Logistické služby

Logistické služby

Zadavatel poptává logistické služby, jejichž předmětem je správa dodávek zdravotnických výrobků určených pro jednotlivé veřejné zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
26.08.2016 07:16

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
14.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s.

Zadavatel IČ:
25997556

Zadavatel ulice:
Luční 460

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Opravný formulář č.5

Opravný formulář č.6

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79000000-4
Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mezinárodní, vnitrostátní, nákladní kamionová doprava, profesionální spedice

Mezinárodní, vnitrostátní, nákladní kamionová doprava, profesionální spedice

Chcete spolehlivě, kvalitně, rychle a za příznivou cenu přepravit jakýkoliv náklad? Nákladní kamionová doprava společnosti JC TRANS, s.r.o. je připravena přepravit Vše, co budete potřebovat - objemnější zboží, zboží z výrobních prostor do velkoobchodů či prodejen nebo náklad při stěhování. Neváhejte a využijte služeb společnosti JC TRANS, s.r.o., pro kterou je individuální přístup k zákazníkům a kvalita poskytovaných služeb prvořadou prioritou.


Skladování a logistika - manipulace se zbožím a správa skladů

Skladování a logistika - manipulace se zbožím a správa skladů

Společnost TQM – holding s.r.o. vám v Ostravě a Opavě poskytuje komplexní logistické služby, z nichž dominantní je skladování, manipulace se zbožím a jeho přeprava. Zaměřujeme se zejména na oblast zásobovací a distribuční logistiky. Navrhujeme logistická řešení na míru, která respektují specifika a požadavky Vašich provozů. Zajišťujeme také doprovodné služby nad rámec základních logistických činností, jako je kompletace, balení či lehká montáž. Náš profesionální logistický tým Vám poskytuje kvalitu a flexibilitu, tak aby naše služby vyhovovaly Vašim požadavkům. Poskytujeme volnou kapacitu našich skladů pro skladování, včetně všech doprovázených služeb. Disponujeme volnou kapacitou našeho logistického centra pro skladování včetně všech doprovodných služeb. Naše moderní logistické centrum patří do kategorie standardu A s následujícími parametry: - dominantní skladování v regálovém systému - možnost skladování v bloku na volné skladové ploše s nosností podlah 10 000 kg/m2 a 5 000 kg/m2 - dostatečný počet manipulačních vrat - 4 samostatné klimatizované skladové haly možnost řízeného teplotního režimu v rozmezí 15 – 25 °C - stabilní hasicí zařízení - sprinklery - elektronický protipožární systém - WiFi síť - elektronický zabezpečovací systém včetně kamerového systému - napojení na PCO - záložní paralelní plynové topení a klimatizační jednotky - manipulační technika s elektrickým pohonem a indukčním vedením mezi regály - bezkontaktní měření mikroklimatu Náš prvotní zájem je spokojený zákazník, a proto Vám v rámci logistiky poskytujeme tyto doprovodné služby: - skladování a manipulace - kompletace a fixace zboží - systém FIFO, FEFO - nový skladový systém WMS pro efektivní řízení skladu - elektronické zpracování dokumentace (reporting) - propojení se SW obchodního partnera - zastupování při celním řízení včetně vedení vnitrounijní statistiky Intrastat - doprava ke konečnému zákazníkovi (včetně režimu Just In Time) - přepravu kusových zásilek - vícesměnný provoz Neváhejte se na nás obrátit, vždy Vám rádi poradíme a poskytneme kvalitní služby. Těšíme se na nadcházející možnou spolupráci.


Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Spediční firma BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov je specialista na zahraniční kamionovou dopravu do Španělska, Portugalska, Anglie a Francie. Naše firma vychází vstříc požadavkům všem zákazníkům, nabízí dlouholetou praxi, zkušenosti a solidní vystupování řidičů. Neváhejte využít naši zahraniční kamionovou dopravu. Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie dlouholetá praxe solidnost řidičů rychlé vyřizování zakázek špičkový vozový park


Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Díky dlouhodobým zkušenostem a kvalitě poskytovaných služeb si společnost MTM Transport, a.s. získala pevné místo na trhu v oblasti přepravy jakýchkoli zásilek. Získaná reputace firmy MTM Transport, a.s. je založena na pevných zásadách - profesionalitě, rychlosti, flexibilitě a spokojenosti zákazníka. Společnost MTM Transport, a.s. Vám nabízí celokamionovou přepravu zboží s každodenními výjezdy, a to za neustálého kontaktu všech vozidel přes GPS lokalizaci a mobilní telefon, což umožňuje možnost pružné reakce na dotazy ze strany zákazníků. Obraťte se na profesionály ve společnosti MTM Transport, a.s., kteří jsou ochotni přizpůsobit se Vašim požadavkům a potřebám. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Rychlá přepravu malých balíčků, palet i kontejnerů po celém světě

Rychlá přepravu malých balíčků, palet i kontejnerů po celém světě

Potřebujete Vámi prodávané zboží přepravit přímo k zákazníkovi? Neztrácejte čas složitým plánováním a kontaktujte naši společnost Cargologix s.r.o. Zaměřujeme se na logistiku a dopravní služby malý balíků, palet i kontejnerů. Doručíme zásilky po celé České republice i do zahraničí v požadovaných termínech. Pro mezinárodní transport využíváme nákladní, leteckou i námořní dopravu. Zajistíme veškeré potřebné náležitosti jako celní služby, dokumentaci pro export i import, vyřízení poplatků. U nás můžete využít i služby skladování, svozu zásilek po sběrných linkách či monitoring zásilek. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat či si objednejte naše služby online na našem webu.


Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Dopravou zboží do/ze skandinávských zemí se zabýváme již od roku 2004 a na základě získaných zkušeností Vám tak poskytujeme profesionální služby s důrazem na rychlost, flexibilitu a kvalitu s cílem dosažení Vaší maximální spokojenosti. Pomocí několika desítek návěsů realizujeme nákladní vnitrostátní i mezistátní dopravu zásilek, a to nejen do Švédska, Norska, Finska a Dánska, ale také na Ukrajinu, do Ruska, Bulharska, Rumunska a Řecka. Nabízené služby přizpůsobujeme Vašim potřebám a požadavkům, kdy samozřejmostí je např. GPS sledování zásilek, pojištění či celní služby. Jsme Vašimi odborníky na dopravu nejen do zemí severní Evropy!