Lesní technika Stihl, stroje a příslušenství pro těžbu a zpracování dřeva

PATRICK s.r.o.

Lesní technika Stihl, stroje a příslušenství pro těžbu a zpracování dřeva

Společnost PATRICK s.r.o. nabízí vše, co je nezbytné pro práci v lese - lesní techniku a stroje Stihl, včetně servisu, ale i ochranné oděvy a příslušenství pro zajištění větší bezpečnosti při manipulaci se dřevem.

Poptávám stropní tvárnice

Poptávám stropní tvárnice

Poptávám stropní tvárnice Miako.
Poptávka byla vložena dne:
23.08.2016 08:18

Platnost poptávky:
23.09.2016 08:11

Kontaktní osoba:
Kratochvílová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čerpání betonu do dálky a výšky i na stavbách s nedostatkem prostoru

Čerpání betonu do dálky a výšky i na stavbách s nedostatkem prostoru

Potřebuje dopravit na hůře přístupnou stavbu beton? Hledáte firmu, která přečerpává beton i do delší vzdálenosti? Váš problém vyřeší firma Beton Znojmo – postaráme se o dodávku betonu i na stavby s nedostatkem prostoru. Díky vysoce výkonného čerpadla čerpadla SCHWING 24 X jsme schopni zajistit čerpání betonu do vzdálenosti 24 metrů. Dopravíme beton i na místa hůře přístupná pro dopravní techniku. Díky výkonné betonové pumpy můžeme čerpat beton do konstrukcí umístěných nad nebo pod povrchem země.


Cihly, tvárnice a tvarovky z betonu Kladno

Cihly, tvárnice a tvarovky z betonu Kladno

Stavíte a sháníte kvalitní betonové cihly, tvarovky a tvárnice? Pak se obraťte na společnost Rajniš stavebniny z Kladna. Připraven je pro Vás široký sortiment cihel a tvárnic z betonu, ztracené bednění i betonové ploty a mnoho dalších výrobků z betonu pro stavbu interiéru i exteriéru a zahrady. Betonové výrobky, cihly, tvárnice i zámková dlažby v kvalitním provedení s dlouhou životností a několika barevnými odstíny za skvělé ceny zakoupíte u společnosti Rajniš stavebniny.


Ekologicky vyráběný beton a betonové směsi dodává betonárna TBG Metrostav

Ekologicky vyráběný beton a betonové směsi dodává betonárna TBG Metrostav

Výrobu betonu s důrazem na ochranu životního prostředí nabízí společnost TBG Metrostav, Praha. Při své činnosti se tato společnost snaží co nejvíce eliminovat její negativní dopad na okolí. Z toho důvodu využívá pro dovoz materiálu na výrobu betonu nejvíce ekologický způsob - lodní dopravu. Dále se podílí na bezodpadové technologii a disponuje recyklačním zařízením na likvidaci zbytků čerstvého betonu a malt s uzavřeným okruhem pro jejich zpětné využití. Účinné filtry a opláštění výrobního zařízení chrání okolí před únikem prachových částic. Hlídá se také, aby betonárna při výrobě betonu nepřekročila přípustné hladiny hluku, akustického tlaku a prašnosti, dané platnou legislativou.V neposlední řadě je třeba zmínit citlivé začlenění betonárny do okolní krajiny nebo průmyslové oblasti. V případě zájmu o kvalitní, ekologicky vyráběný beton, se proto obraťte na betonárnu TBG Metrostav z Prahy!


Prodej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za příznivé ceny

Prodej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za příznivé ceny

Potřebujete stavební materiál? Záleží Vám především na kvalitě, ale uvítali by jste zboží za příznivé ceny? Veškerý sortiment stavebního materiálu, který využijete nejen při stavbě nového domu, ale i při rekonstrukci a při stavebních úprav, najdete pod jednou střechou u firmy KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou. Stavební materiály jsou od prověřených výrobců a za velmi příjemné ceny. Máme velký výběr kvalitního zboží, potřebného ke stavbě: - tepelná izolace - hydroizolace - ploché i šikmé střechy - hrubá stavba – zdící prvky, komíny, betonové prvky, pojiva atd. - dřevo - stavební výplně - zateplovací systémy - suchá výstavba - chemie - barvy - obklady a dlažby - pojiva - malty a omítky - elektromateriál - nářadí a nástroje - klempířské prvky - odpadní trubky - interiérové podlahy - ploty Ale potěšíme i zahrádkáře, protože u nás si mohou zakoupit substráty či zahradní příslušenství a další produkty. Máme i na výběr dekorace. Barvy a omítky Vám namícháme dle Vašeho přání. Navíc Vám i velmi rádi poradíme v oblasti technických záležitostí. Garantujeme Vám rychlou dopravu.


Stavební materiál a chemie za výhodné ceny – malty, omítky, štuky a další

Stavební materiál a chemie za výhodné ceny – malty, omítky, štuky a další

Veškerý potřebný stavební materiál a chemii pro realizaci Vašich staveb či rekonstukci objektů zakoupíte ve stavebninách stavební spoelečnosti EKOČEK s.r.o. Naleznete nás v Čejkovicích poblíž Jiřic u Miroslavi. Pořídit si v našich stavebninách můžete vápno, cement, zdící malty, omítky a štuky. Nechybí zde ani lepící a spárovací hmoty, betony a různé druhy potěrů či penetrací. Našim zákazníkům navíc zajistíme i dopravu stavební chemie a dalších materiálů vlastními vozidly na Vámi požadované místo


On-line kalkulace tloušťky podlahy

On-line kalkulace tloušťky podlahy

Přímo na našich www stránkách si nyní můžete snadno zkalkulovat potřebnou tloušťku Vaší podlahy. Velmi snadno tak zjistíte, jak vysokou vrstvu litého potěru potřebujete. Tento kalkulátor je dostupný pro produkty Anhyment a Cemflow - vždy jej naleznete v levém dolním rohu. Stačí zadat druh potěru (připojený potěr, potěr na oddělovací vrstvě, plovoucí potěr), požadované zatížení a stlačitelnost podkladních vrstev a ihned zjistíte, jakou tloušťku potěru budete potřebovat. Pak už si jen stačí vybrat některý z potěrů vyráběných v naší betonárně a můžete začít stavět. Pokud byste potřebovali s kalkulací nebo výběrem nejvhodnějšího betonu poradit, jsme Vám samozřejmě k dispozici.