Dřevěné fasády, dřevo upravené technologií Thermowood, dlouhá životnost a skvělé tepelně izolační vlastnosti

Wood Cité, s.r.o.

Dřevěné fasády, dřevo upravené technologií Thermowood, dlouhá životnost a skvělé tepelně izolační vlastnosti

Už Vás nudí vzhled Vašeho domu? S tím Vám pomůže společnost Wood Cité, s.r.o., která realizuje dřevěné fasády, které oživí každý dům a dodají mu svěží a moderní vzhled. Vyberte si z mnoha odstínů, včetně dřeva za použití technologie Thermowood, která zajistí skvělé tepelně izolační vlastnosti a dlouhou životnost.

V 00168 – 3D měřící stroj včetně příslušenství

V 00168 – 3D měřící stroj včetně příslušenství

Předmětem zakázky je dodání 3D měřícího stroje včetně příslušenství za podmínek uvedených dále. Technické parametry jsou následující s tím, že zadavatel umožňuje jejich modifikaci při zachování principu, kdy výkonové a rozsahové parametry jsou stanoveny jako minimální a rozměrové a váhové parametry jako maximální, pakliže není u konkrétního parametru stanoveno něco jiného:
Předmětem zakázky je nákup, instalace, kalibrace, zprovoznění a začlenění zařízení do provozu zadavatele.
Technická specifikace a další podmínky
- aktivní tlumení vibrací
- zástavbové rozměry stroje max.: 1700 x 2200 x 3000(výška) mm
- maximální hmotnost stroje max.: 2500 kg vč. aktivního tlumení vibrací
- měřicí rozsah stroje min. 900 x 900 x 500 mm
- dovolená chyba stroje max. (1+0, 3L/100) µm
- maximální chyba snímání MPEE max. 1, 0 µm
- maximální chyba skenování MPETHP max. 2, 0 µm (45s)
- integrovaná teplotní kompenzace stroje i výrobku v rozsahu min. 19-21°C - zahrnuta v ceně dodávky
- portál stroje z materiálu s minimální teplotní roztažností
- zatížitelnost stolu min. 800 kg
- výška měřitelného obrobku min. 700 mm
- rozlišení snímacího systému alepoň 0, 00002mm
Možnosti dovybavení (rozšíření funkcí bez nutnosti přestavby):
- možnost dovybavit 3D stroj v budoucnu také o snímač pro měření drsnosti včetně software a
automatické výměny snímacích systémů, minimálně 4 výměnné snímače drsnosti (standard,
malé otvory, extra malé otvory, hluboké drážky)
- možnost dovybavit 3D stroj v budoucnu také o optickou kamerovou sondu včetně software a
automatické výměny snímacích systémů
- možnost dovybavit 3D stroj v budoucnu také o laserovou skenovací sondu (pásový laser) včetně software pro geometrická měření, komparační měření s CAD modelem ve formátu STEP, reverzní inženýrství a automatické výměny snímacích systémů
Snímací systém: - měřicí hlava s možností otáčení a naklápění
- rozlišení pravítek vhodné pro dotekové skenování
- výměnný systém pro automatickou výměnu doteků – musí být zahrnut v ceně 3D měř. stroje (min.6 osazených pozic pro dotykovou skenovací sondu v uvedené délce dotyků)
Software:
- software pro geometrická měření (průměry, délky, úhly, odchylky tvaru a polohy…) – musí být součástí dodávky
- software pro měření a porovnávání 2D křivek (kontur) – musí být součástí dodávky
- software pro práci s CAD modelem (komparační měření s CAD, plné programování stroje přes CAD model) ve formátu STEP a offline programování
- software pro
Veřejná zakázka vložena:
22.08.2016 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Frentech Aerospace s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
13.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Frentech Aerospace s.r.o.

Zadavatel IČ:
60700581

Zadavatel ulice:
Jarní 977/48

Zadavatel PSČ:
614 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38500000-0
Kontrolní a zkušební přístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chromatografie a zařízení pro úpravu vzorků

Chromatografie a zařízení pro úpravu vzorků

Podnikáte ve zpracovatelském, chemickém, rafinérském, energetické či farmaceutickém průmyslu? Potřebujete svůj provoz vybavit novou analyzační technikou? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost ELMEP s.r.o. Zaměřujeme se na dodávku analyzátorů, chronografů a zařízení pro úpravu vzorků. Dle Vašich požadavků zajistíme návrh a zpracování projektové dokumentace, dodávku, instalaci až po uvedení do provozu. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a případné opravy. Dodáme Vám kvalitní chromatografické systémy jak kompaktní, tak i flexibilní. V našem portfoliu najdete i zařízení pro úpravu vzorků, které Vám zajistí nejvhodnější formu vzorků pro následný rozbor a analýzu. Vyrábíme například sondy, úpravny fyzikálních a chemických vlastností, odstraňovače nečistot. V případě zájmů nás kdykoliv kontaktujte. Sídlíme v Kralupech nad Vltavou.


Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

DK-ELVIS s.r.o. Ostrava patří mezi přední dodavatele elektroměrů a MaR systémů. Zajišťuje aplikační, servisní a poradenské služby. Zabývá se prodejem i servisem rozvaděčů, elektroměrů, elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu. Měření, regulace a úspory elektrické energie s firmou DK-ELVIS s.r.o. Prodej, servis: - komponenty pro vybavení rozvaděčů, automatizaci, měření a regulaci - plastové a oceloplechové rozvaděče - elektroměry firmy ENERMET, Landis a Gyr, na DIN lištu firmy MOELLER - jednofázový indukční elektroměr - jednofázový statický elektroměr - třifázový elektroměr přímý, nepřímý - třífázový statický čtyřkvadrantní elektroměr - třífázový statický dvoutarifní elektroměr - měřící transformátory - proudové chrániče - systémy pro řízení odběru - spínací přístroje - spínací technika - galvanické oddělovače - jističe - plastové rozvaděče - měřící panelové přístroje - speciálního nářadí pro pracovníky v elektrotechnice. Společnost je certifikována na systém managementu jakosti dle ISO 9001:2009.


Návrh, dodávka automatizovaných technologických celků

Návrh, dodávka automatizovaných technologických celků

Cílem společnosti je na profesionální úrovni poskytovat kompletní návrh, dodávku a servis technologických celků k maximální spokojenosti zákazníka. Společnost PROSPECT spol. s r.o. z Ostravy, se z hlediska automatizovaných technologických celků zaměřuje na tyto obory: - vodní hospodářství - klimatizace, tepelná technika - hutní provozy a strojírenství - plynová zařízení - elektrotechnika Kompletní dodávky lze realizovat dle individuálních potřeb a požadavků objednatele. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky nebo emailem.


Silniční váhy na auta a kamiony - autováhy na nejvyšší úrovni

Silniční váhy na auta a kamiony - autováhy na nejvyšší úrovni

Silniční či kolejové váhy, autováhy a váhy na kamiony - všechny Vám díky moderním vážním technologiím poskytnou klid pro vaše podnikání v podobě přesného a spolehlivého vážení. Společnost TENZONA, která úspěšně provedla již přes 5000 realizací v České republice i na Slovensku Vám nabízí - na Vaše přání zváží cokoli si budete přát - digitální tenzometr PDX - dokonalá spolehlivost měření - výstupy vážení v digitální podobě - automatizovaný proces vážení Neváhejte a obraťte se na profesionály! Společnost TENZONA je tou správnou cestou k ochraně Vašeho zisku!


Snímače pro přesné měření v průmyslových odvětvích

Snímače pro přesné měření v průmyslových odvětvích

Podnikáte v průmyslovém odvětví, kde potřebujete přesně měřit a snímat nejrůznější procesy? V tom případě Vám bude nápomocná naše společnost Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o., která sídlí v Bechyni. Specializujeme se na vývoj a výrobu nejrůznějších snímačů pro průmyslová odvětví jako je energetika, letectví, automotive, lékařství, metrologie, strojírenství či elektronika. Díky naším snímačům budete dokonale měřit vzdálenost, polohu, rychlost, odchylky, otáčky, rozměry, povrh či barevné rozlišení. Dle Vašich požadavků a specifikace použití Vám poradíme s vhodným výběrem snímače. Vybrat si můžete z různých technologií jako snímače laserové, optické, magneto-indukční či termovize.


Přístroje na měření prodyšnosti obličejových masek a roušek - výroba dle norem

Přístroje na měření prodyšnosti obličejových masek a roušek - výroba dle norem

Poptáváte speciální vybavení skrze koronaviru? Horkou novinku Vám přináší společnost Labormachine s.r.o. z Otic na Opavsku, která dodává spolehlivé přístroje na měření prodyšnosti obličejových masek i jednorázových roušek. Správná prodyšnost ústenek je velice důležitá pro zdraví člověka. Zařízení vyrábíme podle těch nejpřísnějších stanovených norem EN 14683 + AC zdravotnické obličejové masky včetně různých požadavků a zkoušejících metod. Chcete se dozvědět více informací? Máte zájem o zakoupení měřícího přístroje? Pak nás určitě kontaktujte, jsme připraveni Vám zodpovědět veškeré dotazy.