Pokladní, řídicí systémy a hladinoměry k zajištění kompletního přehledu v řízení čerpací stanice

UNIDATAZ s.r.o.

Pokladní, řídicí systémy a hladinoměry k zajištění kompletního přehledu v řízení čerpací stanice

Společnost UNIDATAZ s.r.o. ze Znojma dodává pokladní a řídicí systémy, které Vám umožní mít pod kontrolou data z Vaší čerpací stanice, ať už v daném místě, či prostřednictvím vzdáleného přístupu přes WWW rozhraní. Pro absolutní přehled o stavu paliva ve skladovacích nádržích jsou v nabídce spolehlivé hladinoměry s konfigurací na míru klientovi.

Přístavba školicího střediska REXCOM

Přístavba školicího střediska REXCOM

Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatele pro realizaci přístavby školícího centra.
Jednopodlažní přístavba školicího střediska REXCOM, s vybavením, sociálním a administrativním zázemím, samostatnou plynovou kotelnou, oplocením areálu s opěrnou zdí, terénními a sadovými úpravami. Zakázka se sestává z následujících stavebních objektů a doplňků:
a) SO-01 Objekt přístavby o půdorysné ploše objektu22, 0 x 24, 1 m, výška atiky je 4.05 a 5.45 nad úrovní terénu, celkový obestavěný prostor je 2.866, 60 m3. Pro přípojky bude využito stávající připojení investora.
b) SO-02 Zpevněné plochy a oplocení, které se skládají ze zpevněné plochy parkoviště a venkovní předváděcí plochy (343, 9 m2 zámková dlažba, 86, 2 m2 štěrková drť) a asfaltobetonové příjezdové komunikace (149, 0 m2). Součástí SO-02 jsou také terénní úpravy, spočívající v odstranění zbytků starého betonu, navezení zeminy na celou nezastavěnou plochu nové části areály o mocnosti až 1, 2 m (včetně 0, 2 m orniční vrstvy), osázením zelení a vybudování oplocení v celkové délce 298, 1 m (z toho 275, 2 m s opěrnou zdí) kolem celé nové části areálu.
c) SO-03 venkovní splašková kanalizace
d) SO-04 venkovní dešťová kanalizace a vsakování dešťové vody
d) SO-05 vybavení objektu ŠS a stávající zasedací místnosti nábytkem a kancelářskou technikou a vybavením

STAVEBNÍ OBJEKTY:
SO-01 Přístavba
Vybavení nábytkem – viz příloha
SO-02 Zpevněné plochy a oplocení
SO-03 Venkovní splašková kanalizace
SO-04 Venkovní dešťová kanalizace a vsakování dešťové vody


Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen projektovou dokumentací, která tvoří přílohu zadávací dokumentace
Veřejná zakázka vložena:
30.08.2016 07:38

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
REXCOM s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Břeclav

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
22.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
REXCOM s.r.o.

Zadavatel IČ:
26919028

Zadavatel ulice:
Lanžhotská 3448/2

Zadavatel PSČ:
690 02

Zadavatel obec:
Břeclav

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pasporty, inventarizace zeleně měst a obcí

Pasporty, inventarizace zeleně měst a obcí

Potřebujete ve Vašem městě či obci provést pasport zeleně, včetně inventarizace stromů? Obraťte se na certifikovaného arboristu Roberta Kohouta a jeho firmu ArboKohout z Třebíče. Specialistu s dlouhodobými zkušenostmi, který se komplexně postará o zeleň. Působíme nejenom na Vysočině, ale také po celé České republice. V rámci inventarizace provádíme: - identifikaci a zaměření stromů včetně dimenzí - podrobnou dokumentaci o stáří, zdravotním stavu stromů a zeleně - vypracování plánu na údržbu stromů, keřů, trávníků, záhonů - kalkulaci nákladů na údržbu Zajímáte se o více informací? Neváhejte nás kontaktovat!


Letní učebna pro školy a školky včetně vybavení

Letní učebna pro školy a školky včetně vybavení

Chcete dětem ve škole nebo školce umožnit v letních měsících výuku v letní učebně? Hledáte firmu, která se postará o kompletní realizaci venkovní učebny? Oslovte firmu Dřevoslav, která se postará o celkovou výstavbu letní učebny včetně kompletního vybavení. Letní učebny jsou vhodné nejen pro výuku, ale i odpočinek. Na zakázku vyrobíme konstrukce různých rozměrů a typů. Postaráme se o pokládku dlažby pod pergolou. Letní učebnu také vybavíme lavicemi, stoly a herními nebo vzdělávacími pomůckami - například pexeso.


