Sanace lokality Skládka tuhých dehtových kalů (TDK) Stará Chodovská

Sanace lokality Skládka tuhých dehtových kalů (TDK) Stará Chodovská

Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace „Sanace skládky tuhých dehtových kalů (TDK) – lokalita Stará Chodovská”, zpracované společností ARCH 93, spol. s r.o., Majakovského 707/29, 360 05 Karlovy Vary – Rybáře, IČO: 00884774 a dle příslušných Rozhodnutí české inspekce životního prostředí. Samotná sanace je rozdělena do dvou inženýrských objektů. SO 01 – Sanace Odtěžba, odstranění a likvidace tuhých dehtových kalů, odčerpání, odstranění a likvidace fenolových vod Likvidace technologického zařízení skládky Odstranění betonových zábran a panelů ze zpevněných ploch Demolice a likvidace provozní budovy čerpací stanice Sanace jímky na fenolové vody a přítoku do jímky Sanační monitoring nesaturované zóny a pilotové stěny V projektu zmiňovaná sanace saturované zóny, ktrá bude případně realizována po uplynutí postsanačního monitoringu není předmětem této zakázky. SO 02 – Rekultivace Součástí rekultivace je převrstvení sanovaného prostoru zúrodnitelnými zeminami a následné osetí. Dále bude řešeno odvedení povrchových vod a trvalé udržování hladiny vody v původní a zachované studni. Podrobně je předmět plnění uveden v zadávací dokumentaci. Do skládky byly ukládány tuhé dehtové kaly (dále jen TDK), které představují komplexní směs organických chemických látek jako jsou BTEX, PAU, NEL, fenol, chlorbenzeny, asfalty atd. Jedná se o nebezpečný odpad ve smyslu zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech – č. dle katalogu odpadů 05 06 03 – ostatní dehty. Do skládky byly do roku 1984 ukládány i hydraulické kapaliny typu Delor ze zpracovatelské části Vřesová tzn., že tuhé dehtové kaly jsou druhotně znečištěny PCB. Skládka, dle dostupných projektových dokladů a skutečnosti představuje betonovou nádrž nepravidelného šestiúhelníku o celkovém obvodu 406 m. Plocha skládky je 9032 m2. Dle výsledků dosavadních průzkumných prací se předpokládá průměrná hloubka skládky 3, 6 m a objem 32.515 m3 Dle měření Sokolovská uhelná a.s. (dále také jen SU a.s.) Sokolov je v nádrži 14.370 m3 TDK.
Veřejná zakázka vložena:
26.08.2016 07:16

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo financí

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Sokolov

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
13.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo financí

Zadavatel IČ:
00006947

Zadavatel ulice:
Letenská 525/15

Zadavatel PSČ:
118 10

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90513900-5
Likvidace kalů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podřezání zdiva řetězovou pilou - mechanické izolace vlhkého cihelného zdiva

Podřezání zdiva řetězovou pilou - mechanické izolace vlhkého cihelného zdiva

Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se zaměřuje na izolace vlhkého zdiva, obrátit se můžete v lokalitě Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj na firmu ACHP služby s.r.o. Děláme jak mechanické izolace zdiva i chemické injektáže. Izolace metodou podřezání vlhkého zdiva řetězovou pilou je mechanická metoda se 100% účinností vyschnutí. Provádí se u cihelného zdiva. Standardně provedeme podřezání strojní pilou a vložení fóliové nebo sklolaminátové izolace se zaklínováním plastovými klíny. Spáru tlakově vyplníme a zarovnáme maltovou směsí. U smíšeného, betonového nebo kamenného zdiva provádíme izolaci podřezáním zdiva diamantovým lanem.


Sanace - odstranění vlhkosti, vysušení stěn, zdí a chemická hydroizolace

Sanace - odstranění vlhkosti, vysušení stěn, zdí a chemická hydroizolace

Máte problémy s vlhkostí ve vašem domě a nevíte, jak je vyřešit? Obraťte se na nás, vlhkost v domě je velmi nebezpečná z dlouhodobého hlediska pro zdraví všech obyvatelů a má samozřejmě další negativa. My vám rádi s jejím odstraněním pomůžeme. Zajistíme: - vysušení, - odstranění vlhkosti stěn domů, budov, - chemickou hydroizolaci (silikonátová, vlhkuvzdorná izolace pro zdivo). Nečekejte, až vám vlhkost v domě napáchá nenávratné škody a kontaktujte nás již dnes! Rádi vám poskytneme veškeré služby, které s vlhkostí zatočí a vy tak budete mít o starost méně!


