Zajištění stravování pro klienty sociálních služeb I.

Zajištění stravování pro klienty sociálních služeb I.

Stručný popis předmětu: Předmětem zakázky je zajištění stravování pro klienty sociálních služeb. Zakázka je rozdělena na 2 části. Předmětem části 1 je zajištění stravování – dodávka obědů a celodenní stravy a jejich dovoz dodavatelem objednateli. Podmínky plnění blíže upravuje příloha č. 1 Návrh smlouvy. Předmětem části 2 je zajištění stravování – dodávka obědů. Podmínky plnění blíže upravuje příloha č. 2 Návrh smlouvy.
Veřejná zakázka vložena:
24.08.2016 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Statutární město Frýdek-Místek

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Frýdek-Místek

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
17.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Frýdek-Místek

Zadavatel IČ:
00296643

Zadavatel ulice:
Radniční 1148

Zadavatel PSČ:
738 22

Zadavatel obec:
Frýdek-Místek

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55521200-0
Dodávka jídel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Levné a kvalitní obědy pro seniory - rozvoz obědů po celé Opavě

Levné a kvalitní obědy pro seniory - rozvoz obědů po celé Opavě

Sháníte v Opavě kvalitní stravovací služby pro Vaši domácnost? Pak už nehledejte a podívejte se na služby nově zrekonstruované jídelny Mikeš a spol s.r.o., která rozváží vydatné obědy pro seniory i do firem za příznivé ceny po celé Opavě a okolí. Vybrat si můžete z více druhů jídel, které jsou vařeny z poctivých a čerstvých surovin a bez glutamátů. V rámci denního menu nabízíme racionální stravu a preferujeme zdravou výživu. Denní menu se skládá z polévky, čtyř druhů hlavního jídla a nápoje, které uspokojí i ty nejnáročnější jedlíky. V nabídce je vždy zeleninový salát s pečivem a dietní jídlo. Stravování pro seniory včetně dovozu: - tradiční jídla - dietní a racionální strava - zeleninová, luštěninová jídla - kvalitní obědy.


Rozvoz obědů až do vaší firmy, obědy s sebou přes terasu - Praha 6 Ruzyně

Rozvoz obědů až do vaší firmy, obědy s sebou přes terasu - Praha 6 Ruzyně

Kvalitní oběd je zárukou zdraví! I v době, kdy musí být restaurace zavřené Vám jej zajistí Restaurace AIR CLUB Praha 6-Ruzyně. Denní menu zde vyjde na cenu od 80 Kč a vybrané obědy Vám po okolí rozvezou již od 10 kusů nebo si je můžete vyzvednout v pracovní dny od 12 do 13:30 přes terasu. Obědy jsou zatavené v krabičkách, nehrozí tak jejich vylití a snadno si je můžete ohřát v mikrovlnné troubě. Expirace jsou 3 dny. Rozvoz obědů je určen především pro firmy sídlící v okolí pražského letiště, tedy na Praze 6, Ruzyně. Je možný již od 10 kusů. Výběr jídla je na vás, zvolit si můžete vždy z aktuálního denního menu. Aby bylo zajištěno zdravé a pestré stravování, dává si Restaurace AIR CLUB záležet, aby jídelníček obsahoval vyvážené, zdravé a čerstvé suroviny. Do jídel nejsou přidávána žádná chemická dochucovadla. Proč si objednat obědy z Restaurace AIR CLUB? - možnost plnohodnotného, zdravého, chutného a pohodlného stravování - nejnižší ceny denního menu na Praze 6 - rozvoz obědů v okolí již od deseti porcí - obědy s sebou v zatavených krabičkách přes terasu. Pokud tedy nemáte čas si do práce každý den vařit jídlo a přesto si chcete pochutnat na zdravém obědě, využijte rozvoz obědů z Restaurace AIR CLUB nebo vyzvednutí oběda s sebou přes terasu. Jídelníček se pravidelně obměňuje a jeho pestrost můžete posoudit sami kliknutím na odkaz!


