Výběr provozovatele hostinských služeb v dolní a horní stanici lanové dráhy na Sněžku

Výběr provozovatele hostinských služeb v dolní a horní stanici lanové dráhy na Sněžku

Předmětem zakázky je pronájem nebytových prostor v horní a dolní stanici lanové dráhy na Sněžku za účelem provozování hostinských služeb a dále zajištění úklidu veřejných sociálních zařízení v horní a dolní stanici lanové dráhy, a to po dobu 8 let. Více je předmět specifikován v koncesní dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
23.09.2016 07:32

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MĚSTO PEC POD SNĚŽKOU

Originální záznam:

Okres:
Trutnov

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MĚSTO PEC POD SNĚŽKOU

Zadavatel IČ:
00278181

Zadavatel ulice:
230/0

Zadavatel PSČ:
542 21

Zadavatel obec:
Pec pod Sněžkou

Kontaktní osoba:
Lenka Dvořáková

Zadavatel telefon:
+420 494 531 538

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pecpodsnezkou.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55300000-3
Provozování restaurací a podávání jídel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pravidelný úklid objektů Liberec - nevýrobní prostory firem a institucí

Pravidelný úklid objektů Liberec - nevýrobní prostory firem a institucí

PULI s.r.o. - pravidelný úklid Liberec Zajišťujeme pravidelný úklid včetně hygienického servisu. Specializujeme se na úklid nebytových prostor ve firmách a institucích. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009. Pracujeme rychle a spolehlivě už více jak dvacet let. Pravidelný úklid objektů: kanceláře, zasedací místnosti, tělocvičny wc, umývárny, sprchové kouty, šatny chodby, schodiště, vestibuly, výtahy Neváhejte se o našich kvalitách přesvědčit a už dnes si objednejte naši firmu PULI s.r.o. z Liberce.


Chlazená hotová jídla, rauty, závodní stravování-rozvoz

Chlazená hotová jídla, rauty, závodní stravování-rozvoz

Firma JOSPO a.s. Holešov zhotoví a dopraví až k Vám chlazená hotová jídla i teplá jídla pro závodní stravování. Zajistíme každodenní rozvoz jídel do Vaší firmy. Připravujeme i rauty a zajistíme kompletní cateringové služby především v regionu Kroměříž, Přerov. Denně nabízíme 35 druhů chlazených jídel a 4 druhy polévek tradiční české kuchyně a v rámci teplé stravy nabízíme 5 druhů denního menu a 2 druhy polévky. Výroba, prodej a rozvoz chlazených i teplých jídel - naše jídla jsou levná, chutná a jejich příprava Vám zabere pár minut. Jedná se o tradiční jídla české kuchyně. Pro objednávky volejte tel.:573399037.


Pořádání firemní, soukromé akce, oslavy - bowling, rauty, občerstvení

Pořádání firemní, soukromé akce, oslavy - bowling, rauty, občerstvení

Restaurace a kavárna Scéna nabízí možnost pořádání soukromé, rodinné oslavy, svatby, firemní akce, školení. Prostory jsou vhodné i pro plesy, večírky. Na akci připravíme i rauty, občerstvení. Zábavu si můžete zpestřit hraním bowlingu. Nekuřácká restaurace s přilehlou zastřešenou terasou nabízí: -62 míst k sezení v restauraci na terase 50 míst -otevřeno máme od Po do Čt od 11-23hod. a v Pá a So od 11-24h. -meníčka podáváme od 11 do 15 hod. a na výběr je ze 7 druhů menu za 85 Kč -každý měsíc nabízíme také speciality k polednímu menu -velký výběr jídel z kvalitních surovin, vaříme také vybrané speciality podle sezóny -moravská vína z Valtic, Znovínu, vinářství Hruška z Blatničky, vinařství Blatel, italská i chilská vína -koktejly a míchané nápoje, whisky, karibské rumy a francouzské koňaky -večírky můžeme pořádat i v přilehlém kulturním domě Zahrajte si u nás bowling - rezervace na tel.:733535052. Bezva odreagování pro rodiny s dětmi nebo v kruhu přátel: -2 dráhy do 16:00 200kč, od 16:00 220kč -80 míst.