Dobré sezení, jak by děti měly správně sedět – zdravotní židle a stoly Amadeus pro děti

Dobré sezení, jak by děti měly správně sedět – zdravotní židle a stoly Amadeus pro děti

Chcete, aby Vaše děti měly kvalitní nábytek, který bude podporovat zdravé držení těla a navíc bude pohodlný? Vyzkoušejte naše židle a stoly Amadeus, které byly speciálně vyvinuty, aby zabránily vadnému držení těla a redukovaly bolesti zad a další problémy s tímto držením spojené. Správné sezení by mělo vypadat následovně: - výška stolu v úrovni loktů, - sklon stolu minimálně 10° - podpora beder zádovou opěrkou, - podpěra chodidel, - nohy v pravém úhlu, - správně hluboký sed. Náš zdravotní nábytek Amadeus splňuje přísná kritéria a nabízí Vašim dětem kvalitnější a zdravější život! Vyzkoušejte jej a rozhodněte se, zda chcete Vašim dětem dopřát kvalitní židle a stoly, které pomohou!


Realizace zahradních jezírek, které mohou být koupací, okrasná či v přírodní podobě

Realizace zahradních jezírek, které mohou být koupací, okrasná či v přírodní podobě

Máte na zahradě volný prostor a přemýšlíte, jak ho nejlépe využít? Bazén nechcete, ale líbilo by se Vám koupání na zahradě? Co takhle koupací zahradní jezírko? Nebo by jste spíše uvítali přírodní, které by příjemně zapadalo do okolní krajiny? Firma ZAHRADNICKÉ SLUŽBY Závodný Martin Vám poradí a zrealizuje výstavbu zahradního jezírka dle Vašeho přání. Působí v okolí Frýdku-Místku a Ostravy. Okrasná jezírka dokonale zvelebí každou zahradu a vytvoří Vám koutek, kde si v létě budete chtít lehnout a odpočívat. Pokud nejste zastánci umělých bazénů, ale v horkém dni by jste se rádi zchladili, je výborným řešením koupací jezírko. A také milovníci přírodních zahrad si přijdou na své, protože i jezírka mohou vypadat přirozeně. Naše firma Vám nejen poskytne odborné poradenství, ale zrealizuje i výstavbu a postará se o rostliny ve Vaší zahradě.


Rekonstrukce bytů a rodinných domů - veškeré řemeslné práce

Rekonstrukce bytů a rodinných domů - veškeré řemeslné práce

Uvažujete o rekonstrukci rodinného domu? Hledáte ve Znojmě firmu, která má bohaté zkušenosti s rekonstrukcí domů a bytů? Obraťte se na Zednictví Jiří Pokorný, které zajistí veškeré práce spojené s rekonstrukcí vašeho obydlí. V rámci rekonstrukce rodinných domů i bytů zajistíme veškeré řemeslné práce: - sádrokartonářské práce - zateplení - instalaci, opravy vody, topení, plynu - bourací práce - malířské, natěračské práce - pokládku obkladů, dlažeb Pomůžeme Vám také s návrhem optimálního řešení rekonstrukce tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.


Praktické kuchyňské, jídelní stoly, stylové rohové lavice, židle za super cenu Znojmo

Praktické kuchyňské, jídelní stoly, stylové rohové lavice, židle za super cenu Znojmo

Zařizujete jídelnu? Chcete praktický stůl nebo stylovou rohovou lavici? Pak navštivte Nábytek - aktiv, TPZ, s.r.o. ve Znojmě. Prodáváme praktické kuchyňské a jídelní stoly, stylové rohové lavice a židle za super ceny. Naleznete zde široký výběr kvalitního jídelního nábytku: - praktické jídelní stoly se židlemi - kuchyňské stoly - rozkládací stoly - rohové lavice - čalouněné i dřevěné židle - taburetky, stoličky - lavice s úložným prostorem - výhodné sestavy z masivního dřeva. Nevíte si rady s ideální kombinací jídelního stolu a židlí? Přijďte do naší prodejny, u nás si určitě vyberete. Najdeme řešení pro každou kuchyni!