Brtnice - Technický a manipulační dvůr

Brtnice - Technický a manipulační dvůr

Předmětem plnění veřejné zakázky je novostavba technického a manipulačního dvora. Součástí dvora bude objekt sociálního zázemí a objekt garáží. Celý dvůr bude tvořen novou zpevněnou plochou. V severovýchodní části jsou navrženy boxy na skladování sypkých hmot. Objekt bude napojen na přípojku pitné vody, kanalizace, elektrickou energii. Dešťové vody budou svedeny do řeky Brtničky. Dále viz zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
30.08.2016 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MĚSTO BRTNICE

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
22.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MĚSTO BRTNICE

Zadavatel IČ:
00285668

Zadavatel ulice:
náměstí Svobody 379

Zadavatel PSČ:
588 32

Zadavatel obec:
Brtnice

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213251-7
Výstavba průmyslových budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Hledáte firmu, která má bohaté zkušenosti s průmyslovou výstavbou? Potřebujete stavební společnost, která zajistí výstavbu bytového komplexu? Kontaktujte společnost ATLANTA, a.s. ze Znojma, která realizuje kompletní dodávku bytové a průmyslové výstavby. Postavíme Vám bytový dům, ale i celé bytové komplexy. Na poli průmyslové výstavby se orientujeme jak ve stavbě komerčních objektů, tak i průmyslových hal. Bytový dům nebo stavbu pro výrobu a služby Vám postavíme nejen v okolí Znojma, ale i Třebíče.


Dodavatel montovaných hal a konstrukcí Olomoucký kraj

Dodavatel montovaných hal a konstrukcí Olomoucký kraj

Rozhodli jste se investovat do stavby nové haly, skladu nebo průmyslového objektu a potřebujete rychlé a ekonomické řešení? Zvolte si naši firmu Kleineidam s.r.o., jsme odborníky na realizace montovaných hal a konstrukcí z oceli. Umíme také tyto stavby opláštit a dodat těmto halám finální podobu. Realizace montované haly u nás proběhne od poptávky a konzultace, po konečnou předávku a servis. Používáme certifikované materiály a máme profesionální odborný personál, který plní vaše představy od začátku až do konce. Výstavby provádíme v rámci České republiky, ale také v ostatních evropských státech. Dále nabízíme opláštění budov pomocí plechů, kazet nebo sendvičových panelů. Pokud se rozhodnete získat od nás poptávku, vyplňte formulář na našich webových stránkách. Pomůžeme Vám také na telefonu, nebo na provozovně, která se nachází na ulici Lidická 94, Javorník.


Rychlá montáž, úspora energie a další výhody montovaných ocelových hal

Rychlá montáž, úspora energie a další výhody montovaných ocelových hal

Uvažujete o výstavbě montované ocelové haly? Dozvěděli byste se rádi více o výhodách montovaných ocelových hal? Kontaktujte společnost Opravny Telč, a.s., která má s výstavbou montovaných ocelových hal bohaté zkušenosti. Rádi Vám prozradíme, jaké přednosti mají montované ocelové haly. Výhody a přednosti montovaných ocelových hal: - velice rychlá montáž - skvělé tepelně-izolační vlastnosti díky opláštění ze sendvičových panelů - široká škála barev montované haly - variabilní design - široké využití - výrobní hala, sklady, administrativní haly, prodejní centra. sportovní a tenisové haly, autosalony či haly pro potravinářské účely


Kompletní dodávka a montáž opláštění budov, hal, jízdáren a ocelových konstrukcí

Kompletní dodávka a montáž opláštění budov, hal, jízdáren a ocelových konstrukcí

Opláštění budov zajistí větší komfort a trvanlivost. Díky opláštění se zlepší izolační, tepelné a zvukové vlastnosti. Společnost Opravny Telč, a.s. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a další výrobky. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce různého typu i rozměrů – jízdárny, haly, stáje, sklady, hangáry a areály. Zabýváme se dodávkami komplexního opláštění budov. Opláštění budov provádíme za použití vysoce kvalitních produktů. Nabízíme opláštění zateplených i nezateplených hal a budov dle přání zákazníka po cele České republice.


Výstavba rodinných domů a průmyslových objektů na klíč

Výstavba rodinných domů a průmyslových objektů na klíč

Ušetřete si starosti, čas i peníze se stavbou Vašeho rodinného domu. Nechte si postavit RD na klíč. Naše společnost ČINEX stavební činnost, spol. s r.o. Vám zaručuje kvalitně provedenou práci i dodržení termínů. Komplexní výstavba, kvalitní materiály, dlouholeté zkušenosti a výborné technické vybavení – to je naše společnost ČINEX stavební činnost, spol. s r.o. Postavíme Vám na zakázku nejen rodinný dům k Vašemu vysněnému bydlení. Zabýváme se i výstavbou průmyslových staveb, opravami i kompletní dodávkou střech či jinou stavební a inženýrskou činností v investiční výstavbě. Sídlíme v Brně na ul. Křenová 409/52, stavíme ale po téměř celé České republice. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.


Výstavba rodinných domů a průmyslových staveb Praha, rekonstrukce bytů, domů a budov

Výstavba rodinných domů a průmyslových staveb Praha, rekonstrukce bytů, domů a budov

Představujeme Vám firmu COMPACT STAVBY s.r.o. Praha, která se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi bytů a domů. Nabízíme kompletní stavební činnost v celém Středočeském kraji. Naše firma COMPACT STAVBY s.r.o. se specializuje na kompletní stavební práce včetně realizace nových domů, obchodů a velkých budov. Stavební činnost: - rekonstrukce bytů a domů - nová výstavba rodinných domů - výstavba průmyslových staveb - výstavba obchodů a velkých budov Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Rybná 716/24, Praha.