Poptávám přepravu plastového kajaku

Poptávám přepravu plastového kajaku

Poptávám jednorázovou přepravu plastového kajaku (délka 310 cm, šířka 57 cm, výška 30 cm) z Přeštic (Plzeň - Jih) do Brna (kamkoliv, ideálně Řečkovice). Přepravu bych potřeboval kdykoliv v průběhu září 2016, ale čím dříve, tím lépe.
Poptávka byla vložena dne:
31.08.2016 13:44

Platnost poptávky:
30.09.2016 13:19

Kontaktní osoba:
Marek Smysl

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mezinárodní kamionová přeprava a zasilatelství do Německa, Nizozemska, Belgie a Španělska

Mezinárodní kamionová přeprava a zasilatelství do Německa, Nizozemska, Belgie a Španělska

Potřebujete dopravit náklad do zahraničí a hledáte společnost, která by se o to postarala? Obraťte se na firmu Seneca Trans, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti v mezinárodní kamionové přepravě - jedná se o import a export - přepravy do Německa, Nizozemska, Belgie, Španělska, Rakouska, Švýcarska a Slovenska a také z těchto zemí zpět k nám. Nabízíme následující přepravní služby: - částečné i celovozové náklady - kusové a sběrné zásilky - termínované a kontejnerové zásilky - náklad pod kontrolovanou teplotou - chladírenské zboží - nebezpečné zboží podle ADR. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti logistiky a dopravních služeb, klademe důraz na zákaznický vzhled a usilujeme o maximální spokojenost zákazníků, takže nás neváhejte kontaktovat s požadavky na export a přepravu!


Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Díky dlouhodobým zkušenostem a kvalitě poskytovaných služeb si společnost MTM Transport, a.s. získala pevné místo na trhu v oblasti přepravy jakýchkoli zásilek. Získaná reputace firmy MTM Transport, a.s. je založena na pevných zásadách - profesionalitě, rychlosti, flexibilitě a spokojenosti zákazníka. Společnost MTM Transport, a.s. Vám nabízí celokamionovou přepravu zboží s každodenními výjezdy, a to za neustálého kontaktu všech vozidel přes GPS lokalizaci a mobilní telefon, což umožňuje možnost pružné reakce na dotazy ze strany zákazníků. Obraťte se na profesionály ve společnosti MTM Transport, a.s., kteří jsou ochotni přizpůsobit se Vašim požadavkům a potřebám. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Mezinárodní a vnitrostátní spedice, zasilatelství Zlínský kraj

Mezinárodní a vnitrostátní spedice, zasilatelství Zlínský kraj

Firma ALLSPED je přepravní společnost se sídlem ve Zlíně, která zprostředkuje spediční služby, mezinárodní a vnitrostátní přepravu, zasilatelství, vytěžování vozidel. Poskytujeme tyto přepravní, spediční služby: -spedice, přeprava vnitrostátní (tuzemská) i mezinárodní (zahraniční): -silniční nákladní -letecká -námořní, lodní. Kontaktovat nás můžete na tel.: +420603866998.


Mezinárodní, vnitrostátní, nákladní kamionová doprava, profesionální spedice

Mezinárodní, vnitrostátní, nákladní kamionová doprava, profesionální spedice

Chcete spolehlivě, kvalitně, rychle a za příznivou cenu přepravit jakýkoliv náklad? Nákladní kamionová doprava společnosti JC TRANS, s.r.o. je připravena přepravit Vše, co budete potřebovat - objemnější zboží, zboží z výrobních prostor do velkoobchodů či prodejen nebo náklad při stěhování. Neváhejte a využijte služeb společnosti JC TRANS, s.r.o., pro kterou je individuální přístup k zákazníkům a kvalita poskytovaných služeb prvořadou prioritou.


Skladování a logistika - manipulace se zbožím a správa skladů

Skladování a logistika - manipulace se zbožím a správa skladů

Společnost TQM – holding s.r.o. vám v Ostravě a Opavě poskytuje komplexní logistické služby, z nichž dominantní je skladování, manipulace se zbožím a jeho přeprava. Zaměřujeme se zejména na oblast zásobovací a distribuční logistiky. Navrhujeme logistická řešení na míru, která respektují specifika a požadavky Vašich provozů. Zajišťujeme také doprovodné služby nad rámec základních logistických činností, jako je kompletace, balení či lehká montáž. Náš profesionální logistický tým Vám poskytuje kvalitu a flexibilitu, tak aby naše služby vyhovovaly Vašim požadavkům. Poskytujeme volnou kapacitu našich skladů pro skladování, včetně všech doprovázených služeb. Disponujeme volnou kapacitou našeho logistického centra pro skladování včetně všech doprovodných služeb. Naše moderní logistické centrum patří do kategorie standardu A s následujícími parametry: - dominantní skladování v regálovém systému - možnost skladování v bloku na volné skladové ploše s nosností podlah 10 000 kg/m2 a 5 000 kg/m2 - dostatečný počet manipulačních vrat - 4 samostatné klimatizované skladové haly možnost řízeného teplotního režimu v rozmezí 15 – 25 °C - stabilní hasicí zařízení - sprinklery - elektronický protipožární systém - WiFi síť - elektronický zabezpečovací systém včetně kamerového systému - napojení na PCO - záložní paralelní plynové topení a klimatizační jednotky - manipulační technika s elektrickým pohonem a indukčním vedením mezi regály - bezkontaktní měření mikroklimatu Náš prvotní zájem je spokojený zákazník, a proto Vám v rámci logistiky poskytujeme tyto doprovodné služby: - skladování a manipulace - kompletace a fixace zboží - systém FIFO, FEFO - nový skladový systém WMS pro efektivní řízení skladu - elektronické zpracování dokumentace (reporting) - propojení se SW obchodního partnera - zastupování při celním řízení včetně vedení vnitrounijní statistiky Intrastat - doprava ke konečnému zákazníkovi (včetně režimu Just In Time) - přepravu kusových zásilek - vícesměnný provoz Neváhejte se na nás obrátit, vždy Vám rádi poradíme a poskytneme kvalitní služby. Těšíme se na nadcházející možnou spolupráci.


Rychlá přepravu malých balíčků, palet i kontejnerů po celém světě

Rychlá přepravu malých balíčků, palet i kontejnerů po celém světě

Potřebujete Vámi prodávané zboží přepravit přímo k zákazníkovi? Neztrácejte čas složitým plánováním a kontaktujte naši společnost Cargologix s.r.o. Zaměřujeme se na logistiku a dopravní služby malý balíků, palet i kontejnerů. Doručíme zásilky po celé České republice i do zahraničí v požadovaných termínech. Pro mezinárodní transport využíváme nákladní, leteckou i námořní dopravu. Zajistíme veškeré potřebné náležitosti jako celní služby, dokumentaci pro export i import, vyřízení poplatků. U nás můžete využít i služby skladování, svozu zásilek po sběrných linkách či monitoring zásilek. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat či si objednejte naše služby online na našem webu.