Výběr provozovatele hostinských služeb v dolní a horní stanici lanové dráhy na Sněžku

Výběr provozovatele hostinských služeb v dolní a horní stanici lanové dráhy na Sněžku

Předmětem zakázky je pronájem nebytových prostor v horní a dolní stanici lanové dráhy na Sněžku za účelem provozování hostinských služeb a dále zajištění úklidu veřejných sociálních zařízení v horní a dolní stanici lanové dráhy, a to po dobu 8 let. Více je předmět specifikován v koncesní dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
23.09.2016 07:32

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MĚSTO PEC POD SNĚŽKOU

Originální záznam:

Okres:
Trutnov

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MĚSTO PEC POD SNĚŽKOU

Zadavatel IČ:
00278181

Zadavatel ulice:
230/0

Zadavatel PSČ:
542 21

Zadavatel obec:
Pec pod Sněžkou

Kontaktní osoba:
Lenka Dvořáková

Zadavatel telefon:
+420 494 531 538

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pecpodsnezkou.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55300000-3
Provozování restaurací a podávání jídel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hodinový manžel Brno, opravy a údržba v domácnosti, rekonstrukce bytů

Hodinový manžel Brno, opravy a údržba v domácnosti, rekonstrukce bytů

Potřebujete ve Vaší domácnosti něco opravit, přestěhovat, zapojit, zrekonstruovat nebo potřebujete jen udělat nějakou pravidelnou údržbu? Pak neváhejte zavolat o pomoc hodinovému manželovi! Zařídíme ve Vašem bytě či domě opravení či montáž dřezů, výměnu kuchyňské baterie, zapojení elektrospotřebičů, připevnění nábytku, poliček, přestěhování nábytku, drobné opravy v domácnosti, opravu kapajícího kohoutku, nábytku, čištění koberců, pokládka koberců, podlah PVC, parket, plovoucích podlah, sestavení skříněk, nábytku, židlí a mnoho dalšího. Působíme po celém Brně i jeho okolí. Neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv prací na kterou si sami netroufnete!


Závodní stravování, výroba jídel pro firmy-kompletní řešení společného stravování

Závodní stravování, výroba jídel pro firmy-kompletní řešení společného stravování

Chutná teplá jídla i hotové chlazené pokrmy dodá společnost JOSPO Holešov pro firmy v regionu Zlín, Kroměříž, Přerov. Poskytujeme kompletní řešení závodního stravování. V rámci společného stravování zabezpečujeme výrobu a výdej teplých jídel přímo do místa podnikání, je ovšem možné v rámci dodávek stravy kombinovat teplé i chlazené pokrmy. Své služby poskytujeme firmách různého druhu, dle potřeb zajistíme i cateringové služby na firemní akce, rauty. Díky vlastní dopravě zajistíme stabilní rozvozy dle potřeb každého zákazníka.


Pořádání firemní, soukromé akce, oslavy - bowling, rauty, občerstvení

Pořádání firemní, soukromé akce, oslavy - bowling, rauty, občerstvení

Restaurace a kavárna Scéna nabízí možnost pořádání soukromé, rodinné oslavy, svatby, firemní akce, školení. Prostory jsou vhodné i pro plesy, večírky. Na akci připravíme i rauty, občerstvení. Zábavu si můžete zpestřit hraním bowlingu. Nekuřácká restaurace s přilehlou zastřešenou terasou nabízí: -62 míst k sezení v restauraci na terase 50 míst -otevřeno máme od Po do Čt od 11-23hod. a v Pá a So od 11-24h. -meníčka podáváme od 11 do 15 hod. a na výběr je ze 7 druhů menu za 85 Kč -každý měsíc nabízíme také speciality k polednímu menu -velký výběr jídel z kvalitních surovin, vaříme také vybrané speciality podle sezóny -moravská vína z Valtic, Znovínu, vinářství Hruška z Blatničky, vinařství Blatel, italská i chilská vína -koktejly a míchané nápoje, whisky, karibské rumy a francouzské koňaky -večírky můžeme pořádat i v přilehlém kulturním domě Zahrajte si u nás bowling - rezervace na tel.:733535052. Bezva odreagování pro rodiny s dětmi nebo v kruhu přátel: -2 dráhy do 16:00 200kč, od 16:00 220kč -80 míst.


Firemní stravování, rozvoz obědů pro firmy, závodní stravování Brno

Firemní stravování, rozvoz obědů pro firmy, závodní stravování Brno

Hledáte-li na brněnsku firmu pro rozvoz firemních obědů, poté se bez váhání obraťte na naši společnost! Naše společnost nabízí komplexní služby v oblasti firemního stravování jako jsou: - výběr až ze sedmi druhů jídel (česká i zahraniční kuchyně, vegetariánská jídla) - výroba a rozvoz jídla - poradenství v oblasti gastronomie a stravování - catering na soukromých i firemních akcích - doplňkové služby (vybavení firemní kuchyně, jídelny, zajištění termoportů) Pro více informací o aktuálním menu či o cenách se obraťte na naše webové stránky , nebo nás kontaktuje pomocí emailové adresy.


