Poptávám vložkování komínů

Poptávám vložkování komínů

Poptávám vložkování dvou komínů v Trávnici. Stará opravená hliněnka, délka komínů je asi 5-6 m.V jednom jsou Petry a do druhého bych chtěl dát malé Jotul.Udělejte mi nabídku a dohodneme se na termínu. Nejlépe v první polovině září /9/.
Boris Jirků, Trávnica.
Poptávka byla vložena dne:
23.08.2016 08:06

Platnost poptávky:
23.09.2016 07:57

Kontaktní osoba:
boris Jirků

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pravidelná kontrola, revize i čištění komínů a spalinových cest nejen v rodinných domech

Pravidelná kontrola, revize i čištění komínů a spalinových cest nejen v rodinných domech

Neohrožujte sebe, svou rodinu ani okolí tím, že budete zanedbávat čištění komínu. Staré a neudržované komíny způsobují vznik požáru, proto se obraťte na Kominictví Papík s.r.o., kde se postarají o pravidelnou kontrolu, vyčištění i revizi, kterou je zapotřebí provádět alespoň jednou ročně. Postaráme se Vám o: - kontrola a čištění spalinových cest včetně hlídání termínu - revize komínu - vložkování - frézování zděných komínů - prohlídky inspekční kamerou - zkoušení těsnosti komínu - frézování sazí v komíně - vytvoření ochranného pouzdra - opravy, stavba, montáž, prodej komínů. Veškeré kominické práce provádíme v rodinných domech, bytových jednotkách i chalupách a působíme v okresech Bruntál, Opava, Nový Jičín, Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Vsetín. Vždy najdeme cestu, jak Vám pomoci!


Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Hledáte kvalitní firmu, která provádí vložkování či vrtání komínů? Pak jste na správném místě. Společnost Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž jsou profesionálové ve svém oboru a ke každému zákazníkovi přistupují individuálně, společně se snahou vždy najít optimální řešení. Zajistí Vám vrtání komínů pro následné vyvložkování keramickými nebo nerezovými vložkami. Díky tomu, že se vrtání provádí za proplachu s použitím vody, nedochází k prašnosti a zároveň vzniká minimum vibrací zdiva a otřesů. Při vrtání nám pomáhá technologie Husqvarna a diamantové korunkové jádrové vrtáky. Maximální odchylka vrtu je 3-4 cm při délce vrtu 15 metrů. Zakázky realizujeme po celém Moravskoslezském kraji - v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Bruntál.


Kominické práce – čištění, revize a kontrola komínu pro všechny druhy paliv

Kominické práce – čištění, revize a kontrola komínu pro všechny druhy paliv

Veškeré kominické práce provádí společnost Stavby COMPLET s.r.o. dle platné Vyhlášky č. 34/2016 Sb., Zákona o požární ochraně a dle ČSN 734201. Čištění, kontroly a revize spalinové cesty provádíme pro všechny druhy paliv v okolí Frýdku - Místku, Ostravy a dalších okresech Moravskoslezského kraje. Revize spalinové cesty (neboli výchozí, vstupní revize komína): Provádí se při výměně spotřebiče, změně druhu paliva, při úpravě, vložkování a jakémkoliv zásahu do komínu, při požáru komínu, při vzniku trhlin, i podezření na vznik trhlin apod. Čištění spalinové cesty: Je odstranění pevných látek, usazenin a nečistot ze spalinové cesty. Kontrola spalinové cesty (neboli periodická, pravidelná kontrola): Provádí se po vyčištění spalinové cesty a posuzuje se, zda je spalinová cesta bezpečná za všech provozních podmínek pro provoz připojeného spotřebiče paliv, zda je zajištěn bezpečný přístup ke spalinové cestě, zda jsou dodrženy bezpečné vzdálenosti spalinové cesty od hořlavých materiálů atd. Pro zlepšení kvality našich služeb používáme profesionální nářadí a přístroje od firmy Testo, MRU, WOHLER, RodStation apod. Po provedení práce je vystavena zpráva o kontrole a čištění spalinové cesty rovněž s uvedenými závadami, které Vám naši kominíci detailně vysvětlí a navrhnou řešení odstranění uvedené závady. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni z nejnovějších norem a předpisů, takže u nás máte jistotu, že provedená práce i vystavená zpráva bude vždy platná. U nás máte také možnost hlídání termínů, tzn., že po domluvě si Vás zařadíme do databáze a před uplynutím stanovené doby si telefonicky domluvíme termín dalšího provedení práce, takže Vám odpadne starost se sháněním kominíka. Dále provádíme i další činnosti jako: - Měření tahu komínu - Měření spalin (teploty spalin, CO ve spalinách apod.), - Měření 4Pa testu - Prohlídky komínu kamerou - Výpočet spalin - Kouřové a tahové zkoušky - Čištění komínu od dehtu a ostatních nečistot chemickými prostředky a rotačními kartáči - Vložkování komínu na všechny druhy paliv - Frézování komínu - Třísložkové vícevrstvé komíny - Opravy, bourání, zdění komínu a výstavba nových komínů Poskytujeme i poradenskou činnost a zhotovení cenové nabídky zdarma. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem, Vaše spokojenost je u nás na prvním místě.


