Poptáváme výrobu součástí z nerezové závitové tyčoviny

Poptáváme výrobu součástí z nerezové závitové tyčoviny

Poptáváme kompletní výrobu součástí z POM-C.

Popis: Předběžně poptáváme možnost výroby a cenu součástí z nerezové závitové tyčoviny. Prosíme o nabídku na výrobu součástí včetně materiálu (ceny zvlášť), v opačném případě materiál seženeme:

1.) KRYTKA KONEKTORU CA6GS č.v. MW7-015 Z 150410
2.) KRYTKA TLAČÍTKA č.v. MW7-067 Z 150410

Soubory jsou přiloženy zde:

https://mega.nz/#F!48cRkaxR!hkGTpzCFtw-mf9bch4h1ig


Prosíme o nabídku na série 10, 20, 30, 50 a 100 ks. Tyto série součástí budou nepravidelně opakované, nedokážeme však říci kolikrát ročně, protože to záleží na odběrech zákazníků.
(Součást je pohledová.)

Vaše konkrétní nabídky s cenami, prosíme, zasílejte na e-mail.
Poptávka byla vložena dne:
29.08.2016 08:47

Platnost poptávky:
29.09.2016 08:01

Kontaktní osoba:
Meteoservis v.o.s., Kroupa Robert

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Strakonice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpracování nerezi, oceli a barevných kovů - zakázková výroba

Zpracování nerezi, oceli a barevných kovů - zakázková výroba

Zvažujete oživit či obnovit Váš interier a exteriér? Pak se obraťte na naší společnost Roman Mička z Opavy, která se zaměřuje na na zakázkovou výrobu z nerez oceli, barevných kovů a klasické oceli pro vybavení interiéru i exteriéru. Také spolupracujeme s desingovými, interiérovými, kuchyňskými a koupelnovými architekty a také se stavebními firmami. Nabízíme: - nerezové jídelní stoly, konferenční, TV a HIFI stoly - stolky a držáky - obklady koupelen - částí kuchyňských linek soklových lišt, dveří a částí nábytků - nerezové zábradlí, brány, mříže, schodiště - úchyty skleněných zábradlí - různé druhy madel, úchytek, klik, držáků - kuchyňské, koupelnové a WC doplňky Všechny výrobky jsou realizovány tak dle návrhů architektů a specifických přání klientů. Hlavní důraz klademe na kvalitní zpracování výrobků. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Kovovýroba na zakázku, strojírenská výroba dílů pro automotive a další odvětví

Kovovýroba na zakázku, strojírenská výroba dílů pro automotive a další odvětví

KOVONA SYSTEM, a.s. se sídlem v Českém Těšíně je společnost specializující se na zakázkovou velkosériovou kovovýrobu. Ve výrobě máme dlouholetou tradici, v poslední době navíc došlo i k rozšíření výrobních kapacit, v současnosti máme přes osm set zaměstnanců. Výroba probíhá na 50 000 m2, na univerzálních i na jednoúčelových automatizovaných pracovištích, linkách či technologických celcích. Jedná se především o výrobu dílů komponentů pro výrobu nábytku či již finálního výrobku (např. nastavitelných, skládacích stolů a židlí, kovových držáků apod.), dílů pro automotive či komponent pro různé jiné výrobky. Zakázková výroba: - Dělení profilů, trubek a plošného materiálu – příčné a podélné dělení svitků, řezání laserem, pilou - Válcování uzavřených a otevřených profilů a trubek - Bezdeformační ohýbání trubek a profilů - Tváření plechů postupným lisováním nebo ochraňováním - Děrování trubek a profilů - Automatické závitování a využití technologie flowdrill - Odporové a obloukové svařování - Povrchová úprava Naše společnost má úspěch nejen na domácím trhu, ale i na světových trzích díky technologickým možnostem, individuálnímu přístupu a komplexnímu řešení každého komponentu. Na přání zákazníka je možné kovovýrobu doplnit o aplikace dalších materiálů na bázi dřeva a plastů.


