Poptávám OSB desky

Poptávám OSB desky

Poptávám OSB desky bez pero-drážky, nařezat". 1ks - 2m x 105, 5m/ 1ks - 2m x 102, 5m/ tl= 12mm.
Poptávka byla vložena dne:
23.08.2016 08:39

Platnost poptávky:
23.09.2016 08:09

Kontaktní osoba:
Josef Synek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Vyškov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební řezivo – prkna, fošny, hranoly, obkladové palubky

Stavební řezivo – prkna, fošny, hranoly, obkladové palubky

Pokud sháníte dřevěný materiál potřebný ke stavbě nebo opravě dřevěných konstrukcí, jako jsou střechy, altány, pergoly, podlahy nebo ploty, navštivte spoelčnost PROŘEZ s.r.o. z Prostějova, která uspokojí poptávku jak stavebních firem, tak kutilů nebo řemeslníků. Sortiment stavebního řeziva u dřevovýroby PROŘEZ s.r.o. je opravdu široký – můžete zde zakoupit v různých tloušťkách a délkách: - prkna - fošny - hranoly - obkladové palubky Hranoly a fošny v délkách nad 5 metrů zhotovíme na objednávku. Pro více informací nás kontaktuje na uvedeném telefonním čísle nebo navštivte naše webové stránky.


Opalování dřeva - opálení dřevěných trámů, desek prodlouží jejich životnost

Opalování dřeva - opálení dřevěných trámů, desek prodlouží jejich životnost

Jednou z nejstarších metod, která se využívá pro prodloužení životnosti dřevěných trámů a desek je opalování dřeva. Opálení je levná povrchová úprava, kterou nově provádí v regionu Uherské Hradiště společnost Wood Cité s.r.o. z Bílovic. Takto upravené dřevo má široké možnosti využití v interiéru i exteriéru. Při opálení trámů, desek dochází k zuhelnatění povrchu, pod ním však zůstáne dřevo zdravé a jsou zachovány jeho dobré vlastnosti - pevnost, pružnost, stálá mechanická i statická odolnost. Zabráníte dlouhodobě degradaci dřeva, ke které by došlo biologickými činiteli - tedy houbami, plísní, dřevokazným hmyzem i působením klimatických vlivů. Konzervací jej zabezpečíme i proti vodě, opálený povrch je vlastně mastný a kapky vody po něm stékají. Využití: - exteriér - trámy, konstrukce na pergolu, obklady pro fasády, dřevěné výplně zábradlí, vstupní dřevěné dveře - interiér - části nábytku, dřevěné podlahy, vnitřní obklady stěn Výrobky z opáleného dřeva patří do moderních novostaveb i zahrad!


Výkup starého dřevního materiálu, krovů, obložení či podlah

Výkup starého dřevního materiálu, krovů, obložení či podlah

Likvidujete starou dřevěnou stodolu, sypku, střešní konstrukce či prkennou podlahu? Nevyhazujte a neničte tento skvostný materiál a my mu vdechneme nový život. Naše společnost TESAŘI CZ s.r.o. se specializuje na výkup dřeva, a to především starých krovních i stropních trámů, prkenného opláštění a podlahových prken, které pocházejí ze starých rodinných domů, chat, kůlny či zemědělských objektů. Vše Vám předem naceníme a sami na vlastní náklady odvezeme. V případě potřeby si sami dřevěné části objektů profesionálně demontujeme. S námi se nemusíte o nic starat, vše zajistíme. I ze starého dřeva mohou vzniknout nové krásné prvky či historické repliky.


Prodej řeziva Semily, dřevěné výrobky pro střechy, prkna, palubky, dřevěné latě, OSB desky, bednění

Prodej řeziva Semily, dřevěné výrobky pro střechy, prkna, palubky, dřevěné latě, OSB desky, bednění

Představujeme Vám firmu MPS SEMILY, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem dřevěných výrobků pro střechy zejména pro tesaře. Můžeme vám nabídnout dopravu veškerého materiálu až na místo stavby. Prodej tesařského materiálu: - dřevěné střešní latě impregnované i neimpregnované - dřevěná stavební smrková prkna - opracované dřevěné palubky s pružinou a drážkou - podlahové palubky - OSB desky - bednění střešní konstrukce Pokud Vás naše klempířské služby či dřevěné produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jatecká 387, Semily nebo na pobočce Vesecko 485, Turnov.


Spárovky napojované, průběžné dub, buk, jasan, javor - výroba, prodej jednovrstvé lepené desky

Spárovky napojované, průběžné dub, buk, jasan, javor - výroba, prodej jednovrstvé lepené desky

Společnost BRENUS s.r.o. je významným dodavatelem lepených dřevařských materiálů v ČR, produkt který umí opravdu dobře jsou spárovky cinkované-napojované a průběžné. Jde o jednovrstvé lepené desky v provedení dub, buk, jasan, javor i z jiných listnatých a jehličnatých dřevin. Dodáme spárovky - lepené desky pro použití v interiéru, při použití v exteriéru Vám upřesníme, které spárovky a za jakých podmínek bude vhodné zvolit. Desky jsou bez povrchové úpravy. Baleno jednotlivě nebo jako balík. Spárovky cinkované, délkově napojované a průběžné: - z evropských dřevin - buk, dub, javor, jasan, smrk, borovice, ořech i dalších - z ostatních dřevin - ořech americký, třešen americká, merbau, doussie, wenge, iroko, jatoba, sapeli, ovangkol, zebrano.


Správní truhláři nakupují v Pile Lubná veškeré stavební řezivo

Správní truhláři nakupují v Pile Lubná veškeré stavební řezivo

Pila Lubná, kterou najdete v regionu Zlínský kraj, je spolehlivým výrobcem a prodejcem dřevěných výrobků. Proto truhláři z okolí nakupují stavební řezivo právě u nás. Zejména se specializujeme na tyto dřevěné produkty: - stavební řezivo - trámy - střešní latě - fošny - desky a další Naše pečlivě a profesionálně vyrobené produkty vám ušetří čas i peníze při následných stavebních pracích, například při výrobě pergol nebo altánů. Poskytujeme i střešní vazby. V Pile Lubná jsme schopni pořezat vaši kulatinu, což je vyříznutá část kmene stromu s dostatečným průměrem a kvalitou. Kulatina je základní materiál při další dřevařské výrobě, zejména při výrobě řeziva. V Pile Lubná používáme zejména kulatinu ze smrku, ale na vaše přání připravíme kulatinu také z jiných stromů. Pomocí našeho katru jsme schopni dřevo dále zpracovávat, například při výrobě trámů, desek či fošen až do délky až 12 metrů. Provádíme také úpravu povrchu jednotlivých výrobků hoblováním. Dřevěné desky vyrábíme v těchto provedeních: - smrkové desky - jedlové desky - modřínové desky O dřevo je potřeba pečovat a předcházet jeho nemocem. Mezi ně patří například hniloba a k rozkladu dřeva výrazně napomáhá dřevokazný hmyz. Pila Lubná proto provádí prevenci pomocí povrchových oprav, při kterých se dřevo namáčí v impregnační vaně.