Poptáváme psaní receptů s fotografiemi

Poptáváme psaní receptů s fotografiemi

Poptáváme psaní receptů na web KUCHAŘI DO DOMU - kuchaři k objednání na rodinné oslavy a pro firemní akce, catering.
Poptáváme vlastní recepty s vlastními fotografiemi nejlépe od profesionálního moravského kuchaře. Brigáda na Dohodu o provedení práce na 1 rok. Finanční ohodnocení každého receptu. 120 Kč za recept s vlastními fotografiemi. Pouze originální recepty.
www.kucharidodomu.cz
Poptávka byla vložena dne:
23.08.2016 08:26

Platnost poptávky:
23.09.2016 08:02

Kontaktní osoba:
Kuchaři do domu s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nabídka kvalitní práce pro manažery, techniky, specialisty

Nabídka kvalitní práce pro manažery, techniky, specialisty

Hledáte profesionalitu, individuální a diskrétní přístup při řešení Vašich pracovních možností? Pak jste na správném místě! Personální agentura Specialist Service, s.r.o. Vám nabízí spolupráci při hledání nového zaměstnání a rozvoji Vaší pracovní kariéry. Připraveno je pro Vás velké množství aktivních pozic, např. - obchodně-technický zástupce - inženýr kvality - mistr výroby - obchodní manažer - aplikační inženýr - výrobní ředitel - department manager - SW - finanční manažer - samostatná účetní Přenechte Vaše starosti na společnost Specialist Service, s.r.o., pro kterou je diskrétnost, profesionální jednání a individuální přístup prvořadou záležitostí!


Pracovní nabídky v České republice – snadné hledání

Pracovní nabídky v České republice – snadné hledání

Nedaří se Vám najít práci? Pročítáte inzeráty a stále nic nenacházíte? Pak se podívejte a širokou pracovní nabídku společnost ADECCO spol. s r.o. Vyhledávání v systému pracovních nabídek je snadné, můžete třídit podle oborů, lokality nebo data zadání. Naleznete zde každý den nové pracovní nabídky ze všech koutů celé České republiky. Nabídky práce jsou na portále ADECCO spol. s r.o. detailně popsány a Vy tak dostanete veškeré informace, které Vás zajímají. Je již jen a jen na Vás, na kterou ze stovek pracovních nabídek odpovíte.


Volné pracovní místo vhodné pro ženy i muže s možností ubytování – operátor, operátorka výroby

Volné pracovní místo vhodné pro ženy i muže s možností ubytování – operátor, operátorka výroby

Ohlížíte se po nové práci? Nevadilo by Vám pracovat mimo své bydliště? Vyhovovala by Vám manuální práce? Máte dobrý fyzický stav? Jste pár a rádi by jste pracovali společně? Personální agentura Personal Fabric – agentura práce a.s. Vám přináší nové volné pracovní místo na pozici operátor/operátorka výroby do plastikářské výroby ve městě Vyškov, v Jihomoravském kraji. Pozice je vhodná pro muže, ženy i páry s dobrým zdravotním stavem, s pracovní morálkou i bez vzdělání. Jedná se o manuální práci, tedy zručnost je předností. Samozřejmostí je i samostatnost a spolehlivost. Za tuto práci Vám poskytneme ubytování zdarma, příspěvek na cestu domů a zpět jednou měsíčně a dobré platové ohodnocení i s prémiemi. Dokonce můžete dostávat týdenní zálohu. Dále u nás získáte denní diety a 23 dní dovolené. Především u nás najdete stabilní práci na hlavní pracovní poměr.


Zprostředkování a nábor zaměstnanců pro dělnické profese

Zprostředkování a nábor zaměstnanců pro dělnické profese

Potýkáte se s personálním nedostatkem v důsledku zvýšené nemocnosti zaměstnanců či dovolené nebo chcete aktuálně pokrýt náhlou potřebu pracovních sil? Pak je tu pro Vás společnost Personal fabric - agentura práce, a.s.. Díky Personal fabric Vám odpadnou činnosti spojené s přijímáním nových zaměstnanců a budou Vám představeni jen ti nejvhodnější uchazeči pro danou pracovní pozici. Kromě toho Vám personální agentura Personal fabric řadu dalších výhod: - platba jen za skutečně potřebný počet zaměstnanců - snížení personální agendy - variabilita počtu zaměstnanců - snadnější plánování prací - zajištění náhrady za případně nevyhovujícího pracovníka Neváhejte a obraťte se na společnost Personal fabric, která Vám zajistí odborné profesní pracovníky především pro dělnické, ale i jiné profese.


Nábory nových zaměstnanců pro Vaši firmu

Nábory nových zaměstnanců pro Vaši firmu

Máte u Vás ve firmě volné pracovní pozice, které se nedaří Obsadit? Nemáte čas na pročítání inzerátů a hledání nových zaměstnanců? Nábory nových zaměstnanců pro Vás obstará společnost ADECCO spol. s r.o. Nové kolegy podle předem zadaných požadavků Vám díky naší rozsáhlé databázi pomůžeme najít již během jednoho dnes. Ušetříte tak spoustu času a budete mít novou pracovní sílu ihned k dispozici. Nezáleží, zda Vám budeme vyhledávat jednoho zaměstnance nebo potřebujete desítky nových lidí, vždy se můžete spolehnout, že svůj úkol splníme. Nábory nových zaměstnanců pro krátkodobou i trvalou výpomoc pro Vás obstarají personální specialisté ze společnosti ADECCO spol. s r.o.


Tisíce volných pracovních míst Praha – personální agenturs různým zaměřením

Tisíce volných pracovních míst Praha – personální agenturs různým zaměřením

Nejste úspěšní při hledání nové práce? Odpovídáte na desítky inzerátů a nedostáváte odpovědi? Potřebujete práci ihned? Společnost ADECCO spol. s r.o. eviduje ve své databázi tisíce volných pracovních míst. Vyberte si volné pracovní místo podle Vašeho zadaného kritéria, zvolte si typ úvazku, minimální požadovanou mzdu, oblast působení i region. Vyhledávání je snadné a rychlé, vše zvládnete v pohodlí domova. Najděte si práci Vašich snů nebo dočasnou brigádu ještě dnes s databází volných pracovních míst společnosti ADECCO spol. s r.o.