Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

CENTROPLAST, s.r.o.

Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

Výrobou a dodáním plastových obalových materiálů vysoké kvality se zabývá společnost Centroplast, s.r.o., která se specializuje na plastové fólie a hadice, hydroizolační fólie a agrofólie svařitelné teplem, které jsou využívány především v zemědělství.

Poptávám nástavbové studium

Poptávám nástavbové studium

Hledám nejbližší možné nástavbové studium v oboru prodavačka v Jižních Čechách pro rok 2016-2017.
Poptávka byla vložena dne:
30.08.2016 14:16

Platnost poptávky:
30.09.2016 14:14

Kontaktní osoba:
Martina Petráňová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Tábor

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace nabízí žádané učební obory, denní studium

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace nabízí žádané učební obory, denní studium

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace nabízí svým žákům střední odborné vzdělání zakončené výučním listem. Rád by ses živil jako elektrikář, instalatér, zedník, kuchař nebo kadeřník? Tyto a další studijní obory nabízí právě Střední odborná škola Bruntál. Koukni se na naše stránky nebo Facebook a dozvíš se více. Střední odborná škola, SOŠ, učební obory: Pečovatelské služby Zednické práce Stravovací a ubytovací služby Kadeřník Kuchař, číšník Opravář zemědělských strojů Zedník Instalatér Tesař Truhlář Elektrikář – silnoproud Mechanik opravář Naší školu naleznete na adrese Krnovská 998/9, Bruntál.


Maturitní obory na střední odborné škole formou denního i dálkového studia

Maturitní obory na střední odborné škole formou denního i dálkového studia

Máte jasnou představu o budoucím povoláním? Láká Vás práce lékaře, veterináře či pedagoga? Pak je potřeba se připravovat na studium na vysoké škole již od střední. Přihlaste se na maturitní obory střední odborné školy, kde Vás perfektně připraví na další studium. IUVENTAS – Soukromé gymnázium a střední odborná škola s.r.o. v Ostravě je tou správnou volbou. Studovat u nás lze soukromé čtyřleté i osmileté gymnázium nejen formou denního, ale i dálkového studia. Dále se můžete přihlásit na pedagogické, zdravotnické i přírodovědné lyceum. Po absolvování maturitní zkoušky budete připraveni ke studiu na zdravotnických a pedagogických vysokých školách, či na škole se zaměřením na veterinární péči nebo ekologii. V rámci výuky se specializujeme na individuální přístup k jednotlivým žákům a propojujeme teorií s praxí. Díky dobře postavenému studijnímu plánu mají možnost i absolventi, kteří nechtějí dále studovat, pomocí různých akreditací, se uplatnit v profesním životě. Pro více informací o studiu na naší škole nás neváhejte kontaktovat, nebo navštivte naše webové stránky.


Maturitní obor zdravotnického lycea Vás připraví na studium vysoké zdravotnické školy

Maturitní obor zdravotnického lycea Vás připraví na studium vysoké zdravotnické školy

Baví Vás medicína, lidské tělo a jeho zdravotní problémy? Už od dětství jste snili o profesi lékaře? Chcete pracovat ve zdravotnictví? Přihlaste se na zdravotnické lyceum, které provozuje IUVENTAS – Soukromé gymnázium a střední odborná škola s.r.o. v Ostravě, které Vás připraví na studium na všech vysokých a vyšších zdravotnických školách. Zdravotnické lyceum Vám poskytne všeobecný přehled co se týče zdravotnictví, lékařských i nelékařských povolání a připraví Vás na další studium. Pokračovat ve studiu můžete nejen na vysoké zdravotnické škole, ale i na zdravotně-sociálních fakultách, či na fakultách připravující budoucí učitele zdravotnických předmětů. Studium je denní a je zakončené maturitní zkouškou. V průběhu studia nezískáte jen potřebné informace a vědomosti, ale i dovednosti díky práci a navíc budete mít možnost se potkávat i se studenty, kteří se již připracují na konkrétní zdravotnické povolání. Absolventi naší školy, kteří se rozhodnou dále nepokračovat ve studiu mohou v rámci akreditovaných kvalifikačních kurzů získat práci v nelékařských povolání jako je zdravotnický asistent, zubní instrumentářka, ošetřovatel a v sociálních službách.


