Poptávám truhlářské práce

Poptávám truhlářské práce

Poptávám obložky dvou starých zárubní laminem a něco jako "předstěnu" recepce bez stolu, uvedené na obrázku v příloze. Na zakázku velice spěchám. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
23.08.2016 09:33

Platnost poptávky:
23.09.2016 08:17

Kontaktní osoba:
Denisa Kainzová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Obrázek:
Poptávám truhlářské práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Chcete si pořídit novou kuchyň, ale nelíbí se Vám žádné běžně prodávané? Pak si nechte vyrobit kuchyni na míru od specialistů z Truhlářství Kafka. V kuchyni trávíme velkou část našeho života, proto by Vaše kuchyň měla být útulná, ale i praktická a aby nám její rozvržení ulehčilo práci. Vyrábíme kuchyně v masivním, laminátovém, dýhovaném či fóliovaném provedení. Na pracovní pláty nejčastěji používáme postformingové desky, nebo mohou být použity přírodní nebo umělé kameny. Dodáváme také doplňky do kuchyně, jako zásuvky, drátěné programy, karusely, otočné a výsuvné koše, multifunkční sloupy, railing systémy. Na přání zákazníka můžeme kuchyň vybavit také kuchyňskými spotřebiči renomovaných značek za velmi výhodné ceny. Nyní od nás můžete získat ke kuchyňské lince na míru nerezový dřez v hodnotě 3000,- zcela zdarma. Naše kuchyně navrhujeme tak, aby vyhovovaly současnému životnímu stylu a nejnovějším trendům.


Kuchyňské linky, moderní kuchyně na míru Praha

Kuchyňské linky, moderní kuchyně na míru Praha

Potřebujete kuchyň do svého nového domova či rekonstruujete obydlí a toužíte po nové kuchyňské lince? Kuchyně na míru Vám zhotoví naše truhlářství Přemysla Škarvady z Jílové u Prahy. Tuto důležitou a neodmyslitelnou součást domu, kde vaříte obědy, pečete dezerty či připravujete jiné dobroty, Vám vybavíme kvalitní a moderním nábytkem vyrobeným na zakázku. Vyslyšíme Vaše požadavky v oblasti vzhledu, designu a uspořádání. Poradíme Vám v technickém rozložení spotřebičů. Můžete si vybrat kuchyňské linky s fólii, dýhou či lakované v různých dekorech tak aby pasovaly do Vašeho interiéru. Samozřejmostí je přesné vyměření a montáž linky. Čas strávený v kuchyni a příprava jídla bude pro Vás radost.


Návrhy, realizace moderních a luxusních interierů na zakázku

Návrhy, realizace moderních a luxusních interierů na zakázku

Pokud hledáte opravdového profesionála ve sféře rekonstrukcí a designu nemovitostí, bude pro vás truhlářská dílna Woodtech Jiřího Májka z Brna jedinečným řešením. Jsme mladý kolektiv s progresivním přístupem, přičemž nasloucháme vašim přáním a požadavkům, tak abychom vám přeměnili domov přesně podle vašich představ. Potřebujete přestavit nebo upravit vaši kuchyň, ložnici, obývací či dětský pokoj i jinou místnost? My se vám postaráme o návrh těchto interiérů včetně jejich realizace. V našem sídle naleznete truhláře, kteří svému řemeslu opravdu rozumí a a v rámci svých služeb garantují 100% servis. Ještě váháte? Přijďte se s námi pobavit o vašem snu a přesvědčíte se.


Návrh řešení interiéru a výroba nábytku na míru - kuchyně, kuchyňské linky, vybavení do bytu, kanceláře

Návrh řešení interiéru a výroba nábytku na míru - kuchyně, kuchyňské linky, vybavení do bytu, kanceláře

Pokud chcete využít v bytě, domě či kanceláři prostory na maximum, nechejte si připravit návrh řešení interiéru v 3D a vyrobit nábytek na míru. V lokalitě Zlínský kraj vyrábí nábytek na zakázku společnost HT-interier Vizovice. Přijedeme, zaměříme sami výchozí prostory a připravíme návrh nového řešení interiéru, díky 3D pohledům uvidíte vše předem a bude snadné doladit barvy, tvary, jednotlivé prvky i drobnosti. Dodáváme nábytek do celého bytu, kanceláře, ordinace, restaurace i jiných komerčních prostor. Realizujeme na klíč celou zakázku.


Kuchyně na míru z kvalitního materiálu - vlastní výroba

Kuchyně na míru z kvalitního materiálu - vlastní výroba

Zvažujete proměnu vaší kuchyně a hledáte spolehlivou firmu, která se zaměřuje přímo na výrobu kuchyní? Obraťte se na stolárnu VIPAMA s. r. o. se sídlem v Opavě, která vám vykouzlí vaší vysněnou kuchyň na míru přímo pro vaše potřeby. Jsme stolařství, které se zabývá komplexním řešením interiérů a vyrábí nejen kvalitní kuchyně na zakázku s patnáctiletou tradicí. Vybrat si můžete ze široké škály materiálů a provedení. Výroba kuchyní na míru: - kuchyňský nábytek - kuchyňské linky - vestavné a vestavěné skříně - stoly - interiérové dveře Provádíme také řezání a olepování materiálu podle potřeb zákazníka a máme prověřené dodavatelé materiálu.


Kvalitní nábytek vyrobený na míru dle Vašich představ a přání

Kvalitní nábytek vyrobený na míru dle Vašich představ a přání

Hledáte v okolí Moravského Krumlova a Brna-venkov spolehlivou truhlářskou dílnu, kde Vám vyrobí nábytek, který odpovídá Vašim představám? Pak navštivte Kuchyňské studio Jan Forman se sídlem v Loděnici u Moravského Krumlova. Tato firma se kromě výroby kuchyní a kuchyňského nábytku na míru věnuje i výrobě dalšího nábytku na míru, a to: - výrobě vestavěných skříní - výrobě atypických vestavěných úložných prostor - výrobě nábytku do dětského pokoje, ložnice (včetně postelí) - výrobě nábytku do obývacího pokoje a mnohé další