Pískování - dekorování reklamního a dárkového skla a keramiky

ANGLASS s.r.o.

Pískování - dekorování reklamního a dárkového skla a keramiky

Pískování - technologie dekorování reklamního a dárkového skla podle Vašeho návrhu, grafického podkladu, fotografie patří, kromě sítotisku, tamponového a digitálního tisku, k našim stěžejním činnostem. Nechejte si potisknout u firmy AGLASS jakékoliv sklo či psací potřeby od jednoho až po stovky kusů.

NDT měření potrubních rozvodů

NDT měření potrubních rozvodů

Provedení měření tloušťky stěny potrubních rozvodů na Centrálním tankovišti ropy v Nelahozevsi uvedených v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
25.08.2016 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MERO ČR, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Mělník

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
27.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MERO ČR, a.s.

Zadavatel IČ:
60193468

Zadavatel ulice:
Veltruská 748/0

Zadavatel PSČ:
278 01

Zadavatel obec:
Kralupy nad Vltavou

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

76600000-9
Inspekce potrubí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod - průmyslové armatury, tlakem ovládané ventily, šoupátka

Velkoobchod - průmyslové armatury, tlakem ovládané ventily, šoupátka

Potřebujete rychlé dodání armatur? Obraťte se na společnost Roman Juřík, kde spolehlivě dodávají armatury již 11 let. Široký sortiment zboží: - solenoidové a tlakem ovládané ventily - sedlové ventily - pneumatické prvky - tlakové a teplotní spínače - kulové kohouty - nožové šoupátka - pojistné ventily - pneumatické pohony - elektropohony - snímače polohy - pneumatické systémy - oficiální zastoupení ASCO, JOUCOMATIC. Armatury prodáváme, montujeme, provádíme servis. Dle přání zákazníka na požadovaný tlak provádíme seřízení pojistných a redukčních ventilů. Dále také úpravy armatur na jakékoliv médium, seřízení a výměny pohonů, generální opravy armatur, poradenství při návrhu typů a variant nabízeného produktu.


Oprava plynových spotřebičů - odstranění závad snadno a rychle

Oprava plynových spotřebičů - odstranění závad snadno a rychle

Máte pocit, že s vaším plynovým spotřebičem není něco v pořádku, nebo dokonce přestal úplně fungovat? Pak se neváhejte obrátit na zkušené profesionály ze Servisu plynospotřebičů Hromádka, kteří působí ve Znojmě a okolí. Zabýváme se opravou plynových spotřebičů, mezi které patří výměny vadných částí, čištění, promazávání pohyblivých dílů, seřízení průtoků plynu, atd. Zajišťujeme také revize plynových spotřebičů např. zjišťování úniků plynu. Opravy provádí vždy jen vyškolení technici, kteří mají odborné vzdělání a dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. V případě nutnosti nás neváhejte kontaktovat! S námi máte zaručený servis a profesionální přístup, který si zasloužíte.


Trubkové plynové infrazářiče Reznor - nejúčinnější řešení vytápění hal

Trubkové plynové infrazářiče Reznor - nejúčinnější řešení vytápění hal

Pokud řešíte úspory při vytápění průmyslového provozu, neváhejte s modernizací. Společnost SCHULTE INFRA s.r.o. doporučuje jako nejúčinnější vytápění hal trubkové plynové infrazářiče Reznor. Jako dodavatel průmyslového vytápění jsme schopni dodat i další topné technologie - nízkoteplotní plynové infrazářiče SCHULTE a teplovzdušné systémy REZNOR. Najdeme vhodné řešení pro střední i velké haly. Zajišťujeme i servisní činnost po celé ČR. Trubkové infrazářiče REZNOR: - díky optimalizovanému tvaru odrazného zrcadla v podobě srdce se odražené paprsky kříží v obálce nad sálavým potrubím. Nedochází tak k úniku tepla a snižují se komínové ztráty pod 8% - jednička na trhu trubkových infrazářičů.