Obchodní akademie Zlín zve na den otevřených dveří - informace o studiu pro uchazeče

Obchodní akademie Zlín zve na den otevřených dveří - informace o studiu pro uchazeče

Nevíte jakým směrem se vydat po základní škole? Přijďte se podívat na Obchodní akademii Tomáše Bati Zlín. Pro všechny uchazeče, žáky ZŠ a jejich rodiče pořádáme den otevřených dveří na naší škole. Rádi Vás přivítáme 20. - 21. 11. 2020 nebo 27. 1. 2021: - nabídneme Vám orientační přehled toho, co je pro Vás připraveno - poskytneme Vám informace o studiu pro uchazeče, vše o studijních oborech i možnostech, které studium na OATB nabízí - získáte více informací o přípravných kurzech k přijímacím zkouškám z matematiky a Českého jazyka - umožníme vám vyzkoušet si přijímací zkoušky z MAT a CJL nanečisto s jejich okamžitým vyhodnocením a doporučením pro následující přípravu na ostré testy. - připraven je pro Vás také doprovodný program. Přijďte se k nám poradit a prohlédnout prostory školy. Srdečně Vás zveme na dny otevřených dveří na OATB.


Denní studium pedagogického lycea zakončené maturitní zkouškou pro všechny budoucí učitele

Denní studium pedagogického lycea zakončené maturitní zkouškou pro všechny budoucí učitele

Láká Vás povoláno učitele? Je Vaším snem vzdělávat děti? Přijďte studovat pedagogické lyceum. IUVENTAS – soukromé gymnázium a střední odborná škola s.r.o. Ostrava Vám zajistí denní studium zakončené maturitní zkouškou a připraví Vás na studium na Vysoké škole, která se zaměřuje na přípravu a vzdělávání budoucích učitelů. Díky našemu studijnímu plánu budete nejen připraveni po stránce vzdělání a informací nabytých při studium, ale i prakticky. Náš program je sestaven z povinných předmětů ale i volitelných. Pokud se chcete dále zaměřovat na studium na vysoké škole, nejlépe na humanitní obory, esteticko-výchovné disciplíny, tělesnou výchovu či cizí jazyky, přihlaste se k nám. Po absolvování maturitní zkoušky můžete studovat např. učitelství pro mateřské školy či pro 1. stupně základních škol, dále dvouoborové kombinace učitelství pro základní i střední školy atd. Ale také se můžete zaměřit na humanitní obory, např. sociální práce, pedagogika, psychologie, dějepis, občanská nauka apod. či studovat vyšší odborné školy pedagogického či sociálního zaměření.


Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž pořádá den otevřených dveří

Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž pořádá den otevřených dveří

Pro žáky 9.tříd ZŠ, kteří mají zájem o studium v potravinářství i rodiče budoucích středoškoláků jsou naplánovány dny otevřených dveří na Střední průmyslové škole mlékárenské Kroměříž. Na škole máme moderní vybavení za několik milionů, SPŠM pořádá den otevřených dveří, aby si uchazeči mohli vyzkoušet vše osobně. Zájemci o studium na mlékárenské škole se tak mohou podívat do naší minitovárny a vyzkoušet různé měřící přístroje: - mohou si vyrobit vlastní sýr, který si odnesou sebou - otestují si, kolik poznají vůní - vyzkouší triky, se kterými lze změnit pH i chuť citrónu - ověří si jak dobrou mají rozeznávací schopnost u barev - nahlédnou pod mikroskop a mnoho dalšího. Plánované dny otevřených dveří: - pátek 4. prosince 12-16h a sobota 5. prosince 8-12h - pátek 8. ledna 12-16 a sobota 9. ledna 8-12 - pátek 5. února 12-16 a sobota 6. února 8-12.