Poptávám montáž pohonu vrat

Poptávám montáž pohonu vrat

Poptávám zaslání nabídky  na otevírání křídlové brány. V příloze najdete  rozměrový náčrt, včetně úhlů otevření.

Dle mého názoru žádám o nacenění níže uvedeného materiálu :

1. 2 ks lineárních pohonů
2. 4 ks fotobuněk
3. 2 ks sloupků pro fotobuňky
4. 1 ks středový doraz do země pro instalaci elektro zámku
5. 2 ks majáků
6. 1 ks elektro zámek
7. 1 ks rozvodná skříň včetně řídícího systému
8. 3 ks dálkových ovladačů otvírání

V případě opomenutí nějakého komponentu prosím o doplnění

Sloupky i brána je svařená z ocelových trubek, křídla brány se musí otvírat ven z pozemku, z důvodu svažitosti terénu. Délka obou křídel je 2210 mm a žádám aby se otvíraly dle okótování, tzn. 115 stupňů na levé straně a 105 stupňů na pravé straně. Uchycení pohonů bude realizováno směrem ven z pozemku. Co se týče pohonů žádám aby pohony měly výstup směrem dolů a celý pohon byl se shora kryt (z důvodu sněhu). Prosím uveďte typ pohonů.

K tomuto materiálu prosím o nacenění montáže. Veškerá stavební připravenost bude provedena. Jednalo by se o montáž pohonů, zapojení a seřízení. Instalace je vzdálena od Ostravy 60 km. Nabídku prosím rozdělit na materiál a práci.
Poptávka byla vložena dne:
24.08.2016 13:17

Platnost poptávky:
24.09.2016 13:13

Kontaktní osoba:
Pavel Buroň

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Obrázek:
Poptávám montáž pohonu vrat

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Poplastované bezúdržbové čtyřhranné pletivo s dlouhou životností

Poplastované bezúdržbové čtyřhranné pletivo s dlouhou životností

Potřebujete nový plot? Hledáte firmu, která prodává poplastované pletivo za nejlepší ceny na trhu? Obraťte se na firmu GAVES - DM s.r.o. Ze Znojma. Naše firma Vám poskytne poplastované pletivo za nejlepší ceny na trhu. Poplastované pletivo je možné použít pro oplocení domů, parků, zahrad, ale také průmyslových areálů. Poplastované čtyřhranné pletivo: - prodáváme s různou velikostí ok a průměrem drátu - vysoce odolné vůči korozi - dlouhodobá životnost díky povrchové úpravě - poplastování Pletivo je dostupné v zelené barvě a je dodáváno v kompaktních nebo klasických rolích po 25 bm .


Prodej pletivových plotů a plotových dílců za nízké ceny

Prodej pletivových plotů a plotových dílců za nízké ceny

Potřebujete zabezpečit a oplotit Váš rodinný dům, pozemek nebo objekt? Navštivte náš internetový obchod, kde nabízíme pletivové ploty a plotové dílce včetně příslušenství pro stavbu pletivových plotů za nízké ceny. Firma ABC service, obchodní společnost s.r.o. trvale udržuje v e-shopu nejnižší ceny plotů a pletiva. Výhodou internetového prodeje je pohodlný nákup, velký výběr, krátké dodací lhůty. Vyberte si z nabídky branky, brány s výpletem, pletivo poplastované a pozinkované včetně silného pletiva STRONG, napínací a vázací dráty poplastované a pozinkované, ostnaté dráty, pletivové rámky, sloupky a vzpěry různé délky – ocelové, Turbolinea Nabízíme průmyslové panely – poplastované Lario, pozinkované mobilní, Prumatik. Nakupte i příslušenství pro stavbu pletivového plotu – kloboučky, objímky a úchyty na vzpěry. Spokojené zákazníky máme převážně v regionu Ostrava. Naše velkoobchodní, maloobchodní prodejna je na adrese Frýdek-Místek, Frýdlantská 3683.


