Dynamický nákupní systém pro technické a logistické zajištění standardních akcí

Dynamický nákupní systém pro technické a logistické zajištění standardních akcí

Předmětem zadávacího řízení je zavedení a užívání dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) pro zadávání dílčích veřejných zakázek na služby související se zajištěním standardních akcí, kterými se pro účely této veřejné zakázky rozumí zejména konference, mezinárodní konference, semináře, kulaté stoly, workshopy a akce obdobného charakteru realizované především v rámci projektů.
Zadávací řízení na tuto nadlimitní veřejnou zakázku je realizováno formou otevřeného zadávacího řízení dle § 27 a § 93 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon“). V souladu s § 94 Zákona zařadí zadavatel do DNS dodavatele, který předloží předběžnou nabídku v souladu s požadavky zákona a zadavatele a splní tak podmínky pro zařazení do DNS. Po zavedení DNS bude zadavatel zadávat veřejné zakázky v DNS dle ustanovení § 95 zákona. Při zavádění DNS a zadávání veřejných zakázek v DNS používá zadavatel i dodavatel výlučně elektronické prostředky podle § 149 Zákona.

Předmět a specifikace předmětu plnění konkrétních dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS bude specifikován vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 95 ZVZ.
Veřejná zakázka vložena:
05.09.2016 08:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
02.03.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí

Zadavatel IČ:
00551023

Zadavatel ulice:
Na Poříčním právu 376/1

Zadavatel PSČ:
128 00

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952000-2
Organizování akcí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Základní, rozšiřovací kurz, opakované školení obsluh zemních, stavebních strojů

Základní, rozšiřovací kurz, opakované školení obsluh zemních, stavebních strojů

Pokud potřebujete své zaměstnance vyškolit pro obsluhu zemních, stavebních strojů, v regionu Uherský Brod a Uherské Hradiště můžete oslovit firmu Knotek, která pořádá rozšiřovací kurz i opakované školení obsluh zemních, stavebních strojů. Základní kurz má kapacitu 10 osob - je určen pro pracovníky bez oprávnění k obsluze stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/1965 Sb. Strojnický průkaz využijete při obsluze nakladače, rypadla, mikrorypadla, buldozeru, graderu, silničního válce, autodomíchávače, finišeru, UNC a dalších strojů dle vyhlášky. Rozšiřovací kurz rozšiřuje oprávnění na další druhy stavebních strojů. Opakovací jednodenní školení je nutné absolvovat po dvou letech. Výukové středisko je přímo ve Vlčnově, areál Střechostav. Start kurzů: - začátek prosince - v polovině února - na konci dubna Podmínky přijetí do kurzu: - řidičské oprávnění skupiny C nebo T pro stroje o hmotnosti nad 3,5 t - řidičské oprávnění skupiny T nebo B pro stroje o hmotnosti do 3,5 t - dozery pásové bez řidičského průkazu - zdravotní způsobilost, věk nad 18 let. Na přání zákazníka, při zajištění min. 10 zájemců, je možné uspořádat školení v rozmezí celé ČR. Pro přihlášení do kurzu nám zašlete návratku e-mailem, nebo nás telefonicky kontaktujte.


Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v Lednici na Moravě

Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v Lednici na Moravě

Plánujete firemní seminář nebo jen rodinnou oslavu? Pak si zarezervujte ubytování v rodinném penzionu Jordán, který se nachází v Lednici na Moravě. Rodinný penzion je v příjemném prostředí a s dostatkem soukromí. Pension Jordán nabízí své prostory pro pořádání společenských a firemních setkání, firemních akcí, seminářů a rodinných oslav. Během pobytu je možné navštívit wellness nebo vinný sklep. Naši hosté mají k dispozici parkování ve dvoře. V blízkém okolí se nachází bowling, kuželna, fitness, chrtí dráha, střelnice a jiné sportovní aktivity. Nebo navštivte náš vinný sklípek přímo v objektu pensionu s možností ochutnávky vlastních druhů vín. Rezervujte si ubytování v Lednici v Pensionu Jordán.


