Poptávám dodání střešní krytiny

Poptávám dodání střešní krytiny

Poptávám cenovou nabídku: GLAZOVANÁ taška HRANICE 11 Amadeus červená 2650ks základní taška, 60ks poloviční, 16ks větrací, 106ks hřebenáč č2 drážk.- šířka 21 cm, 4ks ukončení hřeb. nárož. dlouhé, 2ks rozdělovací hřebenáč valbový k hřeb. č2, včetně dopravy a palet (klidně ještě to samé v GLAZ. FALCOVKA11 Kaštanově hnědá). Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
16.09.2016 13:09

Platnost poptávky:
16.10.2016 10:28

Kontaktní osoba:
Vladimíra Fridrichová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 679 871

Okres:
Kolín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej stavebního materiálu - cihla Heluz, stavební krytina Tondach

Prodej stavebního materiálu - cihla Heluz, stavební krytina Tondach

Společnost K&P Stavby Therm s.r.o. v Uničově u Olomouce se zaměřuje nejen na stavební činnost, ale také vám zajistí prodej stavebního materiálu pro vaši stavbu. Vždy se snažíme našim klientům nabídnout kvalitní služby a materiály za příznivější ceny, než nabízí konkurence. Pokud máte zájem o prodej stavebního materiálu, pak nás neváhejte kontaktovat - zhotovíme pro vás cenovou nabídku na potřebný materiál. Prodej stavebního materiálu - akce: - cihla Heluz (30 P+D, cca 100 ks, 20 Kč za kus bez DPH) - střešní krytina Tondach.


Plechová střecha Tornero - nejkvalitnější hliníková střešní krytina s životností až 100 let

Plechová střecha Tornero - nejkvalitnější hliníková střešní krytina s životností až 100 let

Nejkvalitnější hliníková střešní krytina s životností až 100 let má mnoho výhod mezi které se řadí: - Jednoduchá a snadná montáž, kde jsou všechny komponenty z hliníku. - Luxusní, exkluzívní a jedinečný vzhled střechy s vysokými nároky na kvalitu. - Poskytované záruky 40 let na perforaci plechu v důsledku oxidace, protékání a povrchové úpravy laku - Záruka 15 let na stálobarevnost povrchu krytiny ve smyslu nerovnoměrné změny odstínu. TORNERO KRYTINY Moderní lehké hliníkové střešní krytiny, které vynikají dlouhou životností a nízkou hmotností. Používá se u novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, dále je vhodná pro průmyslové a jiné objekty. TORNERO PANELY Svým velmi moderním vzhledem připomíná střešní krytina TORNERO ENDO krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Díky své nízké hmotnosti, jednoduché a rychlé montáži je oblíbená pro všechny druhy střech. Používá se na novostavbách atriových domů, kde dodává domu punc jedinečnosti. Pokládá se na plný záklop, na rošt ze střešních latí nebo rovnou na PIR izolaci. Automatické zaklapávací zámky umožňují rychlé a pevné spojení panelů. Na kotvení se používají speciální vruty 4 ks na běžný metr. Krytina ENDO je vhodná pro střechy se spádem větším než 10°. TORNERO TRAPÉZY Moderní lehká trapézová krytina TORNERO TT je výborným řešením pro pokrytí střech, opláštění budov a stavbu vnitřních příček v budovách. Svým zajímavým STUCCO povrchem je vhodným designovým prvkem pro budovy i rodinné domy. Krytina je vyhledávána zvláště pro dlouhou životnost a velmi nízkou váhu.


Prodej střešní krytiny, hliníkové, plechové střechy

Prodej střešní krytiny, hliníkové, plechové střechy

Společnost SALVATOR STŘECHY s.r.o. spolupracuje s významnými firmami jako jsou Cembrit, Bramac či Velux a dodává Vám kvalitní střešní krytiny mezi kterými najdete také hliníkové a plechové střechy. Firma SALVATOR STŘECHY s.r.o., která si v průběhu let vybudovala významnou pozici na trhu se střešním materiálem, zákazníkům nabízí bohatý výběr střešních krytin - pálených, betonových, hliníkových, plechových, ocelových či bitumenových a také hutního a spojovacího materiálu. Pro klienty je zároveň připraveno klempířské centrum, poradenský servis či možnost dopravy zakoupeného materiálu přímo na stavbu či místo určení. Neváhejte a obraťte se na společnost SALVATOR STŘECHY s.r.o., která si díky širokému sortimentu dodávaného zboží a kvalitě poskytovaných služeb získala spokojené zákazníky i ve Zlíně a okolí.


