Poptávám výrobu vjezdové brány

Poptávám výrobu vjezdové brány

Poptávám výrobu vjezdové automatické brány v délce cca 3 metry. Prosím o přibližnou cenu. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
25.08.2016 11:16

Platnost poptávky:
25.09.2016 10:33

Kontaktní osoba:
Petr Pražák

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Plzeň-sever

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba zastávek, autobusových čekáren a laviček

Výroba zastávek, autobusových čekáren a laviček

Výrobky jsou oblíbené pro velkou variabilitu rozměrů a vzhledu. Autobusové čekárny jsou vyráběny a dodávány v sedmi rozměrových modifikacích. Výroba: - jednotný městský mobiliář - autobusové čekárny, zastávky - lavičky - přístřešky - odpadkové koše - informační plochy - informační směrníky a ukazatele - plakátovací plochy - stojany na kola a zábrany. Naše kvalitní výrobky jsou za příznivou cenu a mají dlouhou životnost.


Zpracování nerezi, oceli a barevných kovů - zakázková výroba

Zpracování nerezi, oceli a barevných kovů - zakázková výroba

Zvažujete oživit či obnovit Váš interier a exteriér? Pak se obraťte na naší společnost Roman Mička z Opavy, která se zaměřuje na na zakázkovou výrobu z nerez oceli, barevných kovů a klasické oceli pro vybavení interiéru i exteriéru. Také spolupracujeme s desingovými, interiérovými, kuchyňskými a koupelnovými architekty a také se stavebními firmami. Nabízíme: - nerezové jídelní stoly, konferenční, TV a HIFI stoly - stolky a držáky - obklady koupelen - částí kuchyňských linek soklových lišt, dveří a částí nábytků - nerezové zábradlí, brány, mříže, schodiště - úchyty skleněných zábradlí - různé druhy madel, úchytek, klik, držáků - kuchyňské, koupelnové a WC doplňky Všechny výrobky jsou realizovány tak dle návrhů architektů a specifických přání klientů. Hlavní důraz klademe na kvalitní zpracování výrobků. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Sekční vrata výroba a prodej Praha – do výrobních podniků, skladů, autosalonů

Sekční vrata výroba a prodej Praha – do výrobních podniků, skladů, autosalonů

Firma Novaferm s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá výrobou a prodejem vysoce kvalitních sekčních vrat, která jsou vhodná pro instalaci do výrobních podniků, skladů, autosalonů a mnoha dalších objektů. Velká rozmanitost úprav sekčních vrat poskytuje dostatek možností pro přizpůsobení těchto vrat různým provozům, vždy však při zachování kvality a bezporuchovosti. Vrata jsou otevírací v interiérové části objektu směrem nahoru, u menších typů lze bez potíží otevírat i ručně, u ostatních pomocí elektropohonů a různých doplňkových prvků. Na přání se sekční vrata vyrábějí s průchozími dveřmi nebo okny, volitelná je také barva vrat. Zaujala Vás nabídka a máte dotazy? Neváhejte prosím kontaktovat výrobce a prodejce sekčních vrat, firmu Novaferm s.r.o.


Vyrovnávací můstky Praha zajistí rychlou a bezproblémovou nakládku

Vyrovnávací můstky Praha zajistí rychlou a bezproblémovou nakládku

Vyrovnávací můstek od firmy Novaferm s.r.o. se sídlem v Praze je pevně zabudovaný v rampě a v kombinaci s těsnícím límcem a vraty tvoří nakládací místo pro rychlou a bezproblémovou nakládku. Po nacouvání automobilu je pomocí hydrauliky vyrovnán výškový rozdíl korby a plochy skladu a nakládka tak může proběhnout rychle a bez potíží. Můstek sám reaguje na klesání a zvedání automobilu, která způsobuje vykládka nebo nakládka a změna hmotnosti nákladního prostoru automobilu. Délka, šířka a nosnost vyrovnávacího můstku je volena v souvislosti s faktory, jako výška rampy a velikosti nákladních automobilů, které k ní jezdí. S nejvhodnějším výběrem Vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat.


Prodej pletivových plotů a plotových dílců za nízké ceny

Prodej pletivových plotů a plotových dílců za nízké ceny

Potřebujete zabezpečit a oplotit Váš rodinný dům, pozemek nebo objekt? Navštivte náš internetový obchod, kde nabízíme pletivové ploty a plotové dílce včetně příslušenství pro stavbu pletivových plotů za nízké ceny. Firma ABC service, obchodní společnost s.r.o. trvale udržuje v e-shopu nejnižší ceny plotů a pletiva. Výhodou internetového prodeje je pohodlný nákup, velký výběr, krátké dodací lhůty. Vyberte si z nabídky branky, brány s výpletem, pletivo poplastované a pozinkované včetně silného pletiva STRONG, napínací a vázací dráty poplastované a pozinkované, ostnaté dráty, pletivové rámky, sloupky a vzpěry různé délky – ocelové, Turbolinea Nabízíme průmyslové panely – poplastované Lario, pozinkované mobilní, Prumatik. Nakupte i příslušenství pro stavbu pletivového plotu – kloboučky, objímky a úchyty na vzpěry. Spokojené zákazníky máme převážně v regionu Ostrava. Naše velkoobchodní, maloobchodní prodejna je na adrese Frýdek-Místek, Frýdlantská 3683.


Realizace plotových systémů a plotů - pro rodinné domy, firmy, soukromé osoby

Realizace plotových systémů a plotů - pro rodinné domy, firmy, soukromé osoby

Poptáváte oplocení pozemku v okolí Pelhřimova? Pak kontaktujte firmu ADH-PLOTY, s.r.o., která zajišťuje dodávku a výstavbu oplocení na klíč, případně na zakázku. Dodáváme komponenty oplocení, a to pletiva, dráty, svařované panely, desky, brány, vzpěry, branky a jiné nezbytné příslušenství. Postaráme se kompletní realizaci zakázky podle Vašich potřeb a požadavků. Provádíme odborné zaměření, návrh, zpracování konkrétní cenové kalkulace zcela zdarma, výrobu a finální montáž. Své služby poskytujeme pro rodinné domy, občanské stavby i průmyslové provozy. Potřebujete plot pouze opravit? Nevadí, na Vaše oplocení zajistíme rekonstrukci včetně záručního a pozáručního servisu.