Ubytování pro teambuildingové, skupinové, firemní akce, konference - prostory pro školení, cvičení

Ubytování pro teambuildingové, skupinové, firemní akce, konference - prostory pro školení, cvičení

Sháníte prostory pro firemní akci? Wellness hotel Holzberg v samém srdci Jeseníků nabízí prostory pro realizaci různých aktivit, pro školení, semináře, zasedání, meetingy, konference, teambuilding i cvičení. Konferenční sál o kapacitě až 80 osob: - prostory pro rodinné oslavy, svatby a jiné významné události - sál pro firemní akce, konference, teambuilding, školení a podobně Konferenční sál je vybaven WiFi, moderní projekční a zvukovou technikou BOSE. Součástí je kompletní servis pohoštění a rautů. Sportovní zázemí: - k dispozici je tělocvična, posilovna a víceúčelové venkovní hřiště s povrchem pro malou kopanou, volejbal, tenis, basketbal - tělocvična je až pro 30 cvičících osob, vhodná je pro kondiční cvičení, různých typů sportovních a cvičebních akcí - Zumba, jóga, apod. - druhá tělocvična je vhodná pro stolní tenis a míčové hry - bowling - dvě moderní dráhy - posilovna. Pro relaxaci můžete využít naše wellness zázemí a bazénový komplex s relaxačním bazénem. Pro více informaci prosím kontaktujte recepci Wellness hotelu Holzberg.


Firemní akce, oslavy, svatby a narozeniny pořádané ve vinném sklepě

Firemní akce, oslavy, svatby a narozeniny pořádané ve vinném sklepě

Plánujete uspořádat firemní akci nebo oslavu s větším počtem účastníků a hledáte vinný sklípek na Jižní Moravě? Pak neváhejte a oslovte vinařství V & M Zborovský, v.o.s ve Velkých Pavlovicích. V našem vinném sklípku s kapacitou až 60 osob Vám pomůžeme s organizací firemní akce, oslavy nebo svatby. Oslavy nebo firemní akce navíc můžete oživit degustací vína z produkce našeho vinařství. Rádi na vaši událost zajistíme občerstvení ve formě teplé i studené kuchyně. Poradíme Vám s výběrem vína na vaši akci nebo oslavu. Podávat můžete vína jakostní, odrůdová i přívlastková, která byla vyrobena z hroznů vypěstovaných našich vlastních vinic.


Kurzy a školení strojníků stavebních strojů a obsluhy motorové pily

Kurzy a školení strojníků stavebních strojů a obsluhy motorové pily

Hledáte školící středisko, které pořádá kurzy na stavební stroje a motorové pily? Pak se obraťte na společnost AUTO EDU s.r.o. se sídlem v Ostravě. Školení probíhá především v celém Moravskoslezském kraji. Máme akreditovaná střediska v Opavě, Havířově, Vítkově a Třinci, ale jezdíme školit i do Bruntálu, Krnova, Olomouce a do Brna. Naše učebny jsou nově zrekonstruované a školení probíhá v příjemném prostředí s využitím moderní techniky. Školení strojníků stavebních strojů: nakladače, rypadla, válce, dozery a jiné kategorie dle dohody Druhy kurzů: - základní kurz – pro pracovníky, kteří nemají žádný strojnický průkaz - rozšiřovací kurz – pro vlastníky strojnického průkazu - rozšíření dalších kategorii strojů - sdružený kurz – sloučení základního a rozšiřovacího kurzu - opakované školení s přezkoušením – každé 2 roky se musí obnovit platnost strojnických průkazů Školení obsluhy motorové pily: - základní školení – řezání do průměru 15 cm - základní školení – kácení - opakovací školení - základní školení - křovinořezy - opakovací školení Výstupní doklad: Průkaz k obsluze motorové pily či křovinořezu, anebo potvrzení do tohoto průkazu. Více informací o termínech a cen kurzů se dozvíte na stránkách společnosti AUTO EDU nebo si můžete zavolat na číslo 596614179.


Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Různé činnosti spojené s prodejem lešení a žebříků provádí firma HROMEK s.r.o. z Hodonína. Mezi naše služby patří odborné revize žebříků a lešení s cenou od 150 Kč/ks, přičemž za dopravu účtujeme 5 Kč/km. Zajišťujeme různé kurzy pro lešenáře, které probíhají ve firemní školící místnosti a lze je vzájemně kombinovat. Nejčastěji se jedná o komplexní školení na bezpečnost práce, práce ve výškách, požární ochranu, vysokozdvižné vozíky, tahače, vazače, jeřáby a další zařízení. V případě zájmu o kurz je nutné sdělit, zda jej absolvujete poprvé nebo již opakovaně. Školíme také kurzy, které je nutno zakončit zkouškou podle platného zákona. Na základě složené zkoušky obdrží úspěšní absolventi platný průkaz lešenářů. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.