Podlahářské práce, zaměření a vyrovnání podkladu, pokládka všech typů podlahovin

Podlahové studio Jegla

Podlahářské práce, zaměření a vyrovnání podkladu, pokládka všech typů podlahovin

V Podlahovém studiu Jegla Vám poradíme nejen s výběrem vhodné podlahové krytiny pro obytné i komerční prostory, ale zajistíme profesionální montáž jak korkových a dřevěných podlah, tak i podlah laminátových, vinylových i podlahové krytiny z PVC. Vy si u nás podlahovinu vyberete, my zaměříme, podkladovou plochu vyrovnáme, podlahovou krytinu dodáme a odborně položíme. Dodání veškerých doplňků k podlahám, jako soklových lišt, přechodových a ukončovacích profilů, podložek pro plovoucí podlahy je v Podlahovém studiu Jegla samozřejmostí.

Poptávám zapůjčení bubnové sekačky

Poptávám zapůjčení bubnové sekačky

Poptávám klepák nebo bubnovou sekačku na přerostlou trávu, zapůjčení nebo přímo službu. Asi jen jeden den, pozemek cca 900m2 v Brně - Chrlice. Tráva a nálety nesečené více než 15 měsíců.
Poptávka byla vložena dne:
26.08.2016 14:10

Platnost poptávky:
26.09.2016 13:43

Kontaktní osoba:
Marek Růžička

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pasporty, inventarizace zeleně měst a obcí

Pasporty, inventarizace zeleně měst a obcí

Potřebujete ve Vašem městě či obci provést pasport zeleně, včetně inventarizace stromů? Obraťte se na certifikovaného arboristu Roberta Kohouta a jeho firmu ArboKohout z Třebíče. Specialistu s dlouhodobými zkušenostmi, který se komplexně postará o zeleň. Působíme nejenom na Vysočině, ale také po celé České republice. V rámci inventarizace provádíme: - identifikaci a zaměření stromů včetně dimenzí - podrobnou dokumentaci o stáří, zdravotním stavu stromů a zeleně - vypracování plánu na údržbu stromů, keřů, trávníků, záhonů - kalkulaci nákladů na údržbu Zajímáte se o více informací? Neváhejte nás kontaktovat!


Štípané palivové dříví - automatický i poloautomatický štípač

Štípané palivové dříví - automatický i poloautomatický štípač

Děláte štípané dřevo na zakázku, ale Vás stávající stroj dosloužil, pak se neváhejte podívat na naše automatické i poloautomatické štípače dřeva, které Vám práci jistě usnadní! Ve společnosti Automatické štípače Sláma se zabýváme výrobou automatických a poloautomatických štípačů dřeva k výrobě palivového dřeva. Veškeré provedení a požadavky vyrobíme dle přání zákazníka. Při výrobě používáme ten nejkvalitnější a certifikovaný materiál. Čerpadla jsou celolitinová a všechny držáky, hřídele i konzole jsou odnímatelné a zinkované. Veškeré náhradní díly k opravám máme skladem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Zapůjčení vyvětvovacích pil a odmechovačů za přijatelné ceny

Zapůjčení vyvětvovacích pil a odmechovačů za přijatelné ceny

Potřebujete odstranit mech či prořezat a upravit větve stromů a nechcete utrácet peníze za koupi potřebného vybavení? Zajděte do půjčovny techniky Agroservis Holý v Moravském Krumlově, kde Vám zahradní techniku za příznivé ceny zapůjčí. K pronájmu nabízíme široký sortiment zahradní techniky, mezi nímž naleznete i výkonné odmechovače a vyvětvovací pily. Půjčujeme značky jako je Husqvarna, Solo, Agrinova či VARI systém. Díky naší zahradní technice bude Váš trávník opět krásně zelený a Vaše stromy košaté. Ceny za zapůjčení naleznete v našem internetovém katalogu.


Realizace zahradních jezírek, které mohou být koupací, okrasná či v přírodní podobě

Realizace zahradních jezírek, které mohou být koupací, okrasná či v přírodní podobě

Máte na zahradě volný prostor a přemýšlíte, jak ho nejlépe využít? Bazén nechcete, ale líbilo by se Vám koupání na zahradě? Co takhle koupací zahradní jezírko? Nebo by jste spíše uvítali přírodní, které by příjemně zapadalo do okolní krajiny? Firma ZAHRADNICKÉ SLUŽBY Závodný Martin Vám poradí a zrealizuje výstavbu zahradního jezírka dle Vašeho přání. Působí v okolí Frýdku-Místku a Ostravy. Okrasná jezírka dokonale zvelebí každou zahradu a vytvoří Vám koutek, kde si v létě budete chtít lehnout a odpočívat. Pokud nejste zastánci umělých bazénů, ale v horkém dni by jste se rádi zchladili, je výborným řešením koupací jezírko. A také milovníci přírodních zahrad si přijdou na své, protože i jezírka mohou vypadat přirozeně. Naše firma Vám nejen poskytne odborné poradenství, ale zrealizuje i výstavbu a postará se o rostliny ve Vaší zahradě.


Výroba, prodej i kvalitní a rychlé broušení řetězů motorových pil

Výroba, prodej i kvalitní a rychlé broušení řetězů motorových pil

Máte motorovou pilu a potřebovali byste na ní nabrousit řetěz? Není nic jednoduššího, než navštívit prodejnu ostravské firmy H-Fuchs Servis, s.r.o. a tam se o to už postarají. Zabýváme se prodejem elektrického nářadí i náhradních dílů, tedy i pilových řetězů. Pokud řetěz motorové pily vlastníte, jen je zapotřebí ho nabrousit, rádi si s tím poradíme. Poskytujeme broušení pilových řetězů rychle a na profesionální úrovni. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, naši pracovníci jsou Vám k dispozici!


Benzínové, elektrické, univerzální a akumulátorové křovinořezy – servis a prodej

Benzínové, elektrické, univerzální a akumulátorové křovinořezy – servis a prodej

Díky křovinořezům, které naleznete v prodejně či na e-shopu firmy Václav Fučík ZAHRADNÍ TECHNIKA, bude pro Vás sekání šikmých ploch nebo přerostlé trávy velice snadné. Prodejna Václav Fučík ZAHRADNÍ TECHNIKA se zabývá nejen prodejem benzínových, elektrických, univerzálních a akumulátorových křovinořezů předních výrobců zahradní techniky, ale také jejich servisem. V prodejně Václav Fučík ZAHRADNÍ TECHNIKA můžete zakoupit: - čtyřtaktní křovinořezy řady UMK, UMR Honda - křovinořezy Honda řady UMC s dělenou Hřídelí (Versatool) - křovinořezy Stiga - benzínové, elektrické nebo akumulátorové křovinořezy ECHO