Poptávám uzavírací kohout

Poptávám uzavírací kohout

Poptávám uzavírací kohout, velikosti 1 coul.
Poptávka byla vložena dne:
29.08.2016 13:08

Platnost poptávky:
29.09.2016 12:05

Kontaktní osoba:
Jan Pecháček

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Poradenství a servis při výběru vodoinstalačního a zahradní materiálu

Poradenství a servis při výběru vodoinstalačního a zahradní materiálu

Nevíte si rady s výběrem vodoinstalačního či zahradního materiálu? Přijďte se podívat do naší specializované prodejny Hydroplast – Hana Blaťáková v Přerově. Všechny nabízené produkty velmi dobře známe a můžeme Vám tak pomoci najít nejvhodnější řešení, které bude odpovídat Vašim požadavkům. Popíšeme Vám jak s nakoupeným materiálem zacházet a jakým způsobem by se měl správně nainstalovat, aby nedošlo k jeho poškození. Co se týče vodoinstalačního materiálu, pořídíte u nás nejrůznější trubky a tvarovky pro rozvody vody a náčiní, díky kterému potrubí nainstalujete. Lze u nás zakoupit také sortiment odpadního PVC, kanalizační trubky a tvarovky, okapní žlaby a svody a další. Z našeho zahradního programu se dají pořídit nejrůznější hadice a jejich příslušenství, zavlažovače a lepidla. Podrobnější informace o sortimentu naleznete na našem webu.


Předizolované potrubní systémy pro hospodárný rozvod tepla, chladu - výroba, prodej

Předizolované potrubní systémy pro hospodárný rozvod tepla, chladu - výroba, prodej

Předizolované potrubní systémy pro rozvoj tepla a chladu vyrábí a dodává firma Vojtěch Bystřický - předizolované potrubí z Bořetic. Dodáváme předizolované potrubní systémy včetně veškerých komponentů zhotovené na zakázku podle vašich potřeb. Námi dodávané potrubní systémy jsou vhodné pro řešení hospodárných rozvodů tepla a chladu - nejčastěji se používají pro systémy dálkového vytápění. Předizolované systémy trubek navíc vynikají velice snadnou montáží - slouží jako povrchové rozvody, tak i podzemní bezkanálové uložení.


Prodej vodoinstalačního a topenářského materiálu a vybavení

Prodej vodoinstalačního a topenářského materiálu a vybavení

Potřebujete nové umyvadlo, koupelnou nebo kuchyňskou baterii? Pokazil se Vám ohřívač vody a potřebujete si pořídit nový? Vaše kalové čerpadlo už nefunguje jako dříve a uvažujete o jeho výměně? Všechno potřebné vodoinstalační a topenářské vybavení zakoupíte v prodejně MÄFIPO - Ivo Filip v Litovli. V naší prodejně seženete různorodé a potřebné vodovodní a topenářské vybavení pro váš dům i zahradu, jako jsou: - čerpadla, vodárny - závěsné kotle a ohřívače vody – elektrické a plynové - sanitární keramiku - krbová kamna - plynová topidla, kotle na tuhá paliva - koupelnové radiátory - vodoinstalační materiál – kuchyňské a koupelnové baterie, hadice


Dodávka a montáž filtračního zařízení pitné vody pro domácnosti

Dodávka a montáž filtračního zařízení pitné vody pro domácnosti

Chcete si pořídit filtrační zařízení pro pitnou vodu? Odebíráte vodu ze studny a potřebujete filtrační zařízení? Kontaktujte firmu bbklima99, s.r.o. . Postaráme se o dodávku a montáž zařízení pro filtraci pitné vody ve Vaší domácnosti. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkovi – poradíme vám s výběrem správného typu filtračního zařízení pitné vody přímo pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sdělíme bližší informace.


Přístroj pro revize a čistění rozvodů pitné vody uvnitř budov - REMS Multi-Push SL/SLW

Přístroj pro revize a čistění rozvodů pitné vody uvnitř budov - REMS Multi-Push SL/SLW

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu - REMS Multi-Push SL/SLW - přístroj pro revize a čistění rozvodů pitné vody uvnitř budov. Jedná se o 1 přístroj s více než 10 programy k proplachování a provádění tlakových zkoušek pomocí stlačeného vzduchu nebo vody u rozvodů pitné vody a instalací topení aj. Jeho využití je velmi široké - zejména pro bytové objekty, lázně, nemocnice, ústavy... Přístroj dokáže diagnostikovat kvalitu vodovodního potrubí a zároveň ho i účinně vyčistit - např. od bakterie legionelly. Je složen ze 2 jednotek: - elektronická proplachovací jednotka - určena k dezinfekci, čištění a konzervaci rozvodů pitné vody - jednotka pro provádění tlakových zkoušek s bezolejovým kompresorem. Dalšími výhodami použití tohoto přístroje jsou: - permanentní sledování procesu - protokolování - výsledky programů proplachování a zkoušek se ukládají ve zvoleném jazyce společně s datem, časem a číslem protokolu a je možné je přenést pro účely dokumentace na zásuvnou paměť USB nebo na tiskárnu - USB-rozhraní - jednoduchá obsluha. Veškerá měření i proplachování jsou v souladu s platnými normami.


Prodej topenářského materiálu Hradec Králové

Prodej topenářského materiálu Hradec Králové

Společnost MATEP Hradec Králové je vaším spolehlivým dodavatelem nejen v oblasti topenářského materiálu. Nabízíme kvalitní produkty z oblasti topenářského sortimentu. - topenářské armatury - ventily - topenářské trubky - speciální měřicí technika Kromě toho provádíme také mnoho dalších služeb, jako je například plynofikace obcí či rekonstrukce kotelen. MATEP se kromě topenářského materiálu specializuje také na: - materiál pro instalatéry - materiál pro plynaře Spolehněte se na kvalitu od MATEP, mistrů svého oboru!