Sanace, izolace zdiva pomocí chemické injektáže - dodatečná hydroizolace vlhkého zdiva

Sanace, izolace zdiva pomocí chemické injektáže - dodatečná hydroizolace vlhkého zdiva

U starších domů bývá velkým problémem mokré zdivo, způsobené zemní vlhkostí. Řešením je dodatečná hydroizolace vlhkého zdiva. Rychlou a technicky jednoduchou metodou sanace, izolace zdiva je provedení chemické injektáže. Nezávazné prohlídky objektů s návrhem sanace si můžete dohodnout u firmy ACHP služby s.r.o. z Bystřice pod Hostýnem, která působí na Moravě, převážně v lokalitě Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj. Chemické injektáže: - řeší dodatečnou horizontální i vertikální hydroizolaci základů proti vzlínající vlhkosti i tlakové vodě - dodatečnou hydroizolaci zdiva provádíme pomocí infuzních vrtů s následnou tlakovou aplikací injektážního prostředku - na volbu injektážního prostředku má vliv druh, charakter zdiva, stupeň jeho zavlhčení a zasolení.


Zateplení fasád a sanace omítek rodinných a bytových domů

Zateplení fasád a sanace omítek rodinných a bytových domů

Blíží se topná sezóna a vy nechcete za vytápění utratit horentní sumy? Pak se obraťte na společnost Stavitelství Kudláč, která vám zajistí zateplení vašeho domu. Zajišťujeme zateplování fasád a sanace omítek v okrese Třebíč, ale i po celé Vysočině. Zateplení fasády zabraňuje úniku tepla z vašeho domu, tudíž vám razantně snižuje náklady na vytápění. Používáme tzv. kontaktní způsob zateplení fasády, kdy se izolační materiál pevně přichytí na původní fasádu. Tato investice vám zajistí úsporu nákladů, zároveň vzroste i cena vaší nemovitosti a prodlouží se její životnost. Pokud vás trápí vlhkost ve vašem domě, pak vám zajistíme sanaci omítek, která odvede vlhkost z vašeho domu do okolního prostředí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Podřezání zdiva Brno, spolehlivé izolace proti vodě v rozích, ve vnitřních koutech, v křížení zdí

Podřezání zdiva Brno, spolehlivé izolace proti vodě v rozích, ve vnitřních koutech, v křížení zdí

Představujeme Vám firmu VIT+ s.r.o. Brno, která provádí sanace vlhkého zdiva několika spolehlivými metodami. Působíme po celé republice a řešíme sanace vlhkosti zdiva rodinných domů nebo jejich částí. Používáme plastové izolace, které mají atest proti vodě i radonu a mají mimořádně dlouhou životnost. Poskytujeme prodlouženou záruční dobu 10 let. Sanace vlhkého zdiva, metody: - strojní podřezání zdiva - podřezání zdiva diamantovým lanem - podsekání zdiva s odizolováním - vrážení nerezových plechů do vlhkého zdiva - odvětrávací metody - injektáž vlhkého zdiva - zateplení zdiva proti vlhkosti - opravy instalací Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Líšeňská 68 E, Brno.


Podzemní stavební práce prováděné hornickým způsobem, hloubení šachet, ražení tunelů

Podzemní stavební práce prováděné hornickým způsobem, hloubení šachet, ražení tunelů

Podzemní stavební práce pro nejrůznější účely poskytuje společnost Podzemní stavby Brno, s.r.o. se sídlem v Moravských Knínicích. Zajišťujeme kompletní podzemní práce od hloubení kanalizačních šachet až po ražbu tunelů a jam. Pomáháme se stabilitou podzemních prostorů, ať už se jedná o podzemní sanační práce či sbíjení stěn a vyplňování volných prostorů. Opravujeme a zpevňujeme opěrné zdi i celé konstrukce pomoci kvalitní technologie stříkaného betonu. Disponujeme moderním technickým vybavením, jako jsou nákladní vozy předních světových značek, mobilní kompresory, torkretovací stroje a další hydraulická a injektážní zařízení.