Komponenty a příslušenství k zábradlí z nerezu i masivu v e-shopu

Anděl CZ, s.r.o.

Komponenty a příslušenství k zábradlí z nerezu i masivu v e-shopu

Anděl CZ je e-shop s veškerými komponenty a příslušenstvím k zábradlí. Pohodlně si u nás vyberete sloupky zábradlí dřevěné i nerezové, výplně do zábradlí, madla, držáky skla a výplní, šprušle, trubky, příslušenství a spojovací materiál ke smontování zábradlí.

Právní služby FON MHMP

Právní služby FON MHMP

Předmětem zakázky je výběr 4 uchazečů, s nimiž bude uzavřena rámcová smlouva. Předmětem veřejné zakázky jsou vymezené právní služby pro zadavatele jako řídicí orgán zajména ve vztahu k operačním programům Praha Adaptabilita, Praha pól růstu ČR, Praha konkurenceschopnost, spočívající zejména v činnostech: poskytování konzultací, zpracování právních rozborů, stanovisek a posudků; součinnost při administraci zadávacích řízení; zpracování návrhů rozhodnutí, procesních úkonů, stanovisek, vyjídření, opravných prostředků; zpracování návrhů smluv, dohod a dodatků; zpracování dokumentů souvisejících se zavedením a řízením operačních programů, včetně návrhu procesů implementace a řízení, návrhu metodických dokumentů; zastoupení při jednání se třetími subjekty, účast na jednáních se třetími subjekty, v řízeních před orgány veřejné moci; součinnost při kontrolůch, včetně účasti při kontrolách na místě; kontrola úkonů a postupů zadavatele/zadavatelů i třetích subjektů; bezprostředně souvisejících s činností Řidícího ogránu výše uvedených operačních programů. V právních oblastech: veřejných zakázek; veřejné podpory včetně notifikací; SGEI a blokových výjimek; veřejnosprávní kontroly; správního řádu, soudního řádu správního, daňového řádu, kontrolního řádu, zákona o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zákona o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů, zákona o finanční kontrole. Více v zadávací dokumentaci dostupné dálkovým přístupem na profilu zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
06.09.2016 07:40

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
13.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Zadavatel IČ:
00064581

Zadavatel ulice:
Mariánské náměstí 2/2

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha - Staré Město

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79100000-5
Právní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Úspěšné vymáhání dluhů s mnohaletou praxí - řešení mimosoudní nebo soudní cestou

Úspěšné vymáhání dluhů s mnohaletou praxí - řešení mimosoudní nebo soudní cestou

Zapůjčili jste někomu finance a stále je nemáte zpátky? S vymáháním dluhů kdekoliv v České republice Vám pomůže FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. s Brna. S mnohaletou zkušeností v oboru provádíme úspěšné vymáhání dluhů mimosoudní i soudní cestou. Naše odměna je hrazena dlužníkem. Jak vlastně správně postupovat při vymáhání dluhů? Dlužnou částku vymáháme soudní cestou v případě, že dlužník neuhradil svůj dluh během mimosoudního řešení. Proběhl rozsudek a rozhodčí nález? Není dluh stále vyrovnán? Pak Vás zastoupíme i během exekučního řízení. V případě zahájení insolvenčního řízení proti dlužníkovi se postaráme o přihlášení Vaší pohledávky. Chcete nám zaslat poptávku? Pak nezapomeňte přiložit veškeré dokumenty (objednávku dlužníka, neuhrazenou fakturu) pro efektivní posouzení pohledávky. S konkrétním návrhem postupu Vás kontaktujeme v co nejkratším termínu.


Vymáhání pohledávek během koronaviru - posuzování zdarma, on-line řešení

Vymáhání pohledávek během koronaviru - posuzování zdarma, on-line řešení

Dluží Vám obchodní partner během koronaviru? Jsme FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. z Brna a vyřešíme za Vás veškeré pohledávky (nejen v období nouzového stavu). Provádíme posuzování konkrétní situace zdarma, vše s Vámi vyřešíme jednoduše on-line formou, kdekoliv v rámci České republiky. V nynější době převládají legislativní změny, které jsou spíše ku prospěchu dlužníka, zatímco přibývá věřitelů s téměř nevymahatelnými dluhy. Neřešte své pohledávky na poslední chvíli a zajistěte si odbornou právní pomoc. Neuhrazené dluhy, mzdy, faktury, směnky a půjčky spolehlivě vymáháme mimosoudní, soudní, insolvenční nebo exekuční cestou. Hledáte-li spolehlivého partnera v oblasti právní pomoci, určitě nás kontaktujte.


