Poptávám podlahářské práce

Poptávám podlahářské práce

Poptávám podlahářské práce. Po vytopení bytu potřebuji vyměnit plovoucí podlahu, materiál mám zakoupen.
Poptávka byla vložena dne:
31.08.2016 07:50

Platnost poptávky:
30.09.2016 07:47

Kontaktní osoba:
st.stasa@tiscali.cz

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Betonové podlahy pro průmyslové objekty – novostavby i rekonstrukce

Betonové podlahy pro průmyslové objekty – novostavby i rekonstrukce

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat průmyslovou halu a potřebujete firmu, která se postará o aplikaci betonové podlahy? Pak se obraťte na firmu PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. Zajistíme aplikaci betonových podlah pro novostavby i rekonstruované průmyslové objekty a haly. Průmyslové betonové podlahy jsou pevné a vyztužené svařovanou kari sítí nebo rozptýlenou výztuží – ocelové drátky či PP vlákna. Povrch lze zušlechtit impregnačním nátěrem nebo minerálním vsypem.


Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Hledáte nejvhodnější podlahovou krytinu pro Váš dům, byt či nebytové prostory? A už jste slyšeli o marmoleu? Marmoleum je podlahová krytina nahrazující PVC z čistě přírodních materiálů. Výhodou je jeho tepelná a zvuková izolace, dlouhá životnost a stálobarevnost. Velmi snadno se udržuje a díky svému složení je vhodná pro alergiky a astmatiky. Zabraňuje množení mikroorganismů a je antistatická. Veškerý servis Vám zajistí profesionální firma Pavel Kasal na Vysočině. Znalosti, zkušenosti, kvalitní materiály a rozumná cena zajistí Vaší spokojenost. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej a pokládka laminátových, plovoucích a bambusových podlah pro byty a rodinné domy

Prodej a pokládka laminátových, plovoucích a bambusových podlah pro byty a rodinné domy

Laminátové podlahy mohou napodobovat každý druh podlah. Jsou téměř k nerozeznání od masivních dřevěných podlah. Firma LASPO podlahářství, s.r.o. v Brně město a venkov se zabývá prodejem a pokládkou laminátových, plovoucích a bambusových podlah pro byty a RD. Laminátové podlahy: - dokonale imitují vzhled dřeva a různé povrchové úpravy - nízká cena - barevná a vzorová stálost - vysoká tvrdost a otěruvzdornost - dlouhá životnost. Bambusové podlahy: - podlahy z lisovaného bambusu se systémem CLICK. Kompletní podlahářské práce zajišťujeme v oblasti Brno město a venkov, Vyškov, Břeclav, Znojmo, Blansko, Hodonín. Samozřejmostí je odborné poradenství.


Strojně hlazené podlahy s pevným povrchem - pro obytné a kancelářské prostory

Strojně hlazené podlahy s pevným povrchem - pro obytné a kancelářské prostory

Hledáte podlahu, která Vám bude sloužit mnoho let? Jsme firma Zednictví Jeneš, s.r.o. z Kuřimi u Brna a provádíme strojně hlazené podlahy pro průmyslové haly, autoservisy, automobilové garáže, dílny, základové desky a veškeré obytné a kancelářské prostory. Strojně hlazené podlahy představují nízkonákladové řešení pokládky. Z betonu Vám jednoduše vytvoříme rovnou podlahu s hladkou strukturou a odolným povrchem. Velkou výhodou je rychlá realizace. Pro nadměrně zatěžované podlahy využíváme betonové směsi s vyšší třídou pevnosti a frakcí plniva. Pro ty standardní zase směsi s nižšími parametry. Máte zájem o pokládku? Pak nás oslovte na výše uvedených kontaktech, případně vyplňte poptávkový formulář na webových stránkách a my se Vám brzy ozveme.


Podlahářské a obkladačské práce –pokládka podlah, obklady kuchyní, koupelen

Podlahářské a obkladačské práce –pokládka podlah, obklady kuchyní, koupelen

Potřebujete položit podlahu ve vašem novém domě? Uvažujete o rekonstrukci koupelny a hledáte profesionální obkladače? Pokládku podlahy nebo obkladů svěřte do rukou řemeslníků firmy Interiéry Danko ze Znojma. Naše firma provádí jak pokládku podlahových krytin, tak i realizaci obkladů v koupelnách a kuchyních v okolí Znojma i Třebíče. Na podlahu, do kuchyně či koupelny položíme obklady dle Vašeho výběru. Položíme podlahy i obklady jak v nových domech či bytech, tak i v rámci rekonstrukce. Postaráme se i odvoz a likvidaci starých obkladů nebo podlahových krytin.


Prašná podlaha, zaprášené zboží – řešením je litý asfalt

Prašná podlaha, zaprášené zboží – řešením je litý asfalt

Hledáte řešeni, k tomu aby jste neměli prašnou podlahu, zaprášené zboží a podobně? Pak neváhejte a oslovte specializovanou firmu Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova, která pro Vás má to nejlepší řešení a to je litý asfalt. Litý asfalt je dutin prostá hustá směs z písku – štěrku, plniva a vysoce kvalitního bitumenu jako pojiva. Jsou to přírodní látky, které se liší složením i technickými vlastnostmi od ostatních asfaltů. Potěr z litého asfaltu splňuje všechny požadavky, kladené na moderní stavební hmotu v pozemním stavitelství a je proto uveden v mnoha evropských normách. Má širokou oblast použití a je pravě i velmi vhodný do potravinářství, zemědělství či třeba do průmyslového odvětví - jako podlaha pro skladování potravin, nápojů, do výroby, do papírenských skladů, pro skladování drogistického zboží či pro skladování obilovin. Pro více informací nás kontaktujte.