Poptávám repasi dvouhmotového setrvačníku na VW Touran

Poptávám repasi dvouhmotového setrvačníku na VW Touran

Poptávám repasi dvouhmotového setrvačníku na VW Touran r.v. 2007 2, 0TDI 103kw motor BMM a Ford Mondeo r.v. 2011, motor 2, 0Tdci 120kw. Prosím o zaslání cenové nabídky. Děkuji Mádr
Poptávka byla vložena dne:
25.08.2016 12:04

Platnost poptávky:
25.09.2016 10:45

Kontaktní osoba:
Mádr Jiří

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní renovace světel šetří vaše náklady

Kvalitní renovace světel šetří vaše náklady

Naše firma AMT AUTO-SKLA s.r.o. Liberec provádí profesionální renovace světel u všech typů aut. Kvalitní renovace vrací původní vzhled Vašim světlům. Navíc zvyšuje svítivost a činí Váš vůz viditelnějším pro ostatní řidiče. Buďte vidět, zvlášť v nadcházejícím období. Renovace světel Zvyšuje Vaší viditelnost a bezpečnost na silnici Šetří Vaše náklady za drahou výměnu nových světel Vašemu vozu dodá původní nový vzhled Zvýší hodnotu Vašeho vozu při plánovaném prodeji


Plnění autoklimatizací profesionální automatickou plničkou Valeo

Plnění autoklimatizací profesionální automatickou plničkou Valeo

Chcete ve svém vozidle čistější vzduch a lepší klima? Pokud jste z Přerova, Lipníku nad Bečvou, Hranic a přilehlého okolí, pak navštivte firmu JOPL s.r.o., která využívá pro plnění klimatizací jak osobních, tak i nákladních automobilů automatickou plničku klimatizací značky Valeo. Také se zaměřujeme na opravy autoklimatizací. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo za námi rovnou přijeďte. Pro naplnění a opravu vaší autoklimatizace je tady firma JOPL s.r.o.!


Autoservis klimatizace - profesionální údržba, oprava i dezinfekce

Autoservis klimatizace - profesionální údržba, oprava i dezinfekce

Vaše klimatizace nefunguje tak jak má? Přijeďte do autoservisu společnosti Hampl s.r.o. poskytující jejich kvalitní servis. Díky tomuto servisu bude vaše klimatizace seřízena a opravena tak, aby vám přinášela přesně takový užitek, který se od ní očekává. Náš servis klimatizací zahrnuje: - údržbu, - plnění, - čištění, - posouzení poruchy či úniku náplně, - opravy a výměny, - dezinfekci. S naším servisem klimatizace bude Vaše cestování zase příjemné a můžete si tak vychutnat požitek z cesty. Neváhejte a navštivte nás!


Autorizované opravy jednotek DeNOx pro snížení emise výfukových plynů pro celou ČR

Autorizované opravy jednotek DeNOx pro snížení emise výfukových plynů pro celou ČR

Jednotky DeNOx rozebíráme, prohlížíme a případně opravujeme, a po repasi zkoušíme na vlastním diagnostickém zařízení. Naše služby můžeme nabídnou zákazníkům po celé ČR, ale také zákazníkům mimo naší republiku. Stačí demontované jednotky Vašeho vozu poslat poštou a naši specialisté se Vám o ně postarají. Naše kompetence můžeme doložit certifikátem společnosti BOSCH. Truck servis TQM dále nabízí: -Autorizovaný servis vozidel IVECO, autobusů SOR a IVECO BUS -Autorizovaný servis přípojných vozidel Kögel, Fliegl a Svan -Běžné opravy, servis a údržba různých značek -Obnovení VIN vozidel profesionální strojní technologií -Kontrola vozidel před ST -NONSTOP servis 24 h pro autorizované značky vozidel -a další služby Naši specialisté jsou vybaveni prvotřídní technikou a můžete se spolehnout na špičkový servis Vašeho vozidla.


Spolehlivý autoservis - opravy  a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Spolehlivý autoservis - opravy a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Jste vlastníkem nákladního vozu nebo návěsu, který by potřeboval oko i ruku zkušeného odborníka a nevíte, komu ho svěřit? Přivezte ho k nám do autoservisu Lichnovský s.r.o. a my se už o něj postaráme. Autoservis, autoopravna: - nákladní vozidla - návěsy - přívěsy - osobní i užitkové vozy - tandemové vleky PANAV. Své autoservisní služby poskytujeme nejen v Kopřivnici, ale také v Novém Jičíně, Frenštátě pod Radhoštěm, Valašském Meziříčí, Vsetíně, Příboře i Frýdku-Místku. Neváhejte nás kontaktovat, přesvědčíme Vás, že jsme kvalitní a spolehlivý autoservis. Vaše auto bude v těch nejlepších rukou!


Alternativní pohon neboli auto na LPG je investicí do budoucnosti

Alternativní pohon neboli auto na LPG je investicí do budoucnosti

Existuje hned několik způsobů, jak bojovat za zdravější planetu. Začněte u svého auta - předělejte ho na alternativní pohon s pomocí společnosti HVgas. Ta se přestavbou vozů na alternativní pohon LPG, CNG a E85 zabývá už více než dvacet let - jako jedna z prvních dílen zaměřujících se na tuto činnost. S přestavbou auta na alternativní pohon šetříte přírodu, a to poměrně levně. Nemusíte si totiž kupovat nové hybridní auto, předěláme to vaše staré! Dílnu HVgas najdete v Kuníně, proto neváhejte a navštivte nás. A co je nejlepší, rekonstrukce vašeho auta je krátkou záležitostí - už do dvou dnů si můžete vychutnávat bezstarostnou zelenou jízdu s vaším staro-novým autem. Na stránkách firmy HVgas najdete kalkulátor úspory, díky kterému poznáte, kolik přesně jste ušetřili. HVgas je také provozovatelem čerpací stanice LPG v Novém Jičíně. Váš sen o autě šetrnému k přírodě s nízkou spotřebou se stal skutečností! Díky HVgas v Kuníně.