Známková ochrana v tuzemsku i zahraničí – individuální strategie a doporučení pro každého klienta

Známková ochrana v tuzemsku i zahraničí – individuální strategie a doporučení pro každého klienta

Vlastnictví ochranné známky je bohatství, které je třeba neustále chránit. Patentové a advokátní kanceláři Rott, Růžička & Guttmann a spol. z Prahy se postará o známkovou ochranu doporučením vhodné strategie každému klientovi jak z tuzemska, tak i ze zahraničí. Na základě rozsáhlých zkušeností vypracujeme individuální doporučení známkové ochrany, postaráme se o podání národních i mezinárodních přihlášek, vedení řízení i o sledování termínů platnosti ochranných známek. Mimořádná pozornost je věnována spolupráci se zahraničními partnery a koordinaci veškerých činností.


Právní zastupování podnikatelů a firem - obchodní právo

Právní zastupování podnikatelů a firem - obchodní právo

Jste firma či podnikatel a poptáváte právní zástup? Kontaktujte zkušenou advokátní kancelář Mgr. David Rašovský, advokát z Brna a jistě nebudete litovat. Zajistíme: - sepis různých typů obchodních smluv podle platného občanského zákoníku - o prodeji podniku, mandátní, o dílo, kupní - utvrzení dluhu prostřednictvím využívaných instrumentů - bankovní záruka, ručení, smluvní pokuta - sepis insolvenčního návrhu a přihlášky pohledávek od věřitelů - ošetření probíhající fúze obchodních společností - dle zákona o přeměnách obchodních společností a družstev Také provádíme emise, převody a problematiku cenných papírů, založení obchodních korporací a jejich změny a řešení nároků z nekalé soutěže.


Právní služby - právní pomoc Praha - oblast porušení práv k duševnímu vlastnictví

Právní služby - právní pomoc Praha - oblast porušení práv k duševnímu vlastnictví

Právní pomoc při porušení práva k duševnímu vlastnictví v soukromé i veřejné oblasti poskytují špičkoví odborníci z advokátní kanceláře z Prahy Rott, Růžička & Guttmann a spol., patentová, známková a advokátní kancelář. Mezi klienty, které advokátní kanceláře Rott, Růžička & Guttmann a spol.zastupuje v této oblasti, se řadí výrobci značkových produktů mnoha kategorií. Jedná se jak o klienty tuzemské, tak i o mezinárodní právní pomoc poskytovanou v několika mezinárodních jazycích. Naší specializací je dále patentové právo a ochranné známky, obrátit se na nás můžete s důvěrou také v otázkách výrobkového pirátství. Pokud žádáte ty nejlepší právní služby, neváhejte kontaktovat odborníky z Rott, Růžička & Guttmann a spol., patentové, známkové a advokátní kanceláře.


Návrh, řešení rozvodu a péče o dítě, majetkové vypořádání - právní zástup v řízení

Návrh, řešení rozvodu a péče o dítě, majetkové vypořádání - právní zástup v řízení

Potřebujete vyřešit složitou rodinnou situaci právní cestou? Pak kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. David Rašovský, advokát z Brna s bohatými zkušenostmi v oboru. Zajistíme právní zástup v řízení jako je: - rozvod manželství - sporné, nesporné - úprava rodičovské povinnosti k nezletilému dítěti - stanovení ostatních vyživovacích povinností Pomůžeme s vyřešením žaloby na určení či popření otcovství, vypořádáním zaniklého společného jmění manželů. Také zajistíme další právní pomoc upravenou občanským zákonem, a to při neplatnosti manželství, opatrovnictví a osvojení.