Technická správa objektů Národní galerie v Praze

Technická správa objektů Národní galerie v Praze

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spojené se zajištěním provozu a správy objektů, tj. především údržba a servis technologických částí a systémů instalovaných v objektech Národní galerie, údržba a servis zařízení, řešení havarijních situací, drobné stavební, instalatérské a zámečnické práce včetně dodávek materiálu, v podrobnostech daných zadávací dokumentací, resp. přílohami Smlouvy o poskytování služeb technické správy budov, a současně poskytnutí software pro správu objektů Národní galerie (CAFM).
Veřejná zakázka vložena:
30.08.2016 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národní galerie v Praze

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
21.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
43 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národní galerie v Praze

Zadavatel IČ:
00023281

Zadavatel ulice:
Staroměstské náměstí 606/12

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Toušek, vedoucí Odboru hospodářské správy

Zadavatel telefon:
+420 224 301 026

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ngprague.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

70330000-3
Správa nemovitého majetku za odměnu nebo na základě smlouvy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek

Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek

Pokud hledáte specialistu na správu nemovitostí a potřebujete Veškeré starosti ohledně bytových či nebytových jednotek vložit do profesionálních rukou, naše realitní kancelář REALIT se Vám o vše postará. Jsme profesionální pomoc pro vlastníky nemovitostí či SVBJ. Správa nemovitostí: -obstaráme provoz domů v soukromém vlastnictví -obstaráme provoz domů pro společenství vlastníků bytových jednotek -zajistíme služby spojené s užíváním bytů, nebytových prostor a ostatních částí domů v domech v soukromém vlastnictví -zajistíme vedení účetnictví a administrativní správy pro společenství vlastníků bytových jednotek Komplexnost našich služeb Vám zajistí bezproblémový chod nemovitosti, odstraní překážky a zamezí vzniku problémů.


Profesionální on-line správa nemovitostí - elektronický šanon

Profesionální on-line správa nemovitostí - elektronický šanon

Pro zástupce bytů a bytových družstev formou chráněného on-line přístupu v Brně zajišťuje společnost Jiří Drašar, a.s. profesionální správu nemovitostí a digitalizaci dokumentů. Do elektronického tvaru převádíme všechny dokumenty. Vytvoříme pro vás elektronické šanony. Zabírá Vám správa domu spoustu času? Nebo chcete efektivně hospodařit s Vaší nemovitostí? Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti správy nemovitostí. Naši nabídku služeb ušijeme na míru potřebám Vašeho SVJ. Do elektronického tvaru převádíme všechny dokumenty. Mohou to být tyto dokumenty: - faktury za služby a opravy - výpisy z bankovního účtu - prohlášení vlastníka - stanovy ,,SVJ" - notářský zápis - zápisy ze schůzí shromáždění vlastníků jednotek - revizní zprávy - mandátní smlouva se správcem - smlouvy o dílo - domovní řád - objednávky - digitální fotodokumentace - elektronický šanon Také je možné sledovat aktuální předpis, dlužníky v domě, zůstatek dlouhodobé zálohy fondu oprav. Zajišťujeme jak správu nemovitostí Brno, tak i vzdálenou správu domů v Třebíči a Jihlavě.


Digitalizace dokumentů - elektronická správa nemovitostí, bytů a bytových družstev

Digitalizace dokumentů - elektronická správa nemovitostí, bytů a bytových družstev

Potřebujete informace o správě, údržbě a opravách bytového fondu? Firma Jiří Drašar, a.s. v Jihlavě pro zástupce bytů a bytových družstev formou chráněného internetového přístupu zajišťuje on-line správu nemovitostí a digitalizaci dokumentů. Elektronická správa nemovitostí: - pro zástupce bytů a bytových družstev formou chráněného internetového přístupu zajišťuje on-line správu nemovitostí a digitalizaci dokumentů - náš speciální systém je dostupný na našich stránkách, kde obdržíte kód, díky kterému se budete moci kdykoliv přihlásit. Po zadání přístupového kódu se tak můžete kdykoliv a kdekoliv připojit na tento soukromý zabezpečený účet Digitalizace dokumentů: - do elektronického tvaru převádíme veškeré dokumenty, které nám zašlete poštou, předáte osobně nebo pošlete e-mailem Nabízíme online správu nemovitostí, havarijní službu 7 dní v týdnu 24h denně. Máme 50 zaměstnanců a staráme se téměř o 9000 bytů v Brně, Jihlavě a Třebíči.


Digitalizace dokumentů - on-line správa nemovitostí, bytových družstev a bytů

Digitalizace dokumentů - on-line správa nemovitostí, bytových družstev a bytů

Pokud potřebujete mít rychlejší přístup k dokumentům a také průběžnou kontrolu činnosti správce, obraťte se na společnost Jiří Drašar, a.s. v Brně. Spolehlivě zajišťujeme digitalizaci dokumentů, on-line správu nemovitostí, bytů a bytových družstev. Současná doba vyžaduje, aby informace byly dostupné on-line a ihned. Pro zástupce domu „SVJ“ řešíme tento požadavek formou chráněného internetového přístupu, našim systémem „View4SVJ“. Internetový systém „View4SVJ“ umožňuje sledovat hospodaření „SVJ“ v rozsahu námi zpřístupněné elektronické správy a je dostupný na našich internetových stránkách www. drasar.eu nebo www.drasar-as.cz, přes odkaz elektronická správa domu – přihlásit. Elektronická správa znamená předávání informací klientům s využitím internetových technologií. Tato elektronická správa zajišťuje zástupcům výboru SVJ rychlejší přístup k dokumentům a průběžnou kontrolu činnosti správce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Předejte nám Vaše starosti se správou domu a my je vyřešíme k Vaší spokojenosti.


Správa a údržba budov Praha – kompletní služby od profesionálů

Správa a údržba budov Praha – kompletní služby od profesionálů

Zabírají Vám starosti se správou a údržbou vašeho objektu nebo budovy mnoho času? Nevyznáte se všech opatřeních a nařízeních, která musí dodržet? Pak tyto starosti přenechte odborníkům ze společnosti A-ROYAL Service s.r.o. z Prahy. Při správě a údržbě budov se postaráme o zajištění plánované i provozní údržbové činnosti technologických zařízení odborně způsobilým pracovníkem, zajistíme nepřetržitou havarijní službu, výměnu filtrů VZT, postaráme se o dodržení plánu revizí a vedení provozních knih a provozních řádů technologických zařízení a dodávky potřebných náhradních dílů. Zaujala Vás naše nabídka? Pro doplňující informace neváhejte kontaktovat A-ROYAL Service s.r.o.


Správa majetku Praha - komplexní portfolio odborných služeb

Správa majetku Praha - komplexní portfolio odborných služeb

Komplexní portfolio služeb týkajících se správy majetku nabízí majitelům nemovitostí nebo členům bytového družstva či společenství vlastníků společnost ANESO s.r.o. z Prahy. Neztrácejte čas a peníze vyhledáváním odborných firem pro jednotlivé úkony spojené s opravou a údržbou nemovitostí, naše firma má k dispozici odborníky mnoha odborných profesí včetně pojištění na škody vzniklé s úkonem správy. Vyřídíme za Vás nejen běžné opravy, ale také nutnou agendu jako uzavírání a evidence nájemních smluv, vymáhání dlužného nájemného, zajištění pravidelného úklidu společných prostor a pozemků, technické a preventivní prohlídky, vedení účetnictví spojeného se správou domu, havarijní službu a mnoho dalšího.