Poptávám vložkování komínů

Poptávám vložkování komínů

Poptávám vložkování dvou komínů v Trávnici. Stará opravená hliněnka, délka komínů je asi 5-6 m.V jednom jsou Petry a do druhého bych chtěl dát malé Jotul.Udělejte mi nabídku a dohodneme se na termínu. Nejlépe v první polovině září /9/.
Boris Jirků, Trávnica.
Poptávka byla vložena dne:
23.08.2016 08:06

Platnost poptávky:
23.09.2016 07:57

Kontaktní osoba:
boris Jirků

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborná revize, kvalitní znalecký posudek komínu, krbových kamen

Odborná revize, kvalitní znalecký posudek komínu, krbových kamen

Naše služby provádí kvalifikovaný revizní technik spalinových cest. Revize zajišťujeme převážně v rámci severní Moravy, přičemž znalecké posudky a soudní znalecké posudky provádíme po celé České republice. Díky revizi u svých komínů a kamen zjistíte: - funkčnost, - bezpečnost, - odvody spalin do ovzduší. Zajistěte si u nás revizi či znalecký posudek i Vy a předejděte tak případným problémům, které mohou nastat. Jsme zde pro Vás, stačí nás pouze kontaktovat!


Prodej a montáž značkových krbů, krbových kamen a sporáků ROMOTOP, HAAS SOHN, HS FLAMINGO, DOVRE, KVS MORAVIA

Prodej a montáž značkových krbů, krbových kamen a sporáků ROMOTOP, HAAS SOHN, HS FLAMINGO, DOVRE, KVS MORAVIA

Toužíte po domácí pohodě, příjemném teplu a praskajícím dřevu? Pak se obraťte na odborníky, kteří prodávají a montují značkové krby, krbová kamna a sporáky. Kominictví Marek Švécar prodává a montuje produkty především prémiových výrobců a dovozců krbů a krbových kamen. V naší prodejně v Prostějově Kominictví Marek Švécar jsou na výběr krbová kamna značek KF ENERGY, HAAS SOHN, BEF, ROMOTOP, KVS MORAVIA, HS FLAMINGO, DOVRE. Krbová kamna máme od ověřených značek NAPOLEON, TRUE NORTH, KF ENERGY, VANELLUS, HAMPTON, REGENCY, DRAGONJH. Na naší prodejně Vám rádi poradíme s výběrem krbů a krbových kamen Kamna, která si u nás vyberete, si můžete odvézt svépomocí nebo si je nechat zaslat kurýrem. Jestliže se rozhodnete objednat také montáž krbových kamen, tak vám na ni zpracujeme cenovou nabídku. Krby, krbová kamna sporáky dodáváme a instalujeme zákazníkům z Prostějova, z Olomouce, Vyškova, Přerova i Kroměříže.


Frézování a revize komínů - krátké dodací lhůty

Frézování a revize komínů - krátké dodací lhůty

Díky frézování získá váš komín dostatečný tah a lepší průchodnost a zvýšení průchodnosti spalin. Jsme klempířská firma ZAMZE - spol. s r.o. specializující se na vložkování, frézování a revize a izolace komínů. Montujeme: - komínové vložky - třísložkové komíny - komíny na tuhá paliva i na plyn To vše v krátkých dodacích lhůtách. S námi nemusíte bourat starý komín. Obraťte se na profesionály - stačí komín vyfrézovat a vyvložkovat!


Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Hledáte kvalitní firmu, která provádí vložkování či vrtání komínů? Pak jste na správném místě. Společnost Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž jsou profesionálové ve svém oboru a ke každému zákazníkovi přistupují individuálně, společně se snahou vždy najít optimální řešení. Zajistí Vám vrtání komínů pro následné vyvložkování keramickými nebo nerezovými vložkami. Díky tomu, že se vrtání provádí za proplachu s použitím vody, nedochází k prašnosti a zároveň vzniká minimum vibrací zdiva a otřesů. Při vrtání nám pomáhá technologie Husqvarna a diamantové korunkové jádrové vrtáky. Maximální odchylka vrtu je 3-4 cm při délce vrtu 15 metrů. Zakázky realizujeme po celém Moravskoslezském kraji - v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Bruntál.


Třísložkové tepelně izolované komíny - možnost barevné úpravy venkovního pláště

Třísložkové tepelně izolované komíny - možnost barevné úpravy venkovního pláště

Třísložkové tepelně izolované komíny je kvalitní náhradou klasických šamotových nebo také keramických komínů. Pokud sháníte kvalitní komíny, stačí se obrátit na firmu ZAMZE - spol. s r.o., která se postará o prodej, dodávku i montáž komínů a to včetně frézování a vložkování. Nabízíme tepelně izolované komíny, které se skládají ze tří vrtev a to vnitřní nerezové vložky, vnitřní izolace a venkovního opláštění. Použití správné tloušťky vrstev a také jakosti je závislé na životnosti celého komínu. Obecně platí čím silnější materiál, tím delší životnost. U nás Vám vždy nabízíme jen kvalitní materiál. Izolace komínů je dalším a zároveň velice důležitým prvkem celého systému a zajišťuje bezpečnost celého komínu. Firma ZAMZE - spol. s r.o. Vám také zajistí kvalitní nerezové opláštění, které zajistí vyšší úsporu i životnost v různém barevném provedení. Výhodou těchto komínů je hlavně: - nízká hmotnost - umístění dle potřeby zákazníka - rychlá montáž - vysoká životnost při použití kvalitních materiálů odpovídajících typu paliva - jednodušší čištění - rychlé prohřátí celého komínu a tím také dosažení provozní teploty - možnost systém kdykoliv rozebrat. V případě že máte zájem stačí se na nás obrátit, máme dlouholeté zkušenosti a náš odborný personál Vám rád poradí.


Komínové vložky, tvarovky a základové kondenzatní jímky – zakázková výroba

Komínové vložky, tvarovky a základové kondenzatní jímky – zakázková výroba

Hledáte firmu, která Vám zajistí výrobu komínových vložek na míru? Společnost PZ Keramika Poštorná a.s. se sídlem v Břeclavi se specializuje na výrobu komínových vložek, tvarovek i základových kondenzatních jímek. Jsme tradiční česká firma, která dbá především na kvalitně odvedenou práci a spokojenost zákazníků. Komínové vložky a tvarovky lisujeme z polosuché hmoty do forem, čímž jsme schopni zajistit rozměrovou přesnost komínovek a to i včetně zámků. Vyznačují se světlostí od DN 250mm do DN 800mm. Kondenzatní jímky vyrábíme ve výšce 180 mm, ale tento rozměr se může i lišit, záleží na přání klienta. Pro více informací o výrobě komínových vložek a tvarovek nás neváhejte kontaktovat.