Pokladní, řídicí systémy a hladinoměry k zajištění kompletního přehledu v řízení čerpací stanice

UNIDATAZ s.r.o.

Pokladní, řídicí systémy a hladinoměry k zajištění kompletního přehledu v řízení čerpací stanice

Společnost UNIDATAZ s.r.o. ze Znojma dodává pokladní a řídicí systémy, které Vám umožní mít pod kontrolou data z Vaší čerpací stanice, ať už v daném místě, či prostřednictvím vzdáleného přístupu přes WWW rozhraní. Pro absolutní přehled o stavu paliva ve skladovacích nádržích jsou v nabídce spolehlivé hladinoměry s konfigurací na míru klientovi.

Poptávám sazenice jeřábu černého

Poptávám sazenice jeřábu černého

Poptávám sazenice jeřábu černého - Aronia melanocarpa, odrůda Nero.
Poptávka byla vložena dne:
29.08.2016 08:35

Platnost poptávky:
29.09.2016 08:02

Kontaktní osoba:
Brychta Miroslav

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Blansko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej květin, věnců, zajištění smutečních vazeb Brno

Prodej květin, věnců, zajištění smutečních vazeb Brno

Zemřel Vám někdo blízký a potřebovali by jste zajistit smuteční vazbu nebo květinovou výzdobu při jeho posledním rozloučení? Neváhejte a zastavte se do našeho zahradnického centra, kde zajistíme co budete potřebovat! U nás v zahradnictví máme v prodeji smuteční vazby, věnce, květináče, žardiny, květiny. Naleznete u nás ale i smuteční dekorace. Veškeré vazby a věnce co máme v prodeji jsou výhradně ruční práce. Proto neváhejte a navštivte naše centrum, kde se Vám bude věnovat náš šikovný personál!


Vertikální kaskádové zahrady, interiérová zeleň

Vertikální kaskádové zahrady, interiérová zeleň

Chcete oživit strohou kancelář či sterilní interiér? Nechte se inspirovat, zlepšete si náladu i zdraví kouskem přírody ve Vašem interiéru. Vertikální kaskádové zahrady od naší společnosti Green4Life s.r.o. Vám to umožní. Rostliny zlepšují kvalitu vzduchu, dokážou snížit hluk, zvýšit kreativitu i pracovní výkon. A navíc je to originální dekorace, která Vám přináší kus přírody do Vašeho domova či kanceláře. Používáme výhradně kvalitní a osvědčené materiály a v oblasti vertikálních kaskádových zahrad nejsme žádným nováčkem. Proto Vám naše společnost Green4Life s.r.o. poskytuje kompletní řešení interiérové zeleně. Nechte se inspirovat a zlepšete Vaše životní podmínky vertikální kaskádovou zahradou, mechovou stěnou, dekorativní zelení nebo jinou z našich služeb, které poskytujeme.


E-shop, prodej půdních kondicionérů TerraCottem - e-shop – pro rostliny, stromy i trávník

E-shop, prodej půdních kondicionérů TerraCottem - e-shop – pro rostliny, stromy i trávník

Výhradní distributor a prodejce půdních kondicionérů TerraCottem pro výživu rostlin, keřů, trávníku a stromů je firma TERRACOTTEM CZ s.r.o. Půdní kondicionéry poskytují pěstovaným rostlinám přísun všech potřebných živin a látek, podporují růst kořenů do hloubky a zajišťují dostatečné udržení vody. Kondicionéry do půdy TerraCottem dodávají rostlinám, keřům, stromům, trávníkům, květinovým záhonům, plodinám v zahradnictví a zemědělství jen to nejlepší. Zakupte půdní kondicionéry pro rostliny TerraCottem pohodlně na našem e-shopu pudnikondicioner.cz V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s výběrem.


