Poptávám ubytování pro skupinu

Poptávám ubytování pro skupinu

Poptávám ubytování pro skupinu 50-70 osob na víkendovou akci (při spokojenosti předpoklad opakování 2x ročně). Chceme plnou penzi, zajištění baru do 03 hodin alespoň (ideálně non-stop) a úplné soukromí - tzn. celé ubytovací zařízení pouze pro nás a to vč. venkovních prostor, restaurace atd. Na lokalitě nezáleží, potřebujeme soukromí - takže ideální je, když nejbližší okolí hotelu je uzavřené (není do něj vidět) nebo je objekt na zcela na samotě. Parkování a vstřícnost specifickým požadavkům nutností. Celá skupina bude přítomna (žádné výlety apod.) takže předpoklad velké tržby na baru (přímo závisí na schopnostech personálu). Žádné děti ani zvířata nepojedou. Termín 9.-11.6.2017
Poptávka byla vložena dne:
26.08.2016 14:40

Platnost poptávky:
26.09.2016 14:27

Kontaktní osoba:
Iva Tabron

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Náchod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hotel Avanti – ideální výchozí bod pro poznávání krás Brna a Jižní Moravy

Hotel Avanti – ideální výchozí bod pro poznávání krás Brna a Jižní Moravy

Chystáte se navštívit Brno? Chcete prozkoumat i krásy Jižní Moravy? Ubytujte se v Hotelu Avanti – tento hotel, který je vhodný jak pro skupiny, tak i páry a rodiny s dětmi, je naprosto skvělým výchozím bodem pro výlety po Brně a celé Jižní Moravě. Hotel Avanti se nachází v těsné blízkosti centra města Brna. Parkování mají naši hosté zdarma na parkovišti před hotelem, v nedalekém okolí hotelu se nachází i veřejná doprava (MHD). Z hotelu Avanti pak můžete vyrazit na jednodenní výlety po Jižní Moravě, nebo můžete navštívit památky a zajímavá místa v Brně. navíc si můžete naplno vychutnat komfortní ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu.


Dlouhodobé ubytování pro zaměstnance firem, řemeslníky, dělníky, montéry - útulné pokoje na hotelu

Dlouhodobé ubytování pro zaměstnance firem, řemeslníky, dělníky, montéry - útulné pokoje na hotelu

Najít útulné ubytování pro skupinu osob je někdy pro firmy náročný úkol, v Beskydech můžete rezervovat pokoje na Hotelu Roubenka. Pro Vaše zaměstnance, řemeslníky, dělníky lze domluvit i dlouhodobé ubytování. Cena bude stanovena dohodou. Hotel Roubenka najdete ve Štramberku, v blízkosti Kopřivnice a letiště Mošnov. Tři samostatné objekty: - hlavní budova - dvě menší dřevěnice. Složení pokojů: - jednolůžkové pokoje v podkroví, vybavené samostatnou koupelnou, TV se SAT a připojení k WiFi - dvoulůžkové apartmá s možností až dvou přistýlek, má také vlastní sociální zařízení, TV i připojení k WiFi. Rezervujte si pokoj v našem hotelu na telefonním čísle: 556852566-7 nebo mailem.


Volné apartmány v penzionu Zaječí - ubytování přímo ve vinařství

Volné apartmány v penzionu Zaječí - ubytování přímo ve vinařství

Nechejte se zlákat k odpočinkovému pobytu v útulném Penzionu u Herůfků, který najdete v Zaječí nedaleko Mikulova. Ubytování poskytujeme přímo ve vinařství - volné apartmány jsou přímo nad naším sklepem. Zaječí je velmi navštěvovanou lokalitou nejen v období vinobraní, ale po celý rok. V oblasti Pálavy, Mikulova, Lednicko-Valtického areálu máte mnoho možností pro výlety. Složení pokojů - kapacita celkem 30 osob: - čtyřlůžkový apartmán - pětilůžkový apartmán - dvoulůžkové pokoje 7x. Na požádání Vám připravíme přistýlku nebo zapůjčíme dětskou postýlku za příplatek. Ubytování se psy však neumožňujeme.


Jihočeský Penzion U Lesa v Českých Budějovicích

Jihočeský Penzion U Lesa v Českých Budějovicích

Plánujete dovolenou v jižních Čechách a rozhodujete se nad správnou volbou ubytování? Přijeďte do našeho Penzionu U Lesa. Nejenom, že Vám nabídneme skvělé ubytování s mnoha službami, ale i velmi výhodnou startovní pozici pro výlety a aktivity. Sídlíme nedaleko Českých Budějovic v krásné přírodě. Hosté se mohou ubytovat jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, nebo apartmánech. Na výběr máme z více variant apartmánů. Naši klienti mohou využívat venkovního posezení s možností grilování a prostoru pro děti. Můžete si tak užívat příjemných letních večerů. Mezi doplňkové služby patří wellness nabídka masáží, infrasauny nebo světelné terapie. Celý prostor penzionu je nekuřácký s možností parkingu.


Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v Lednici na Moravě

Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v Lednici na Moravě

Plánujete firemní seminář nebo jen rodinnou oslavu? Pak si zarezervujte ubytování v rodinném penzionu Jordán, který se nachází v Lednici na Moravě. Rodinný penzion je v příjemném prostředí a s dostatkem soukromí. Pension Jordán nabízí své prostory pro pořádání společenských a firemních setkání, firemních akcí, seminářů a rodinných oslav. Během pobytu je možné navštívit wellness nebo vinný sklep. Naši hosté mají k dispozici parkování ve dvoře. V blízkém okolí se nachází bowling, kuželna, fitness, chrtí dráha, střelnice a jiné sportovní aktivity. Nebo navštivte náš vinný sklípek přímo v objektu pensionu s možností ochutnávky vlastních druhů vín. Rezervujte si ubytování v Lednici v Pensionu Jordán.


Minibar s vinotékou na každém pokoji - penzion v centru Znojma

Minibar s vinotékou na každém pokoji - penzion v centru Znojma

Máte v plánu vyrazit do Znojma? Hledáte útulný penzion, kde si můžete kdykoliv pochutnat na skleničce vína? Komfortní ubytování ve vinařském centru městě Znojmo a vlastní minibar s vinotékou na každém pokoji poskytuje penzion Rezidence Zvon. Naši hosté mají na pokoji k dispozici nejen vlastní koupelnu, televizor a připojení k wifi, ale i soukromý minibar s vinotékou, ve které každý týden obměňujeme nabídku vín.