Evaluace výsledků programů financovaných z EHP a Norských fondů 2009-2014

Evaluace výsledků programů financovaných z EHP a Norských fondů 2009-2014

Evaluace 14 programů financovaných z EHP a Norských fondů 2009-14 a Souhrnná evaluace dopadu EHP a Norských fondů 2009-14 v České republice.
Veřejná zakázka vložena:
05.09.2016 08:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo financí

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
20.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo financí

Zadavatel IČ:
00006947

Zadavatel ulice:
Letenská 525/15

Zadavatel PSČ:
118 10

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79412000-5
Poradenství v oblasti finančního řízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vyřízení Dotace na zateplování a výměnu oken - výhodný bonus 20 000 Kč

Vyřízení Dotace na zateplování a výměnu oken - výhodný bonus 20 000 Kč

Chcete získat finanční prostředky pro zateplení Vašeho domu? S vyřízením Dotace na zateplování a výměnu oken z programu Nová zelená úsporám Vám pomůže společnost Ing. Dalibor Čmiel. Pro naše zákazníky poskytujeme kompletní servis a působíme v Ostravě, v Novém Jičíně a ve Frýdku-Místku (MSK kraji). Finanční prostředky v různé výši jsou určené pro novostavby i starší domy. Využít můžete Dotace pro zateplení podlahy na terénu až 990 Kč/m2 nebo zateplení střechy, stropů, podlah a obvodových stěn ve výši až 660 Kč/m2. Získat můžete také Dotaci pro výměnu oken a dveří ve výši až 3 025 Kč a na Odborný posudek 25 000 Kč. Získali jste v minulosti Kotlíkovou dotaci z 2. a 3. vlny? Pak můžete zažádat o Dotační bonus ve výši 20 000 Kč. Postaráme se o kompletní vyřízení Žádosti o dotaci i Odborného posudku. Připravíme a zajistíme zpracovaní veškerých dokumentů včetně jejich odevzdání na příslušné pracoviště.


Vyřízení hypotéky pro bytová družstva, pomoc s financováním revitalizací domů, poradenství

Vyřízení hypotéky pro bytová družstva, pomoc s financováním revitalizací domů, poradenství

Chystáte se na revitalizaci bytového domu? Chcete založit bytové družstvo? Potřebujete vyřídit hypotéku pro bytové družstvo či refinancovat úvěr? Obraťte se na společnost TOMAN FINANCE GROUP s.r.o. se sídlem v Ostravě, kde Vám rádi poradí a pomohou s veškerými službami pro bytové domy. Co se týče pomoci s financováním, jsme schopni Vám pomoci s vyřízením hypotéky pro SVJ, bytové domy i družstva. Pomůžeme s refinancováním stávajícího úvěru. Vyřídíme dotace pro bytové domy i převod dotací. Budete-li potřebovat, vypracujeme Vám zhodnocení rezervního fondu. V případě, že se rozhodnete pro revitalizaci domu, se můžete také na nás obrátit. Navrhneme pro váš dům ta nejlepší řešení, zajistíme profesionály a zajistíme financování. Pomůžeme Vám se zateplením domů, výměnou stoupaček, rekonstrukcí střechy, malováním společných prostor, výměnou vchodových dveří i výtahů. Mezi další služby, které pod SVJ a bytové domy poskytujeme, patří i založení bytového družstva, úspora nákladů energie, organizace členských schůzí, zajištění stavebního povolení a projektové dokumentace. Postaráme se o převod bytů do osobního vlastnictví i o privatizaci bytového domu. Pro více informací o práci, kterou poskytujeme klientům, navštivte naše webové stránky, nebo nám zavolejte a my Vám rádi odpovíme na veškeré dotazy.