Catering na BVV, občerstvení na expozici rautovým způsobem - exkluzivní stravování

Catering na BVV, občerstvení na expozici rautovým způsobem - exkluzivní stravování

Hledáte specializovanou firmu na catering, která nabízí aatering na BVV, občerstvení na expozici rautovým způsobem? Pak kontaktujte společnost Goodwill-Catering a párty servis s.r.o. v Brně. Naše firma nabízí občerstvení na expozici rautovým způsobem je to exluzivní stravování i pro ty nejnáročnější zákazníky. Nabízíme občerstvení formou švédských stolů s obsluhou i bez obsluhy. Objednaná teplá jídla servírujeme přímo před zákazníkem. Poskytneme také vyškolenou obsluhu, barmany či hostesky. Pokrmy během dne obměňujeme tak aby byli stále čerstvé. Připravíme pro Vás vegetariánské či dietní jídla. Menu sestavujeme na přání zákazníka. Pro více informací nás kontaktuje nebo navštivte naše webové stránky.


Údržba nemovitostí - úklidové služby, údržba a drobné opravy

Údržba nemovitostí - úklidové služby, údržba a drobné opravy

MOHLIS - Brno se postará o efektivní údržbu Vaší nemovitosti nebo firmy. Tyto služby se opírají o 5 základních činností, které v rámci správy provádíme. 1. Úklid vnějších prostor Znamená zejména úpravu a údržbu komunikací typu chodník, parkoviště apod., zametání okolí objektu, sběr odpadků, natírání jízdních pruhů nebo plevelení krajnic. 2. Údržba zeleně - sekání travnatých ploch, zalévání zeleně, shrabování listí apod. 3. Zimní úklid - odklízení sněhu, prosolení příjezdových cest a chodníků. 4. Drobné opravárenské práce Cílem je okamžitě a flexibilně řešit drobné opravy různého charakteru. Máme na mysli např. výměny žárovek, oprava plotů, vymalování lokálních míst nebo třeba zasklení rozbitého okna. 5. Údržba střech - odklizení sněhu z plochých střech, lokální opravy, klempířské a natěračské práce. Mohlis Brno – váš partner v oblasti správy nemovitostí a facility managementu. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Brně na třídě Generála Píky.


Odstranění graffitů a sprejerských nápisů – systém antigraffiti se zárukou 7 let

Odstranění graffitů a sprejerských nápisů – systém antigraffiti se zárukou 7 let

Potřebujete odstanit graffiti z Vaši fasády nebo auta? Postříkali vám sprejeři fasádu nebo auto? S pomocí se obraťte na odborníky z naší firmy SK FASÁDY s.r.o., kteří odstraní grafity a sprejerské nápisy z vaších fasád i automobilů. Také poskytujeme následnou ochranu povrchu se zárukou 7 let. Používáme technologie a produkty švédské firmy Trion Tensid AB. Máme bohaté zkušenosti s čištěním budov při odstraňování graffiti, laků, barev, řas, mechů, hub a plísní z fasády a ostatních povrchů. Kromě kompletního AGS-Anti Graffiti Systému jsme Vám schopni nabídnout i poradenství v oblasti odstranění graffiti a v oblasti čištění, ošetření povrchů. Nabízíme prodej přípravků, které odstraňují graffiti a ochrání povrchy budov a fasádu: - AGS-AntiGraffiti System pro odstranění graffiti a ochranu povrchů - BPS-Building Protection System pro čištění budov, omítek, střechy - TCS-Tensid Cleaning System pro speciální čištění. Působíme v regionu Opava, Ostrava, Moravskoslezský kraj, Severomoravský kraj.