Catering Brno, rauty, párty servis pro veletrhy, společenské akce, svatby

Catering Brno, rauty, párty servis pro veletrhy, společenské akce, svatby

Máte v plánu firemní akci, večírek či rodinnou oslavu, svatbu? Už máte pořešený catering? Není nic jednoduššího než si povolat profesionály. Firmu Goodwill-Catering a párty servis s.r.o. Zajišťujeme kompletní catering teplou i studenou kuchyni. připravujeme čerstvé pokrmy, vegetariánské i dietní jídla. Máme leté zkušenosti z organizováním svatby, promoce, grilování, oslavy narozeniny, plesy, stužkovací večírky, vánoční besídky, firemní večírky, konference, kongresy, školení a semináře. Jistě rádi využije naše služby i catering na Brněnském vystavišti, BVV či dětské dny, koncerty. Poradíme a zajistíme: -sestavení menu - možnost rautovým způsobem -zajištění doprovodných služeb: sestavení programu, výzdoba prostor konferenciér, pořadatelská služba, hostesky i s kostýmky, kulturní vystoupení, živá hudba atp. -provoz baru, služby barmana, prezentace vín s výkladem - degustace vína -možnost vytvoření akce v rozličných kulturních nebo společenských zařízení podle požadavků zákazníka (letohrádek Mitrovských - Brno, Staré město - zámek ve Slavkově, "křížové chodby" (Brno, radnice), restaurace Napoleon - výletní loď na Brněnské či jiné přehradě -možnost ubytování v moderním penzionu blízko Brna (Hotel Jehla, Hotel Alpenhof, Penzion Jízdárna).


Připravujeme pro vás denně čerstvý Catering Brno

Připravujeme pro vás denně čerstvý Catering Brno

Plánujete rodinnou či firemní oslavu, teambuilding, který byste chtěli zpestřit zdravou pestrou stravou a čerstvými džusy? Firma Fresh Juice, s.r.o. Vám udělá balíček šitý na míru přímo Vám. Zkombinujeme naši nabídku čerstvých salátů, sladkého ovocného dezertu a čerstvé šťávy dle Vašich představ za výhodnější cenu! Zdravý životní styl přináší lepší náladu. Objednat si můžete přes náš eshop a nebo přímo zavolat. Ovocné saláty 150g, 300g: -Krájený ovocný salát citrus. Kombinace pomerančů, mandarinek a grepů. -Jednoduchá lahodná kombinace bílých a modrých hroznů. -Jedinečná kombinace krájeného kiwi a manga. -Jedinečná kombinace krájeného ananasu s exotickým melounem Galia. -Ovocný salát - 160g, 260g složení: pomeranč, broskev, modré hrozno, tahini, strouhaný kokos -Ovocný salát s řeckým jogurtem 180g, 310g Složení: Banán, jablko, mandle, hrozinky, jogurt řeckého typu -Ovocný salát - dětská léta 150g, 300g Složení: ananas, mrkev, citron. Zeleninové saláty: -Řecký salát 160g, 320g -Čerstvý salát s tuňákem 160g, 320g -Salátová směs s medovou zálivkou 200g -Salát Caprese 200g -Salát z červené řepy 200g -Salát Coleslaw 200g -Zeleninové hranolky s cizrnovou pastou 200g. Čerstvé džusy: -Pomeranč -Jablko a mrkev -Ananas -Pomeranč a jablko -Čerstvá zázvorová šťáva. Deserty: -Pyré hruška a banán 100g, 190g -Bananáček 95g,150g, 300g Složení: pasírovaný banán, jogurt, musli s lískovými oříšky a hrozinkami, čokoládová poleva -Sladký mix Složení: kávová tyčinka, oříšková čokoláda, datlová kulička -Pyré mrkev a jablko 100g, 190g -Pyré mrkev, jablko a banán 100g, 190g -Pyré ananas a banán 190g -Pyré mrkev, jablko a banán 100g. Bagety: -Zeleninová bageta DELUXE -Plněná bageta se šunkou KLASIK -Zeleninová bageta s uzeným -Zeleninová bageta s tofu. Dřeně: -100% ovocná dřeň. Ovocné kelímky: -Banán, Jablko, Ananas -Vodní meloun, Modré hrozno, Nektarinka -Broskev, Pomeranč, Jablko -Pomeranč, Mandarinka, Grep.