Mobilní měření stavu a kluzkosti vozovky

Mobilní měření stavu a kluzkosti vozovky

Předmětem plnění je nasazení mobilních silničních čidel, která ještě v České republice nasazena nebyla v kombinaci s klasickým stacionárním měřením jako ověřovací platformou pro mobilní měření. Všechna nasazená čidla budou měřit parametr kluzkosti, který bude zkoumán z hlediska závislosti na stavu vozovky a jeho použitelnosti jako indikátoru sjízdnosti pro údržbu komunikací a výstupů pro veřejnost na veřejných internetových portálech.
Veřejná zakázka vložena:
23.08.2016 07:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
17.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00066001

Zadavatel ulice:
Zborovská 11

Zadavatel PSČ:
150 21

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71322500-6
Technické projekty pro dopravní instalace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Měřící, testovací a diagnostické systémy pro energetiku a průmysl

Měřící, testovací a diagnostické systémy pro energetiku a průmysl

Působíte ve svém profesní životě v oblasti energetiky a průmyslu? Chcete mít při své práci moderní přístroje na měření, diagnostiku a testování? Pořiďte si do své společnosti inovativní zařízení od společnosti MDA technology, s.r.o. Zaměřujeme se na prodej té nejlepší techniky světových značek. U nás si můžete zakoupit diagnostické přístroje na vypínače, transformátory, bateriové systémy či SF6. Dále pak nabízíme měřiče odporů, kvality elektrické energie či testovače kabelů. Nás sortiment je vskutku široky a naleznete v něm i izolmetry, termovize či multimetry. Pokud jste menší firma a nechcete si kupovat nové zařízení, můžeme Vám nabídnou i bazarový prodej, pronájem techniky či měření a analýzy našimi techniky.


Chromatografie a zařízení pro úpravu vzorků

Chromatografie a zařízení pro úpravu vzorků

Podnikáte ve zpracovatelském, chemickém, rafinérském, energetické či farmaceutickém průmyslu? Potřebujete svůj provoz vybavit novou analyzační technikou? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost ELMEP s.r.o. Zaměřujeme se na dodávku analyzátorů, chronografů a zařízení pro úpravu vzorků. Dle Vašich požadavků zajistíme návrh a zpracování projektové dokumentace, dodávku, instalaci až po uvedení do provozu. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a případné opravy. Dodáme Vám kvalitní chromatografické systémy jak kompaktní, tak i flexibilní. V našem portfoliu najdete i zařízení pro úpravu vzorků, které Vám zajistí nejvhodnější formu vzorků pro následný rozbor a analýzu. Vyrábíme například sondy, úpravny fyzikálních a chemických vlastností, odstraňovače nečistot. V případě zájmů nás kdykoliv kontaktujte. Sídlíme v Kralupech nad Vltavou.


Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

DK-ELVIS s.r.o. Ostrava patří mezi přední dodavatele elektroměrů a MaR systémů. Zajišťuje aplikační, servisní a poradenské služby. Zabývá se prodejem i servisem rozvaděčů, elektroměrů, elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu. Měření, regulace a úspory elektrické energie s firmou DK-ELVIS s.r.o. Prodej, servis: - komponenty pro vybavení rozvaděčů, automatizaci, měření a regulaci - plastové a oceloplechové rozvaděče - elektroměry firmy ENERMET, Landis a Gyr, na DIN lištu firmy MOELLER - jednofázový indukční elektroměr - jednofázový statický elektroměr - třifázový elektroměr přímý, nepřímý - třífázový statický čtyřkvadrantní elektroměr - třífázový statický dvoutarifní elektroměr - měřící transformátory - proudové chrániče - systémy pro řízení odběru - spínací přístroje - spínací technika - galvanické oddělovače - jističe - plastové rozvaděče - měřící panelové přístroje - speciálního nářadí pro pracovníky v elektrotechnice. Společnost je certifikována na systém managementu jakosti dle ISO 9001:2009.


Měřicí sondy SM xx / SMK xx Praha, optoelektronické inkrementální přístroje, měření materiálu

Měřicí sondy SM xx / SMK xx Praha, optoelektronické inkrementální přístroje, měření materiálu

Představujeme Vám firmu ESSA s.r.o. Praha, která se zabývá vývojem a výrobou měřících sond SM xx / SMK xx. Měřící sondy neboli lineární optoelektronické inkrementální přístroje slouží k přesnému odměřování v malém rozsahu odměřovacích délek /L/ od 12 mm do 50 mm (10 až 100mm). Měřicí sondy SM xx / SMK xx se využívají v metrologii, robotice, laboratorní technice, lékařství, přesném strojírenství. Dále slouží pro průběžné měření tloušťky materiálu i jako přesný koncový spínač. Měřicí sondy převádí informace o lineárních změnách polohy na elektrické pulsy. Počet těchto pulsů odpovídá velikosti změny polohy, jejich frekvence rychlosti pohybu. Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese náměstí Osvoboditelů 26/1a, Praha.


Silniční váhy na auta a kamiony - autováhy na nejvyšší úrovni

Silniční váhy na auta a kamiony - autováhy na nejvyšší úrovni

Silniční či kolejové váhy, autováhy a váhy na kamiony - všechny Vám díky moderním vážním technologiím poskytnou klid pro vaše podnikání v podobě přesného a spolehlivého vážení. Společnost TENZONA, která úspěšně provedla již přes 5000 realizací v České republice i na Slovensku Vám nabízí - na Vaše přání zváží cokoli si budete přát - digitální tenzometr PDX - dokonalá spolehlivost měření - výstupy vážení v digitální podobě - automatizovaný proces vážení Neváhejte a obraťte se na profesionály! Společnost TENZONA je tou správnou cestou k ochraně Vašeho zisku!


Snímače pro přesné měření v průmyslových odvětvích

Snímače pro přesné měření v průmyslových odvětvích

Podnikáte v průmyslovém odvětví, kde potřebujete přesně měřit a snímat nejrůznější procesy? V tom případě Vám bude nápomocná naše společnost Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o., která sídlí v Bechyni. Specializujeme se na vývoj a výrobu nejrůznějších snímačů pro průmyslová odvětví jako je energetika, letectví, automotive, lékařství, metrologie, strojírenství či elektronika. Díky naším snímačům budete dokonale měřit vzdálenost, polohu, rychlost, odchylky, otáčky, rozměry, povrh či barevné rozlišení. Dle Vašich požadavků a specifikace použití Vám poradíme s vhodným výběrem snímače. Vybrat si můžete z různých technologií jako snímače laserové, optické, magneto-indukční či termovize.