Doplňkový prodej pro všechny zahrádkáře – hnojiva, netkané textilie, rašelina

Doplňkový prodej pro všechny zahrádkáře – hnojiva, netkané textilie, rašelina

Hledáte zahradnictví na jihu od Brna, které se zabývá nejen prodejem ovocných stromků, ale i prodejem hnojiv a dalších přípravků a doplňkového sortimentu pro zahrady? Zahradnictví Urban v Želešicích na jihu Brna se specializuje na prodej ovocných stromků, růží i okrasných dřevin. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné odrůdy a vhodného místa pro výsadbu a rádi Vám poskytneme základní informace o rostlinách. Dále se zabýváme doplňkovým prodejem pro zahrádkáře: - přísady zeleniny, bylinky, balkónové kytky, léčivky a letničky - opěrné kůly ke stromům – různé délky - netkané textilie – černá netkaná textilie pod mulč a s prořezy pro sázení jahod, bílá netkaná textilie zakrývací - chrániče proti okusu - rašelina - mulčovací kůra - zahradnické substráty pro různé tipy rostlin Hnojiva: - Speciální hnojiva pro ovocné stromky Kristalon - Rozpustná hnojiva pro zeleninu, jahody atd. - Ledek - Speciální hnojiva pro trávníky - Speciální hnojiva pro brambory - Tabletové hnojivo pro jehličnany, růže, ovocné stromky … A spoustu dalších speciálních hnojiv pro zahrady.


Široký sortiment dárkového zboží a svíček - vonné, čajové, hřbitovní i adventních

Široký sortiment dárkového zboží a svíček - vonné, čajové, hřbitovní i adventních

Za chvíli tady máme listopad a s ním je už tradičně spojené období dušiček, kdy se všichni vydáváme na hřbitov uctít naše zemřelé. Pokud potřebujete nakoupit ještě nějaké květiny a svíčky, pak navštivte brněnské Zahradnické centrum Brabec, kde nově poskytují široký sortiment tohoto zboží. V nabídce najdete: - svíčky vonné, - svíčky čajové - vonné perly - vosky - adventní svíčky - hřbitovní svíčky Kromě svíček a nádherných řezaných květin, zde můžete pořídit i dušičkové vazby nebo si vybrat z širokého sortimentu truhlíků a květináčů (klasické, samozavlažovací i mrazuvzdorné). Tak neváhejte a i Vy se zajeďte podívat do Zahradnické centra Brabec, kde se na Vás těší příjemný a přátelský personál.


Pořiďte si na Vánoce kavkazskou jedli nebo smrk, ať už čerstvě řezané nebo v kontejneru

Pořiďte si na Vánoce kavkazskou jedli nebo smrk, ať už čerstvě řezané nebo v kontejneru

Líbí se Vám živé vánoční stromky a chcete mít záruku, že jsou opravdu čerstvě uřezané a vydrží celé Vánoce krásné? Pořiďte si tedy stromek přímo z plantáže. Maloobchodním prodejem čerstvých řezaných stromků, například kavkazské jedle různých velikostí se zabývá společnost Radhošťtrans s.r.o. na své plantáži ve Stříteži nad Bečvou, v blízkosti Rožnova pod Radhoštěm, Valašského Meziříčí i Zlína. Máme velký výběr různých druhů, velikostí i kvalit stromků. Najdete u nás kavkazské jedle – premium a TOP quality a smrky. V nabídce máme od nejmenších stromků, které prodáváme v kontejnerech až po velké řezané třímetrové stromy. Stromky na plantáži těžíme denně čerstvé. Navíc máte možnost si stromeček i sami uřezat, což se bude zajisté hlavně líbit dětem. Stromy balíme až po výběru zákazníkem, takže si jej můžete v klidu prohlédnout ještě před koupi. Na přání upravíme i klínek pomocí frézování. Kavkazské jedle se vyznačují válcovitou pravidelnou stavbu vánočního stromu. Krásně Vám provoní celý byt. Navíc v teplé místnosti vydrží delší dobu. Stromek si můžete objednat i na našem e-shopu. Zachovejte nám přízeň a přijďte si i letos vybrat kvalitní stromek vypěstovaný na české plantáži.