KPG, KPC, KPN-G kulové přírubové kohouty na plyn POLIX, prodej

KPG, KPC, KPN-G kulové přírubové kohouty na plyn POLIX, prodej

Poptáváte kvalitní uzavírací armatury? Kulové přírubové kohouty na plyn značky POLIX prodává firma P.A.servis spol. s.r.o. z Olomouce. Působíme také v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Pardubicích, Hradci Králové, Liberci, Českých Budějovicích, Jihlavě a Ústí nad Labem. Dodáváme kulové kohouty na plynná paliva, které jsou: - k dostání v KPG, KPC a KPN-G typech - vyráběny především z tvárné litiny - uzavíratelné v obou směrech - vhodné pro provozní účely - s různými druhy těsnění - ovládané ruční pákou se žlutým zabarvením - vhodné do teplotního rozmezí od – 20°C do + 80 °C V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, jsme připraveni Vám kdykoliv pomoci s výběrem i servisem.


Potrubní součásti – ploché a otačivé příruby

Potrubní součásti – ploché a otačivé příruby

Potřebujete ploché nebo točivé příruby? Hledáte firmu, která je schopná zhotovit příruby dle atypické výkresové normy? Kontaktujte společnost AR Brno, jejímž zaměřením je výroba plochách a otáčivých přírub a dalších potrubních součástí. Postaráme se výrobu a dodávku otáčivých přírub s rozsahem DN 10 – 2400 PN 2, 5 – 400. Příruby jsou vyráběny ze široké škály materiálů, jako je nelegovaná a nerezová ocel nebo ocel určená do mínusových i vysokých plusových teplot. Zhotovíme příruby dle běžných norem, ale i atypických výkresových.


Elektrické konvektory, sálavé panely, topné kabely

Elektrické konvektory, sálavé panely, topné kabely

Hledáte v okrese Frýdek-Místek firmu, která dodává vytápěcí systémy mezi které se řadí elektrické konvektory, sálavé panely, topné kabely pro domy, byty, průmyslové centra, kanceláře, zdravotní střediska, haly, školní zařízení, sportovní centra? Kontaktujte firmu SEFEN spol. s r.o., která Vám s výběrem ráda poradí. V naši nabídce najdete: - přímotopná tělesa - elektrické konvektory Fontea, Actua, Elite 3D, Tactic, Enduroc - sálavé panely Campaver, Naturay, Altea Plus, Airedou, Styl´Fonte, Jobel, Ravil, Noveo, Inova, Elyxance, Aixance 2, Cosmos, Prelude, Thermoplus, Thermocassette, Elztrip - koupelnová tělesa (žebříkové sušiče, teplovzdušné ventilátory, infrazářiče, osoušeče vlasů, rukou) Campaver Bains, Naturay Bains, Svelta Bains, Moorea, Samoa Bains, Anthéa, Styla-Nantua-Bahia, Iseo, Aixance Bains, Indigo, Sirocco, Vaillance, Solaris, Manorea-Atmos, Aireva - infračervená, halogenová sálavá topidla pro průmyslové objekty, venkovní terasy či velké prostory IR, IRCF, IH, CIR, ELIR - pro podlahové vytápění topné kabely, rohože - topné kabely pro vytápění bytových a nebytových prostor - kabely pro rozmrazování venkovní plochy - odmrazování žlabů, svodů - speciální topné kabely pro ochranu potrubí - topné fólie ECOFILM C, ECOFILM F, - speciální topidla pro ohřívání lavic kostelů, oken, do šaten, unimobuněk Thermowarm, Topný registr, tělesa do kostelních lavic, ventilátorový konvektor PF - statická, dynamická akumulační kamna ETS, nástěnná akumulační kamna ETW, nízká akumulační kamna ETT, statická akumulační kamna ETC. S výběrem vytápěcích systému včetně instalace i servisu Vám rádi poradíme.