtočnými trny tvaru"C". Oba typy sušáků lze také vyrobit v provedení nerez. Topné těleso lze dodat s termostatem nebo bez termostatu. Dle přání zákazníka lze také vyrobit sušák na zakázku v požadovaném rozměru na potřebný počet párů obuvi. Při odběru většího množství možná sleva dle dohody. S našimi sušáky budete mít nohy v suchu!


Obec Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

Obec Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

V turistickém regionu Beskydy, v Podbeskydské pahorkatině se nachází obec Horní Domaslavice. Naleznete ji v okrese Frýdek-Místek. První písemná zmínka o obci Domaslavice je z roku 1305. Jméno doslala obec po rodu Domaslaviců, který tuto obec založil. V dnešní době má obec Horní Domaslavice více než 900 obyvatel a rozkládá se na ploše 505 hektarů. Obec si do dnešní doby dochovala typický ráz původního slezského rozptýleného typu zástavby.


Kompletní dodávka tlakové kanalizace pro rodinné domy, firmy, obce a města

Kompletní dodávka tlakové kanalizace pro rodinné domy, firmy, obce a města

Uvažujete o vybudování tlakové kanalizace? Hledáte firmu, která se postará o kompletní dodávku tlakové kanalizace? V tom případě se obraťte na firmu PRESSKAN system z Olomouce. Provádíme kompletní projektování, hydraulické výpočty, montáž i výstavbu inženýrských sítí. Tlaková kanalizace PRESSKAN system: - široké spektrum využití – rodinné domy, firmy, obce a města - systém je založen na odvádění splaškových vod pomocí čerpadla v čerpací šachtě - čerpadlo je řízeno ovládací automatikou THS – postará se o napájení, jištění, řízení chodu kalových čerpadel - nízké investiční náklady


Obec Lenešice okres Louny, zajímavosti, památky, výlety, turistická trasa

Obec Lenešice okres Louny, zajímavosti, památky, výlety, turistická trasa

Chcete si udělat výlet a navštívit zajímavosti a památky v okrese Louny? Nezapomeňte zavítat do obce Lenešice, která se nachází cca 4 km severozápadně od Loun. První písemná zmínka pochází z roku 1226, kdy jsou Lenešice uváděny jako majetek kláštera v Doksanech. Mezi nejvýznamnější pamětihodnosti bezesporu patří Kostel svatého Šimona a Judy, který je jednou z nejstarších památek tohoto druhu v Čechách. Dále zde naleznete Zámek Lenešice, sloup se sochou svatého Václava, faru, sýpku a cukrovar. Z přírodních zajímavostí stojí rozhodně za návštěvu Lenešický rybník o rozloze 111 ha, který je významnou ornitologickou lokalitou. Nachází se zde i chráněné druhy obojživelníků, plazů, savců a slanomilné vegetace. Obcí prochází turistická trasa.


Obec Jenčice, okres Litoměřice, hrad Košťálov, turistika, výlety

Obec Jenčice, okres Litoměřice, hrad Košťálov, turistika, výlety

Přemýšlíte kam si udělat výlet v okrese Litoměřice? Obec Jenčice se nachází 5 km severovýchodně od města Lovosice v okrese Litoměřice. Okolí obce je jako stvořené pro pěší turistiku. Cca 1,5 km severozápadně od Jenčic se nachází vrch Košťál (481 m) se zříceninou středověkého hradu Košťálova. Kdysi královský hrad byl postaven k ochraně obchodníků a poutníků na obchodní stezce vedoucí z Čech do Saska. O Košťálovu se zachovala řada pověstí, hlavně o pokladu, který je skryt ve skále. Poblíž obce se nachází největší strom tzv. Košťálovská oskeruše v Čechách, který stojí za to navštívit během Vaší návštěvy. Oskeruši má obec Jenčice i ve svém znaku. Neváhejte a udělejte si výlet do malebné obce Jenčice!