Moderní a kvalitní nerezové dvouplášťové komíny s odolností proti korozi.

Moderní a kvalitní nerezové dvouplášťové komíny s odolností proti korozi.

Nerezové dvouplášťové komíny jsou dnes velice moderní a vyhledávané komíny na trhu. Klempířská firma ZAMZE - spol. s r.o. z Opavy se zabývá výrobou a montáží komínů, v nabídce pro Vás máme také moderní a kvalitní dvouplášťové komíny, které vynikají především svou vysokou odolnosti proti korozi, prvotřídním zpracováním a snadnou montáži. kromě dodávky těchto dvoplášťových komínu Vám také nabízíme: - montáže - frézování - vložkování - čištění - krátké dodací lhůty. Na trhu působíme již více než 23 let a máme mnoho zkušeností a spokojených zákazníku.


O každoroční údržbu, čištění a revizi komínů se postarají naší specialisté v oboru kominictví

O každoroční údržbu, čištění a revizi komínů se postarají naší specialisté v oboru kominictví

Vlastníte-li rodinný domek nebo si budete stavět v Ostravě obydlí, pamatujte na kominíka! Vzniku požáru domu můžete předejít pravidelnou roční kontrolou a následným čištěním Vašeho komína, o který se postará společnost Kominictví PAPÍK s.r.o. v Ostravě. Čas příští kontroly si pamatovat nemusíte, Kominictví PAPÍK si pohlídá sám termín prohlídky. Při kontrole spalinové cesty se posuzuje bezpečné umístění hořlavé stavební konstrukce, požární bezpečnost komína, zda je zajištěn volný přístup ke komínu (k jeho vymetacím a čisticím místům), posouzení požární bezpečnost stavby. Odborně způsobilá osoba provádí čištění spalinových cest se zaměřením na odstraňování pevných usazenin ve spalinové cestě i na lapači jisker. Revize komínů a spalinových cest se neprovádí každoročně, ale musí se provést před uvedením spalinové cesty do provozu, po stavební úpravě nebo požáru komína. Dále při změně druhu paliva nebo před výměnou spotřebiče paliv. Revize se provádí při vzniku trhlin ve spalinové cestě ale i při podezření na výskyt trhlin.


Vytvoření nového komínového pouzdra v komínovém průduchu s dlouholetou zárukou

Vytvoření nového komínového pouzdra v komínovém průduchu s dlouholetou zárukou

Máte rodinný dům, chalupu nebo chatu a potřebujete pravého odborníka v oboru kominictví? Obraťte se na firmu Kominictví Papík se sídlem v Ostravě, ať už potřebujete revizi, pravidelnou kontrolu, opravu nebo stavbu nového komína. Nyní jsme podstoupili i zaškolení u firmy SCANCORE na vytvoření nového komínového pouzdra v komínovém průduchu. Jedná se o způsob opravy komínů, který nahrazuje frézování a vložkování a navíc je i podstatně levnější. Ochranné pouzdro se vytváří ze speciální směsi ve vnitřní části komínového průduchu. Záruka na nově vytvořené pouzdro je 10 let. Přijedeme za Vámi kamkoliv v Moravskoslezském kraji – působíme v okresech Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Bruntál, Nový Jičín, Vsetín a Opava. Objednejte si naše služby telefonicky nebo e-mailem a my se vždy budeme snažit najít řešení, jak Vám pomoci.