Realizace plotových systémů a plotů - pro rodinné domy, firmy, soukromé osoby

Realizace plotových systémů a plotů - pro rodinné domy, firmy, soukromé osoby

Poptáváte oplocení pozemku v okolí Pelhřimova? Pak kontaktujte firmu ADH-PLOTY, s.r.o., která zajišťuje dodávku a výstavbu oplocení na klíč, případně na zakázku. Dodáváme komponenty oplocení, a to pletiva, dráty, svařované panely, desky, brány, vzpěry, branky a jiné nezbytné příslušenství. Postaráme se kompletní realizaci zakázky podle Vašich potřeb a požadavků. Provádíme odborné zaměření, návrh, zpracování konkrétní cenové kalkulace zcela zdarma, výrobu a finální montáž. Své služby poskytujeme pro rodinné domy, občanské stavby i průmyslové provozy. Potřebujete plot pouze opravit? Nevadí, na Vaše oplocení zajistíme rekonstrukci včetně záručního a pozáručního servisu.


Vyrovnávací můstky Praha zajistí rychlou a bezproblémovou nakládku

Vyrovnávací můstky Praha zajistí rychlou a bezproblémovou nakládku

Vyrovnávací můstek od firmy Novaferm s.r.o. se sídlem v Praze je pevně zabudovaný v rampě a v kombinaci s těsnícím límcem a vraty tvoří nakládací místo pro rychlou a bezproblémovou nakládku. Po nacouvání automobilu je pomocí hydrauliky vyrovnán výškový rozdíl korby a plochy skladu a nakládka tak může proběhnout rychle a bez potíží. Můstek sám reaguje na klesání a zvedání automobilu, která způsobuje vykládka nebo nakládka a změna hmotnosti nákladního prostoru automobilu. Délka, šířka a nosnost vyrovnávacího můstku je volena v souvislosti s faktory, jako výška rampy a velikosti nákladních automobilů, které k ní jezdí. S nejvhodnějším výběrem Vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat.


Sekční vrata výroba a prodej Praha – do výrobních podniků, skladů, autosalonů

Sekční vrata výroba a prodej Praha – do výrobních podniků, skladů, autosalonů

Firma Novaferm s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá výrobou a prodejem vysoce kvalitních sekčních vrat, která jsou vhodná pro instalaci do výrobních podniků, skladů, autosalonů a mnoha dalších objektů. Velká rozmanitost úprav sekčních vrat poskytuje dostatek možností pro přizpůsobení těchto vrat různým provozům, vždy však při zachování kvality a bezporuchovosti. Vrata jsou otevírací v interiérové části objektu směrem nahoru, u menších typů lze bez potíží otevírat i ručně, u ostatních pomocí elektropohonů a různých doplňkových prvků. Na přání se sekční vrata vyrábějí s průchozími dveřmi nebo okny, volitelná je také barva vrat. Zaujala Vás nabídka a máte dotazy? Neváhejte prosím kontaktovat výrobce a prodejce sekčních vrat, firmu Novaferm s.r.o.


Zámečnictví Praha, výroba brány, ploty, otevírání mechanických zámků, nouzové otevírání dveří

Zámečnictví Praha, výroba brány, ploty, otevírání mechanických zámků, nouzové otevírání dveří

Představujeme vám firmu Zámečnictví Petr Machytka z Prahy, která provádí veškeré zámečnické práce včetně nouzového otevírání dveří, zámků a aut. Otevírání zámků dveří jsme schopni zajistit denně 24 hodin. Umíme vyrobit mříže, ploty, brány a další výrobky z kovu dle zadání. Zajišťujeme také výrobu klíčů, opravy a údržbu zavíračů, generálních systémů. Správa a údržba nemovitostí - účetnictví. Naše služby: Zámečnické práce Mechanické zabezpečení Otevírání mechanických zámků aut, trezorů Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pavlišovská 1290, Praha.