Vyřízení dotace pro solární ohřev TUV a přitápění v rámci Nová Zelená úsporám – dodávky i montáže

Vyřízení dotace pro solární ohřev TUV a přitápění v rámci Nová Zelená úsporám – dodávky i montáže

Plánujete rekonstrukci domu? Nebo naopak chystáte se stavět a přemýšlíte o nízkoenergetické stavbě? Využijte možnosti získání dotace na energetické opatření pro váš dům. Oslovte firmu Dotace pro rodinné domy Roman Lupík, která působí v celém Moravskoslezském kraji, v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Karviná a Bruntál. Pomůžeme vám nejen s vyřízením dotace pro solární ohřev TUV, přitápění v rámci Nová Zelená úsporám, ale také s realizací. Zajistíme potřebné výpočty a projektovou dokumentaci. Provádíme montáž solárních systémů pro ohřev TUV i přitápění a dále instalaci centrálních i lokálních systémů řízené výměny vzduchu, tedy rekuperace. Dotace vyřizujeme a realizujeme u rekonstrukcí rodinných domů i u nízkoenergetických a pasivních novostaveb. Při kombinaci dotace Nová Zelená úsporám a kotlíkové dotace získáte jako bonus 20000 Kč. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Pomoc s vyřízením dotace na klíč - na kotel, dešťovku a Nová zelená úsporám

Pomoc s vyřízením dotace na klíč - na kotel, dešťovku a Nová zelená úsporám

Rozhodli jste se pro výměnu starého neekologického kotle za nový ekologický kotel? Rádi byste si zažádali o dotaci na dešťovou vodu? Zajímáte se o program dotace Nová zelená úsporám, ale potřebovali byste poradit? Pak se obraťte na firmu Dotace Roman Lupík – Dotace pro rodinné domy zaměřující se na dotační programy. Poradenství a konzultace v oblasti vyřízení dotací na klíč poskytujeme v celém Moravskoslezském kraji – Frýdek-Místek, Nový Jičín, Ostrava, Karviná, Opava, Krnov a Bruntál. Kotlíková dotace – finanční příspěvek pro majitele rodinných domů – výměna starých neekologických kotlů na pevná paliva za nové ekologické kotle nebo tepelná čerpadla. Dotace Dešťovka – dotační program na využití srážkové a odpadní vody v domácnosti i na zahradě. Nová zelená úsporám – pro vlastníky rodinných nebo bytových domů i pro stavebníky rodinných domů s nízkou energetickou náročností. Program zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje energie v rodinných a bytových domech.


Mimosoudní vymáhání pohledávek a jejich inkaso

Mimosoudní vymáhání pohledávek a jejich inkaso

Pokud hledáte účinnou a efektivní mimosoudní cestu, prostřednictvím které chcete získat zpět své peníze od dlužníka nebo chcete obdržet peníze z dlouhodobě neproplacených faktur, spolehlivé řešení Vám poskytne společnost SAFIN INVEST s.r.o. Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti mimosoudního vymáhání pohledávek a včetně jejich inkasa. Vymáhání pohledávek prostřednictvím společnosti SAFIN INVEST s.r.o.: - probíhá na základě příkazní smlouvy - poskytneme Vám předběžnou kalkulaci nákladů spojených s řešením pohledávky - prostředky z inkasovaných pohledávek jsou proplaceny na Váš bankovní účet - o průběhu vymáhání Vás budeme informovat elektronickou poštou nebo telefonicky - po ukončení práce na daném případu obdržíte ,,Závěrečnou zprávu“ - přehled postupu inkasa, souhrn nejdůležitějších informací o dlužném subjektu a doporučení právních předpisů v případě neúspěšnosti vymáhání pohledávky - vymáhání pohledávek poskytujeme v souladu s právními předpisy Bližší informace o vymáhání pohledávek a jejich inkasu naleznete na našich webových stránkách.


ECCON - ekonomické a organizační poradenství a vedení účetnictví Praha, daňové přiznání

ECCON - ekonomické a organizační poradenství a vedení účetnictví Praha, daňové přiznání

Firma ECCON - Praha, kterou provozuje paní Naděžda Šmidtová, nabízí kompletní ekonomické a organizační poradenství a vedení účetnictví. Nevíte si rady s vedení účetnictví nebo tápete s vyplněním daňového přiznání? Oslovte naší firmu ECCON a my se o vše postaráme. Nabízené služby v oblasti účetnictví: Daňová evidence Podvojné účetnictví Poradenství Rekonstrukce účetnictví Zpracování daňového přiznání Vedení personální a mzdové agendy Pokud Vás naše daňové nebo účetnické služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sudoměřská 1293/32, Praha.