Hliníková střešní krytina - kvalitní střecha pro Váš domov

Hliníková střešní krytina - kvalitní střecha pro Váš domov

Firma SALVATOR STŘECHY s.r.o. V nabídce střešní krytiny představuje 4 typy krytin pro kvalitní, spolehlivou a velmi stylovou střechu pro Váš domov. Přestavujeme: -hliníkové krytiny (Exkluzivní taškové hliníkové profily ALTA, ROCO a VIVA ) -hliníkové trapézy -hliníkové panely (Krytina s nízkou hmotností a velmi snadnou montáží se používá pro novostavby či rekonstrukce.) -hliníkové svitky (Vysoce estetická krytina. Možnost jakýchkoliv délek.) Hliníková střešní krytina TORNERO má 2x nižší hmotnost oproti ocelovým střešním krytinám, čímž ulevíte konstrukci Vašeho domu. Hliník je recyklovatelný barevný kov, což znamená menší zátěž pro životní prostředí a nerezaví. Dále je hliníková střešní krytina TORNERO vyrobena z plechu norského výrobce HYDRO, což představuje kvalitu a moderní materiál. Střechy představují líbivý rustikální vzhled a struktura povrchu snižuje hlučnost při dešti a láme sluneční paprsky tak, že nevzniká nepříjemný efekt „lesklé“ střechy.


Betonové střešní tašky, krytiny, prodejce střešního systému TERRAN

Betonové střešní tašky, krytiny, prodejce střešního systému TERRAN

Hledáte-li firmu, která nabízí vysoce kvalitní betonové střešní tašky, protože si chcete koupit zaručeně kvalitní střešní krytinu, pak přijeďte do města Brna a navštivte společnost Mediterran u které nakoupíte spolehlivě kvalitní střešní krytinu. Tato společnost je výhradním prodejcem střešních systémů TERRAN, které jsou vysoce kvalitní. Na námi nabízené betonové střešní tašky, krytiny poskytujeme 15 a 30 let záruku. S výrobou a jejich prodejem máme více jak 90 leté zkušenosti. Velmi dbáme a zakládáme si na kvalitní výrobě střešní krytiny. Betonovou střešní krytinu nabízíme za skvělé ceny. Betonové střešní tašky, krytiny mají své velké výhody mezi které patří vysoká odolnost,vysoká odolnost proti vnějším vlivům, tvarová stálost, kvalita povrchu, jednoduché položení tašek, minimální ekologická zátěž pro životní prostředí, nenáročná údržba. Betonovou střešní krytinu nabízíme za přijatelné ceny a rychlou dobu dodání.


Plechové lehké střechy - hliníková, pozinkovaná střešní krytina

Plechové lehké střechy - hliníková, pozinkovaná střešní krytina

Je-li před Vámi realizace nové střechy a Vy stále váháte, jakou střešní krytinu použít, máme pro Vás řešení! Velmi oblíbenou a moderní variantou jsou plechové, hliníkové a pozinkované střešní krytiny, jejichž velký výběr najdete u firmy SALVATOR STŘECHY s.r.o. s pobočkou v Plzni. Plechové, hliníkové a pozinkované střešní šablony jsou vyhledávanou krytinou pro rodinné domy, chaty i průmyslovou výstavbu a vynikají velmi snadnou montáží a vysokými užitnými vlastnostmi. Jsou lehké a dostupné v široké paletě barevných odstínů, takže uspojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Kromě střešních šablon u nás najdete také tvarované profily z pozinkovaného a hliníkového plechu i hliníkový prefalz a profal ve svitku. Již od roku 1992 jsme významným dodavatelem střešních materiálů pro stavbu a rekonstrukce střech - zaručujeme Vám tak tu nejvyšší kvalitu výrobků i poskytovaných služeb a tím i Vaši maximální spokojenost.