Právní poradenství družstvům, společenstvím vlastníků bytových jednotek, spolkům

Mgr. Pavlína Řehová

Právní poradenství družstvům, společenstvím vlastníků bytových jednotek, spolkům

V advokátní kanceláři Mgr. Pavlíny Řehové, sídlící ve Zlíně, poskytujeme právní služby družstvům, spolkům, společenstvím vlastníků bytových jednotek (SVJ) se vznikem a založením, se zápisy do veřejného rejstříku. Pomáháme se správou SVJ, vymáháním pohledávek, s dokumenty týkající se bytových domů.

Poptávám silnostěnné šálky

Poptávám silnostěnné šálky

Poptávám: kvalitní silnostěnné šálky s uchem (bez kazů)
Objem: 250 ml
Barva: čirá
Materiál: sklo
Množství: 2 palety
Termín: co nejdříve
Poznámka: viz foto, nemusí být na stopce
Poptávka byla vložena dne:
25.08.2016 08:06

Platnost poptávky:
25.09.2016 08:02

Kontaktní osoba:
Arhom s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej venkovních i vnitřních keramických květináčů či obalů na květináče i od českých výrobců

Prodej venkovních i vnitřních keramických květináčů či obalů na květináče i od českých výrobců

Rádi by jste si zakoupili nové květináče na balkón? Máte rádi českou keramiku? Hledáte vhodný obal na květináč do interiéru? Zastavte se v Zahradním centru Malinkovič-Důbrava, které najdete v Břeclavi, kde Vás jistě potěší velkým výběrem keramických i plastových květináčů, podmisek, obalů na květináče atd. Udělá Vám radost italská terakotová keramika, kterou využijete především venku, ať už ne terase či balkóně nebo na zahradě? Nebo dáte přednost květináčům a dekorativní keramice od českých výrobců? Ať se rozhodnete jakkoliv, jistě nebudete zklamaní velkým výběrem různých tvarů, velikostí i barev. Stačí nás navštívit a vybrat si. Zakoupit můžete i kvalitní interiérové květináče firmy Scheurich. K dispozici na naší prodejně máme i plastové samozavlažovací truhlíky, pěstební či okrasné kontejnery, obaly na květináče, konve na vodu, dekorativní umělé květiny a mnoho dalšího. Naším dodavatelem je i česká firma Plastkon, která se zaměřuje na kvalitní výrobky s nápaditým designem . Dalším dodavatelem je i firma Plastia.


Maturitní skleničky, vázy různých tvarů s libovolným potiskem

Maturitní skleničky, vázy různých tvarů s libovolným potiskem

Maturita je důležitým mezníkem v životě každého člověka a je třeba mít na ni nějakou památku. Ideální volbou mohou být maturitní skleničky, které Vám můžeme potisknout dle Vašeho přání. U nás najdete široký výběr maturitních skleniček, které pro Vás potiskneme např. názvem a logem školy, Vaším jménem nebo libovolným potiskem dle Vašeho přání. Můžete si vybrat z mnoha druhů skleniček např. skleničky na víno různých druhů, skleničky na sekt či šampaňské, skleničky na Martini, skleněné hrníčky, pivní půllitry, panákové skleničky, sklenky na whisky aj. Pro učitele můžete zvolit pískovanou skleněnou vázu se jmény všech studentů jako krásnou vzpomínku na Vaši třídu. Na vázu si můžete nechat vypískovat jméno učitele, logo školy, věnování nebo citát. Na další stranu třeba jména či přezdívky studentů. Nechte si vytvořit krásnou vzpomínku na studentská léta!


Lahvička na tinktury, kapky, oleje, esence, roztoky pro farmacii

Lahvička na tinktury, kapky, oleje, esence, roztoky pro farmacii

Sháníte do Vaší firmy lahvičky, kapátka nebo uzávěry? Potom neváhejte a obraťte se na nás. ELPACK, s.r.o., je firma sídlící v Brně, a zabývá se dodávkami obalového materiálu ze skla a plastu. Naše výrobky jsou nejvíce využívány převážně ve farmacii, v kosmetice, chemii, potravinářském průmyslu a jiných oborech. Prodáváme lahvičky GL 18 100 ml z hnědého skla. K lahvičkám můžeme nabídnout také různé druhy uzávěrů, pipet, rozprašovačů, kapátek, štětečků, ... Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Více informací najdete na webových stránkách.


