Poptáváme vymáhání pohledávky

Poptáváme vymáhání pohledávky

Poptávám vymáhání pohledávky ve výši 750.000 kč.
Poptávka byla vložena dne:
25.08.2016 08:30

Platnost poptávky:
25.09.2016 08:17

Kontaktní osoba:
Ivana Kašíková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Úspěšné vymáhání dluhů s mnohaletou praxí - řešení mimosoudní nebo soudní cestou

Úspěšné vymáhání dluhů s mnohaletou praxí - řešení mimosoudní nebo soudní cestou

Zapůjčili jste někomu finance a stále je nemáte zpátky? S vymáháním dluhů kdekoliv v České republice Vám pomůže FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. s Brna. S mnohaletou zkušeností v oboru provádíme úspěšné vymáhání dluhů mimosoudní i soudní cestou. Naše odměna je hrazena dlužníkem. Jak vlastně správně postupovat při vymáhání dluhů? Dlužnou částku vymáháme soudní cestou v případě, že dlužník neuhradil svůj dluh během mimosoudního řešení. Proběhl rozsudek a rozhodčí nález? Není dluh stále vyrovnán? Pak Vás zastoupíme i během exekučního řízení. V případě zahájení insolvenčního řízení proti dlužníkovi se postaráme o přihlášení Vaší pohledávky. Chcete nám zaslat poptávku? Pak nezapomeňte přiložit veškeré dokumenty (objednávku dlužníka, neuhrazenou fakturu) pro efektivní posouzení pohledávky. S konkrétním návrhem postupu Vás kontaktujeme v co nejkratším termínu.


Vymáhání pohledávek během koronaviru - posuzování zdarma, on-line řešení

Vymáhání pohledávek během koronaviru - posuzování zdarma, on-line řešení

Dluží Vám obchodní partner během koronaviru? Jsme FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. z Brna a vyřešíme za Vás veškeré pohledávky (nejen v období nouzového stavu). Provádíme posuzování konkrétní situace zdarma, vše s Vámi vyřešíme jednoduše on-line formou, kdekoliv v rámci České republiky. V nynější době převládají legislativní změny, které jsou spíše ku prospěchu dlužníka, zatímco přibývá věřitelů s téměř nevymahatelnými dluhy. Neřešte své pohledávky na poslední chvíli a zajistěte si odbornou právní pomoc. Neuhrazené dluhy, mzdy, faktury, směnky a půjčky spolehlivě vymáháme mimosoudní, soudní, insolvenční nebo exekuční cestou. Hledáte-li spolehlivého partnera v oblasti právní pomoci, určitě nás kontaktujte.


Známková ochrana v tuzemsku i zahraničí – individuální strategie a doporučení pro každého klienta

Známková ochrana v tuzemsku i zahraničí – individuální strategie a doporučení pro každého klienta

Vlastnictví ochranné známky je bohatství, které je třeba neustále chránit. Patentové a advokátní kanceláři Rott, Růžička & Guttmann a spol. z Prahy se postará o známkovou ochranu doporučením vhodné strategie každému klientovi jak z tuzemska, tak i ze zahraničí. Na základě rozsáhlých zkušeností vypracujeme individuální doporučení známkové ochrany, postaráme se o podání národních i mezinárodních přihlášek, vedení řízení i o sledování termínů platnosti ochranných známek. Mimořádná pozornost je věnována spolupráci se zahraničními partnery a koordinaci veškerých činností.


Právní zastupování podnikatelů a firem - obchodní právo

Právní zastupování podnikatelů a firem - obchodní právo

Jste firma či podnikatel a poptáváte právní zástup? Kontaktujte zkušenou advokátní kancelář Mgr. David Rašovský, advokát z Brna a jistě nebudete litovat. Zajistíme: - sepis různých typů obchodních smluv podle platného občanského zákoníku - o prodeji podniku, mandátní, o dílo, kupní - utvrzení dluhu prostřednictvím využívaných instrumentů - bankovní záruka, ručení, smluvní pokuta - sepis insolvenčního návrhu a přihlášky pohledávek od věřitelů - ošetření probíhající fúze obchodních společností - dle zákona o přeměnách obchodních společností a družstev Také provádíme emise, převody a problematiku cenných papírů, založení obchodních korporací a jejich změny a řešení nároků z nekalé soutěže.


Právní služby - právní pomoc Praha - oblast porušení práv k duševnímu vlastnictví

Právní služby - právní pomoc Praha - oblast porušení práv k duševnímu vlastnictví

Právní pomoc při porušení práva k duševnímu vlastnictví v soukromé i veřejné oblasti poskytují špičkoví odborníci z advokátní kanceláře z Prahy Rott, Růžička & Guttmann a spol., patentová, známková a advokátní kancelář. Mezi klienty, které advokátní kanceláře Rott, Růžička & Guttmann a spol.zastupuje v této oblasti, se řadí výrobci značkových produktů mnoha kategorií. Jedná se jak o klienty tuzemské, tak i o mezinárodní právní pomoc poskytovanou v několika mezinárodních jazycích. Naší specializací je dále patentové právo a ochranné známky, obrátit se na nás můžete s důvěrou také v otázkách výrobkového pirátství. Pokud žádáte ty nejlepší právní služby, neváhejte kontaktovat odborníky z Rott, Růžička & Guttmann a spol., patentové, známkové a advokátní kanceláře.


Dobrovolné dražby pro movité, nemovité věci a pohledávky jako forma zpeněžení

Dobrovolné dražby pro movité, nemovité věci a pohledávky jako forma zpeněžení

Dobrovolné dražby jako formu zpeněžení obvykle doporučujeme u aktiv , která sama o sobě svoji povahou budí zájem investorů a v rámci licitace je předpoklad výrazného navýšení prodejní ceny. Na přání klienta jsme ale připraveni realizovat prodej formou dobrovolné dražby u každého aktiva, kde to připouští zákon č. 26/2000 Sb., který zároveň přesně definuje pravidla pro dražebníka pro celý proces prodeje. Základním dokumentem dražby je dražební vyhláška, fakticky nahrazující kupní smlouvu, která se v případě prodeje formou dražby neuzavírá. Podmínkou pro účast v dražbě je složení dražební jistoty. Dražební jistota, kterou před zahájením dražby všichni zájemci o dražbu skládají indikuje jejich bonitu. Navíc je pro vydražitele složení dražební jistoty určitým donucovacím prostředkem , aby cenu dosaženou vydražením uhradil do předem stanovené doby. Pokud tak neučiní, jeho dražební jistota se použije k úhradě nákladů dražby a nákladů dražby opakované. Nejnižší podání obvykle doporučujeme stanovit na 60 až 80% hodnoty, která bude stanovena znaleckým posudkem, čímž dosáhneme většího zájmu potencionálních klientů, kteří pak pod větším psychologickým tlakem licitace mohou dosaženou kupní cenu značně zvýšit. Účelem nejnižšího podání je tedy přilákat co nejvíce zájemců a tím navýšit soutěživost kupujících. Dražit je možné movité i nemovité věci, ale také pohledávky. Dražby jsou konány na základě návrhu vlastníka nebo oprávněné osoby s dražební věcí hospodařit.