Poptávám anhydritovou podlahu

Poptávám anhydritovou podlahu

Poptávám (cca za 2 měs.) 60 m2 anhydritové podlahy (výška 5cm), prosím o cenu i s dopravou.
Poptávka byla vložena dne:
22.08.2016 10:03

Platnost poptávky:
22.09.2016 08:57

Kontaktní osoba:
Martin Hrabec

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Hledáte nejvhodnější podlahovou krytinu pro Váš dům, byt či nebytové prostory? A už jste slyšeli o marmoleu? Marmoleum je podlahová krytina nahrazující PVC z čistě přírodních materiálů. Výhodou je jeho tepelná a zvuková izolace, dlouhá životnost a stálobarevnost. Velmi snadno se udržuje a díky svému složení je vhodná pro alergiky a astmatiky. Zabraňuje množení mikroorganismů a je antistatická. Veškerý servis Vám zajistí profesionální firma Pavel Kasal na Vysočině. Znalosti, zkušenosti, kvalitní materiály a rozumná cena zajistí Vaší spokojenost. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej a pokládka laminátových, plovoucích a bambusových podlah pro byty a rodinné domy

Prodej a pokládka laminátových, plovoucích a bambusových podlah pro byty a rodinné domy

Laminátové podlahy mohou napodobovat každý druh podlah. Jsou téměř k nerozeznání od masivních dřevěných podlah. Firma LASPO podlahářství, s.r.o. v Brně město a venkov se zabývá prodejem a pokládkou laminátových, plovoucích a bambusových podlah pro byty a RD. Laminátové podlahy: - dokonale imitují vzhled dřeva a různé povrchové úpravy - nízká cena - barevná a vzorová stálost - vysoká tvrdost a otěruvzdornost - dlouhá životnost. Bambusové podlahy: - podlahy z lisovaného bambusu se systémem CLICK. Kompletní podlahářské práce zajišťujeme v oblasti Brno město a venkov, Vyškov, Břeclav, Znojmo, Blansko, Hodonín. Samozřejmostí je odborné poradenství.


Pokládka podlah, nivelace Praha

Pokládka podlah, nivelace Praha

Rozhodli jste se pro rekonstrukci stávající podlahy nebo hledáte dodavatele podlahové krytiny pro nový dům čí byt? Víte, že podlaha dotváří celkový dojem z Vašeho interiéru? Realizace podlah je jedním z okruhů činnosti našeho interiérového studia Mapefi. Zjistili jste, že máte poničený povrh s nerovnostmi? Nevadí, umíme zrealizovat poklad nivelační stěrky, která zajistí rovný povrh připravený k pokladu Vámi vybrané krytiny. Na výběr máte z dřevěných podlah, klasického laminátu, poslední dobou velmi oblíbeného vinylu nebo PVC a také koberců. Je jen na Vás, co si zvolíte. S nejasnostmi a dotazy rádi pomůžeme a poskytneme konzultaci. Vybranou krytinu položíme na určeném místě, vždy ručíme za kvalitu naší práce. Prohlédněte si naše realizace na webových stránkách, pokud se rozhodnete pro naši firmu, využijte naše kontaktní údaje. Pracujeme po celé České republice. Naše sídlo je v Brandýsu nad Labem.


Podlahářské a obkladačské práce –pokládka podlah, obklady kuchyní, koupelen

Podlahářské a obkladačské práce –pokládka podlah, obklady kuchyní, koupelen

Potřebujete položit podlahu ve vašem novém domě? Uvažujete o rekonstrukci koupelny a hledáte profesionální obkladače? Pokládku podlahy nebo obkladů svěřte do rukou řemeslníků firmy Interiéry Danko ze Znojma. Naše firma provádí jak pokládku podlahových krytin, tak i realizaci obkladů v koupelnách a kuchyních v okolí Znojma i Třebíče. Na podlahu, do kuchyně či koupelny položíme obklady dle Vašeho výběru. Položíme podlahy i obklady jak v nových domech či bytech, tak i v rámci rekonstrukce. Postaráme se i odvoz a likvidaci starých obkladů nebo podlahových krytin.


Prašná podlaha, zaprášené zboží – řešením je litý asfalt

Prašná podlaha, zaprášené zboží – řešením je litý asfalt

Hledáte řešeni, k tomu aby jste neměli prašnou podlahu, zaprášené zboží a podobně? Pak neváhejte a oslovte specializovanou firmu Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova, která pro Vás má to nejlepší řešení a to je litý asfalt. Litý asfalt je dutin prostá hustá směs z písku – štěrku, plniva a vysoce kvalitního bitumenu jako pojiva. Jsou to přírodní látky, které se liší složením i technickými vlastnostmi od ostatních asfaltů. Potěr z litého asfaltu splňuje všechny požadavky, kladené na moderní stavební hmotu v pozemním stavitelství a je proto uveden v mnoha evropských normách. Má širokou oblast použití a je pravě i velmi vhodný do potravinářství, zemědělství či třeba do průmyslového odvětví - jako podlaha pro skladování potravin, nápojů, do výroby, do papírenských skladů, pro skladování drogistického zboží či pro skladování obilovin. Pro více informací nás kontaktujte.


Podlahové krytiny Ostrava, podlahářské služby, renovace podlah, prodej koberců, linoleum, lamino

Podlahové krytiny Ostrava, podlahářské služby, renovace podlah, prodej koberců, linoleum, lamino

Představujeme Vám firmu Avatar group, s.r.o. Ostrava, která se zabývá prodejem a pokládkou podlahových krytin. Dále jsme schopni zajistit čištění, ošetřování, sanace a renovace podlah, venkovních teras ze dřeva pomocí podlahové chemie a doplňků. Součástí veškerých služeb jsou podlahářské práce. Prodej, pokládka, montáž, renovace: - podlahové krytiny - laminátové podlahy - Balterio, Egger, Kronoflooring, Meister - dřevěné třívrstvé podlahy - linoleum - PVC podlahy - Fatra, Forbo, Tarkett, Gamrat - koberce vpichované, smyčkové, luxusní Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Cihelní 95, Ostrava.