Gastrosklad, prodáváme gastro vybavení do kuchyně - pekáče, hrnce, mísy, pánve, sklenice

Gastrosklad, prodáváme gastro vybavení do kuchyně - pekáče, hrnce, mísy, pánve, sklenice

Gastro vybavení, nerezové mísy, pekáče i hrnce seženete v gastroskladu Chovancové Ilony v Opavě. Prodáváme kvalitní kuchyňské gastrovybavení, kde naleznete vše pro jídelny, restaurace, bufety i hotely. Vybrat si můžete z litinového, nerezového, plechového, smaltovaného, teflonového nebo titanového kuchyňského vybavení: - cedníky a špičáky - jídlonosiče - kleště nerez - kráječe vajec - naběračky, obracečky - nádobí - hrnec, pánev, pekáč, kráječ, misky, poklice, kastrol, džbánky - nože, otvíraky, porcovačky - podnosy - termosky, termosy a termoporty - příbory - talíře. Mimo to nabízíme také: - kovové vybavení - lis na česnek, kvedlačka, jehly na špízy, palička na maso, škrabka na brambory - odměrky a odměrné válce - dřevěné zboží - vařečky, mašlovačka, váleček na těsto - vybavení z umělé hmoty - menážky - pepřenky, solnička - krájecí desky a vály. Firma je Vám k dispozici každý den od 8:00 do 15:00 pro telefonické objednávky a poradenství.


Gastrovybavení pořídíte na e-shopu z pohodlí domova - vybavení do kuchyně

Gastrovybavení pořídíte na e-shopu z pohodlí domova - vybavení do kuchyně

Vybavení kuchyně a gastro vybavení potřebuje denně k přípravě jídla nejen každá domácnost, ale i spousta restaurací, hotelů, jídelen, bufetů a dalších provozoven. Veškeré kuchyňské vybavení seženete v našem velkoobchodě Chovancová Ilona na e-shopu gastrosklad.cz. Kuchyňské a gastro vybavení je nedílnou součástí života ve vyspělých kulturách a jeho spolehlivost a kvalita je jedním z určujících prvků výsledné kvality jídla, kterým se živíme. Vybavení kuchyně je tedy vhodné vybírat pečlivě a s ohledem na účel, za kterým je pořizováno. V nabídce naleznete tyto typy gastro vybavení a vybavení kuchyní: - nádobí všeho druhu - příbory, talíře, odměrky, mísy, dózy, naběračky, obracečky, cedníky, kráječe, desky, otvíráky, podnosy, hrnky, džbány, pánve, hrnce, pařáky, konvice, vědra, pekáče - kuchyňský nábytek - stoly, dřezy, servírovací vozíky a regály - obalový materiál a party nádobí - užitkové sklo - termosy a termoporty - jídlonosiče - elektrické spotřebiče - prostředky hygieny, čisticí a úklidové prostředky - kuchařské oblečení a obuv - ubrusy, ubrousky, ručníky, utěrky - další Na e-shopu s gastro vybavením naleznete kromě výše zmíněných položek ještě spoustu dalších produktů, které jsou součástí každé funkční, přehledné a účelové kuchyně. Kromě toho provozujeme také půjčovnu kuchyňského a gastro vybavení. Gastro vybavení je dnes velmi důležitou komoditou, protože je na kvalitu jídla a kuchyně kladen čím dál větší důraz. A kvalita jídla samozřejmě s kvalitou vybavení kuchyně, ve které je připravováno, souvisí. Zařiďte si tedy kvalitní a plnohodnotnou kuchyň a buďte o krok blíže k dobrému jídlu.


Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny  - římské hrnce, džbány a jiné výrobky

Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny - římské hrnce, džbány a jiné výrobky

Odolnou a designovou keramiku a výrobky z chemické kameniny dodává firma PKZ Keramika Poštorná a.s. Ta má s výrobou keramiky a kameniny dlouholeté zkušenosti. Vyrábíme malosériově a na zakázku užitkovou keramiku na vaše přání. Vyrábíme užitkovou keramiku, která je zdravotně nezávadná. Mezi naše výrobky patří velmi oblíbený římský hrnec, džbán na víno a na pivo, mušle pro koně, hranatá a kulatá výlevka, koryto pro hospodářské využití, umyvadla pro vestavění do koupelnového nábytku i stojánek na vánoční stromek a další výrobky z chemické kameniny. Také vyrábíme pro obce a města odpadkové koše i s erbem. Na vaši zahradu dodáme keramické truhlíky, květináče a vázy v různých velikostech a barevném provedení. Zadejte nám jakoukoli zakázku, rádi vám vyrobíme keramiku na zakázku.