Poptávám elektroinstalační práce

Poptávám elektroinstalační práce

Poptávám elektroinstalační práce, podlahové vytápění včetně elektrokotle, užitná plocha domu je 66 m2. Novostavba přízemního RD se nachází v Lomu u Tachova. Práce plánovány na konec října či listopad. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
05.09.2016 08:44

Platnost poptávky:
05.10.2016 08:38

Kontaktní osoba:
Eva Kličková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Tachov

Obrázek:
Poptávám elektroinstalační práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní a spolehlivé domovní a průmyslové elektromontáže

Kvalitní a spolehlivé domovní a průmyslové elektromontáže

EPRO Trutnov s.r.o. Dvůr Králové, Hostinné, Úpice Nabízíme kvalitní práce v oboru elektro včetně elektromontáže a elektroinstalace. Všem svým zákazníkům provedeme kompletní elektromontáže včetně revize. Firma EPRO je velkoobchodním a maloobchodním prodejcem elektroinstalačního materiálu. Naše firma působí v těchto městech jako je Trutnov, Dvůr Králové, Hostinné, Úpice a v dalších okolních městech. Elektromontáže Domovní instalace Průmyslové instalace Opravy elektroinstalace Pokud sháníte právě tyto služby a jste z okolí Úpice nebo Trutnova, neváhejte nás kontaktovat.


Rekonstrukce distribučních sítí venkovních i kabelových pro NN i VN a trafostanice

Rekonstrukce distribučních sítí venkovních i kabelových pro NN i VN a trafostanice

Pokud hledáte odborníky na rekonstrukce distribučních sítí jak venkovních, tak i kabelových v hladinách NN a VN a také trafostanic, pak je pro Vás firma ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. z Dobřichovic správnou volbou. Zkušení profesionálové z oboru dokáží bez problémů zjistit stávající stav sítě a navrhnout příslušná řešení pro rekonstrukci v závislosti na zapojení sítě a mnoha dalších okolnostech. Cílem rekonstrukce distribučních sítí je jejich spolehlivost a kvalita při dodávkách elektrické energie. Máte-li k nabídce dotazy, neváhejte se prosím obrátit na firmu ELEKTROMONTÁŽE s.r.o.


Elektroinstalační práce po celé ČR, chytré elektroinstalace

Elektroinstalační práce po celé ČR, chytré elektroinstalace

Stavíte dům a přemýšlíte o inteligentní instalaci? Díky ní Vám naše společnost DIGIVOLT s.r.o. spojí všechny samostatné technologie do jednoho funkčního celku. S chytrou instalací tak šetříte čas i peníze. Systém chytré elektroinstalace pak řeší vše od regulace v topném systému, spínání ventilace, řízení pohonu otevírání a zavírání oken, řízení pohonu rolet či žaluzií až po spínání závlahových systémů. V případě zájmu neváhejte kontaktovat naši společnost DIGIVOLT s.r.o. Jsme specialisté na elektroinstalační práce a za svými zákazníky cestujeme po celé České republice. Zabýváme se silnoproudou i slaboproudou technologií. Instalujeme slaboproudé systémy jako např. EZS, EPS, TKR, STA, parkovací a vjezdová zařízení, itercomy, interní kontroly a evidence vstupu aj.


Elektromontážní práce, veřejné osvětlení výstavba, opravy | Ostrava

Elektromontážní práce, veřejné osvětlení výstavba, opravy | Ostrava

Společnost ELTOM, s.r.o. zajistí kompletní elektromontážní práce včetně elektroprojekce. Opravíme a odstraníme poruchy na veřejném osvětlení včetně předřadníků. Opravíme vyhořelé zdroje, odstraníme poruchy rozvodů, vyčistíme kryty veřejného osvětlení, seřídíme spínače a dotáhneme spoje, realizujeme domovní přípojky. Dodávky a montáže: - trafostanice - venkovní vedení vysokého napětí, nízkého napětí včetně domovní přípojky Jsme technicky vybaveni dostatečnými dopravními a mechanizačními prostředky: - montážní plošina 13m, 16m Avia a Peugeot - kontejner Avia s hydraulickou rukou i montážní plošinou - traktor s kabelovým podvozkem. Elektromontážní práce provádíme kvalitně, spolehlivě s vysokou odborností po celém Moravskoslezském kraji.


Energetika, liniové stavby, veřejné osvětlení

Energetika, liniové stavby, veřejné osvětlení

Plánujete stavbu a chcete vypracovat projektovou dokumentaci v oboru energetiky? Potřebujete zhotovit projekt na veřejná osvětlení či venkovní rozvody? Naše společnost AZ elektroprojekce s.r.o. Vám vše zajistí. Řeknete nám své požadavky a díky našim dlouholetým zkušenostem a špičkovým projektantům Vám vypracujeme projektovou dokumentaci, kterou potřebujete. Zaměřujeme se na projekci liniových staveb, osvětlení obcí, tunelů či parkovišť. Uděláme pro Vás i dokumentaci pro elektrorozvody nízkého i vysokého napětí, transformačních stanic či venkovních slaboproudých rozvodů. Naše společnost AZ elektroprojekce s.r.o. sídlí v Praze 8 na ul. Přemyšlenská 1825/13a. Naši pobočku pak najdete v jihočeském Písku na ul. Sedláčkova 2286. V případě, že potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.


Odborné elektromontáže a profesionální servis Olomouc, dodávka a montáž rozvaděčů, elektroinstalace

Odborné elektromontáže a profesionální servis Olomouc, dodávka a montáž rozvaděčů, elektroinstalace

Představujeme Vám firmu TANI SERVIS s.r.o. Olomouc, která se zabývá elektromontážemi a elektroinstalacemi včetně dodávek, montáží a servisu. Zajišťujeme elektromontážní práce v oblasti slaboproudých a silnoproudých instalací. Údržba, servis, služby: - osvětlení, elektroinstalace - rozvaděče, reklamy - datové rozvody - ozvučení, EZS - kamerová systémy - telefonní zařízení - vybavení prodejen, - regálové systémy, sanita Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Babíčkova 1123/6, Olomouc - Hodolany.