Svislé soustruhy VTLD – výroba na zakázku včetně dodávky, montáže a servisu

Svislé soustruhy VTLD – výroba na zakázku včetně dodávky, montáže a servisu

Potřebujete do své strojírenské dílny nebo podniku moderní a výkonné svislé soustruhy? Pak jejich výrobu svěřte do rukou firmy VTL Blansko, a.s. Ta na zakázku vyrábí různé typy svislých soustruhů, které mají špičkovou konstrukci a jsou kvalitní, přesné a flexibilní. Námi vyráběné vertikální soustruhy obstojí i v plně vytíženém provozu. Disponujeme výrobním programem pro výrobu dvoustojanových soustruhů základní verze s pevným rámem až po stroje s pojízdným portálem. Zajišťujeme i kompletní servis a veškeré servisní úkony vertikálních soustruhů VTLD.


Nástrojové pružiny z kvalitní oceli - výroba na zakázku, dlouhá životnost

Nástrojové pružiny z kvalitní oceli - výroba na zakázku, dlouhá životnost

Poptáváte průmyslové pružiny? Jejich výrobou se v České republice zabývá společnost Alcomex Springs Works, s.r.o. z Moravan u Brna. V našem sortimentu naleznete nástrojové pružiny v široké škále standardních rozměrů. Nenašli jste požadované parametry? Pak Vám vše vyrobíme na zakázku. Naše pružiny jsou z kvalitní chrom-vanadiové oceli, a tak Vám můžeme poskytnout produkty s dlouholetou životností a flexibilním využitím. Skladem máme pružiny se zvýšenou frekvencí zdvihů razníků, které se dělí podle síly zatížení na různé barvy (fialová, zelená, modrá, červená, žlutá a hnědá). Do objednávky stačí zadat požadovaný počet a specifické číslo výrobku. Náš sortiment splňuje veškeré podmínky na výrobu podle platné normy ISO 10243.


Návrh a výroba nových strojů a zařízení nejen v těžkém průmyslu, i konstrukční úpravy stávajících technologií

Návrh a výroba nových strojů a zařízení nejen v těžkém průmyslu, i konstrukční úpravy stávajících technologií

Potřebujete provést na svém stávajícím stroji úpravy? Potřebujete vyrobit nový stroj dle svých vlastních požadavků? Obraťte se na společnost ZM SERVIS MORAVIA, s.r.o., která sídlí v Třinci. Odborníci z naší společnosti mají dlouholeté zkušenosti s návrhy a výrobou strojů a zařízení nejen pro těžký průmysl. Řadíme se mezi světové dodavatele a naše mnohaleté zkušenosti jsou ověřeny v širokém spektru aplikací napříč různými technologiemi a kontinenty. Zabýváme se nejen výrobou nových strojů, ale v případě potřeby i konstrukčními úpravami stávajících technologií. Stroje vyrábíme vždy s ohledem na požadavky zákazníka a vznikají tak ve většině případů prototypy. Při realizaci se soustředíme především na zvýšení automatizace výroby a tím tedy i zvyšujeme hodnotu funkce a spolehlivosti. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Zámečnictví Praha, výroba brány, ploty, otevírání mechanických zámků, nouzové otevírání dveří

Zámečnictví Praha, výroba brány, ploty, otevírání mechanických zámků, nouzové otevírání dveří

Představujeme vám firmu Zámečnictví Petr Machytka z Prahy, která provádí veškeré zámečnické práce včetně nouzového otevírání dveří, zámků a aut. Otevírání zámků dveří jsme schopni zajistit denně 24 hodin. Umíme vyrobit mříže, ploty, brány a další výrobky z kovu dle zadání. Zajišťujeme také výrobu klíčů, opravy a údržbu zavíračů, generálních systémů. Správa a údržba nemovitostí - účetnictví. Naše služby: Zámečnické práce Mechanické zabezpečení Otevírání mechanických zámků aut, trezorů Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pavlišovská 1290, Praha.