Závodní stravování i s rozvozem – poctivé polední menu znamená chutný oběd každý den

Závodní stravování i s rozvozem – poctivé polední menu znamená chutný oběd každý den

Dobře a poctivě se najíte v prostředí naší jídelny, ale dle Vašeho přání Vám firma Šárky Sendlerové - Catering & jídelna Raduň dopravím jídlo také tam, kde budete potřebovat. Denní polední menu obsahuje polévku a výběr ze dvou až tří jídel každý den, které jsou pravidelně obměňovány. Využijte možnost dobře se najíst a nemuset trávit veškerý čas v kuchyni. Nechte si vaření na volné dny a v pracovním shonu přenechejte tuto starost na nás. Dle zájmu můžete využít našich služeb v podobě: -denně nabídka poledního menu: polévka, hlavní jídlo (výběr z více druhů) -rozvážka obědů pro seniory až do domu -rozvážka obědů firmám a jiným zájemcům -možnost objednání dovozu (chlebíčky, obložené bagety, obložené mísy, pečená kolena, knedlíky atd.)


Denní menu - velký výběr jídel včetně polévky, rozvoz, venkovní posezení

Denní menu - velký výběr jídel včetně polévky, rozvoz, venkovní posezení

Nebaví Vás denně vymýšlet, co zase uvaříte? Ušetříme Vám čas, který trávíte doma při vaření! Navštivte firmu Šárky Sendlerové – Catering & jídelna Raduň poblíž Opavy, kde Vám denně připraví chutné menu včetně polévky a kde si můžete také příjemně posedět. V případě zájmu Vám jídlo můžeme dovést až domů. Rozvoz obědů poskytujeme v okolí : - Raduň, Hradec, Opava, Kylešovice, Větřkovice, Žimrovice - Domoradovice, Bolatice, Kajlovec, Jakartovice, Bohučovice, Hlubočec, Otice a Komárov. Jídelna Raduň: - vybrat si můžete z více druhů výtečných jídel - vydáváme jídlo v případě zájmu do vlastních nosičů nebo zavařovacích misek Aktuální jídelníček naleznete na našich stránkách. Přijďte k nám ochutnat vynikající jídlo, těšíme se na Vás.


Rozvoz výtečného  jídla a denního menu až domů v okolí Opavy

Rozvoz výtečného jídla a denního menu až domů v okolí Opavy

Nechce se Vám přes týden vařit? Příprava teplého jídla vám zabírá až moc času? Pak se obraťte na firmu Šárky Sendlerové - Catering & jídelna Raduň. Zajišťujeme rozvoz jídla a denního menu až k Vám domů nebo do firmy v okolí Opavy. Každý den vám zajistíme chutné, teplé jídlo za rozumnou cenu. Denně Vám zajistíme vydatnou polévku a několik druhů chutných jídel. Stačí si jen vybrat a my vám přivezeme jídlo až domů či do firmy. Rozvoz jídel mohou využít senioři, vytížení lidé i celé firmy. Rozvoz teplých obědů Vám zajistíme také v Raduni, Hradci nad Moravicí a okolí. Naše služby mohou využít lidé z obcí: - Žimrovice - Branka - Domoradovice - Jakubčovice - Benkovice - Bohučovice - Kajlovec - Raduň - Vršovice - Kylešovice - Hlubočec Pokud denně nemáte možnost si vařit, obraťte se na naší firmu a my Vám zajistíme chutné obědy.


Rychlý a teplý bufet přímo od řezníka - dršťková polévka, pečená masa a pomazánky

Rychlý a teplý bufet přímo od řezníka - dršťková polévka, pečená masa a pomazánky

Máte chuť na pořádnou dršťkovou polévku? Hledáte místo na rychlý oběd ve formě grilovaného kuřete? Pak navštivte Havlíčkovo řeznictví a uzenářství v Třebíči. Pro zákazníky zde čekají teplé i studené pokrmy naší vlastní výroby. V naší prodejně máme připraveno rychlé a teplé občerstvení, jako je: - pečená májová sekaná vyrobená z vepřového a hovězího masa bez lepku a přidaných alergenů - dršťková polévka a polévky dle týdenní nabídky - pečené stehno nebo grilované kuřátko - bůček s křupavou kůrčičkou, krkovici nebo naloženou vepřovou pečeni Ze studeného bufetu pak můžete vyzkoušet naše pomazánky dělané podle domácích receptur: - šunkovou, lososovou, tvarůžkovou - pomazánku z pečeného masa - výbornou škvarkovou pomazánku Nově si tyto pokrmy můžete objednat i přímo k Vám domů.