Poptávám zhotovení koupelny

Poptávám zhotovení koupelny

Poptávám zhotovení koupelny v rodinném domě. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
31.08.2016 12:35

Platnost poptávky:
30.09.2016 11:39

Kontaktní osoba:
Sobotka Josef

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlahářské a obkladačské práce –pokládka podlah, obklady kuchyní, koupelen

Podlahářské a obkladačské práce –pokládka podlah, obklady kuchyní, koupelen

Potřebujete položit podlahu ve vašem novém domě? Uvažujete o rekonstrukci koupelny a hledáte profesionální obkladače? Pokládku podlahy nebo obkladů svěřte do rukou řemeslníků firmy Interiéry Danko ze Znojma. Naše firma provádí jak pokládku podlahových krytin, tak i realizaci obkladů v koupelnách a kuchyních v okolí Znojma i Třebíče. Na podlahu, do kuchyně či koupelny položíme obklady dle Vašeho výběru. Položíme podlahy i obklady jak v nových domech či bytech, tak i v rámci rekonstrukce. Postaráme se i odvoz a likvidaci starých obkladů nebo podlahových krytin.


Rekonstrukce bytových jader a koupelen, obkladačské a vodoinstalatérské práce - realizace na klíč

Rekonstrukce bytových jader a koupelen, obkladačské a vodoinstalatérské práce - realizace na klíč

Dosluhuje vám koupelna v paneláku nebo domku? Chystáte se na opravu koupelny? Přestavba koupelny by měla být prováděna odborníky. Rekonstrukci bytového jádra a koupelny provádí kvalitně a se zárukou firma Zednické a výškové práce Morava. Za použití kvalitních materiálů provádíme rekonstrukce koupelny na míru Vašim potřebám. Zajistíme rekonstrukce bytových jader a koupelen, obkladačské a vodoinstalatérské práce. Realizace a rekonstrukce koupelen provádíme na klíč od A do Z: - demontáž staré koupelny - zednické práce - rozvody, hydroizolace - obkladačské a vodoinstalatérské práce - podlahové topení - malířské práce. Rekonstrukce koupelny a WC provádíme v těchto regionech: Olomouc, Přerov, Prostějov, Lipník nad Bečvou, Hranice, Kroměříž a Bystřice pod Hostýnem. Máme s rekonstrukcemi bohatou praxi a mnohaleté zkušenosti.


Obkladačské práce a pokládka dlažby – spolehlivost a kvalita

Obkladačské práce a pokládka dlažby – spolehlivost a kvalita

Hledáte někoho spolehlivého pro pokládku dlažby či obkladačské práce? Jste z okolí Hrušovan nad Jevišovkou? Svěřte se do rukou skutečným odborníkům v oboru, firmě Stavební práce Habiňák. Provedeme veškeré obkladačské a pokladačské práce v exteriérech i interiérech. Zabýváme se pokládkou dlažeb v obytných prostorách, na terasách, balkonech, chodnících, příjezdových cestách a dalších venkovních plochách. Mezi naše časté zakázky patří také obklady koupelen, kuchyní a krbů v novostavbách i při rekonstrukcích. Snažíme se vždy vyhovět individuálním požadavkům zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Vnitřní i venkovní obklady, pokladka velkoformátové dlažby

Vnitřní i venkovní obklady, pokladka velkoformátové dlažby

Stavíte rodinný či bytový dům, kancelářskou budovu? Jistě budete potřebovat obložit koupelnu, kuchyňský kout či položit dražbu. S tím vším Vám pomůže společnost Milana Hansíka, která se specializuje na obkladačské práce. Zhotovíme Vám obklady koupelen, toalet, van i sprchových koutů. Obložíme stěny či položíme dlažbu na podlahu v obytných prostorech, schodech, sklepech, komerčních budovách, školách, hotelech, ale i venkovních terasách. Samozřejmostí je kompletní dokončení včetně hydroizolační stěrky, spár a lišt. Dokonale Vám položíme velkoformátové dlažby i mozaiku. Tak neztrácejte čas a kontaktujte obkladače Milana Hansíka se sídlem Studená 792/6, Praha - Kbely.


Rekonstrukce bytových jader, koupelen, interiéru za výhodné ceny

Rekonstrukce bytových jader, koupelen, interiéru za výhodné ceny

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytového jádra nebo koupelny a hledáte firmu, která dokáže kvalitně a spolehlivě zrealizovat Vaše představy? Pak jste na správném místě! Stavební firma M+M, působící ve zlínském kraji již přes 20 let, Vám nabízí veškeré služby spojené s rekonstrukcí bytového jádra, koupelny či celého interiéru - zaměření - návrh dispozice řešení dle Vašich požadavků - bourací a stavební práce - výběr a pokládka obkladů, dlažby - dodávka, montáž sociálního zařízení - výroba koupelnového nábytku na zakázku - montáž dveří - vodoinstalace, elektroinstalace - topenářské práce - podlahářské, malířské práce - cenová kalkulace - odvoz suti, úklidové práce - záruka 36 měsíců Aby realizace Vaší koupelny či interiéru proběhla co možná nejrychleji a nejkomplexněji, specializuje se firma M+M na zakázkovou výrobu nábytku ve vlastní stolárně. Spolu s dodávkou a montáží vyrobeného nábytku i spotřebičů Vám tak poskytne realizaci celého díla a ušetří nejen Váš čas, ale i starosti. Neváhejte a obraťte se na společnost M+M ve Zlíně, jejíž bohaté zkušenosti a profesionální přístup jsou zárukou kvality a Vaší spokojenosti!


Dokončovací stavební práce – obkladačské, dlažební, podlahářské, malířské, natěračské

Dokončovací stavební práce – obkladačské, dlažební, podlahářské, malířské, natěračské

Hledáte firmu, která Vám pomůže dokončit drobné práce na Vaší stavbě? Sháníte obkladače nebo malíře? Obraťte se na Zednictví Jiří Pokorný z Hostěradic. Pomůžeme Vám se širokou škálou dokončovacích prací na Vaší stavbě, jako jsou práce: - obkladačské - dlažební - podlahářské - malířské - natěračské - omítkové Dokončovací stavební práce provádíme nejen ve Znojmě a jeho blízkém okolí, ale také v Miroslavi a Moravském Krumlově.