Poptávám tvrdé kontaktní čočky

Poptávám tvrdé kontaktní čočky

Poptávám tvrdé kontaktní čočky. Pro upřesnění - P-7 L-7 a láhvinka v které jsem to dosud dostávala má čísilka tape 50 PWR - 7.
Díky, kdž budete reagovat a odpovíte mi. Srdečně zdraví Eva Otcovská z Karlových Varů.
Poptávka byla vložena dne:
22.08.2016 08:59

Platnost poptávky:
22.09.2016 08:49

Kontaktní osoba:
Otcovská Eva

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karlovy Vary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej dioptrických brýlí, měření zraku, opravy brýlí Ostrava, brýle velikosti XXL, čistící roztoky

Prodej dioptrických brýlí, měření zraku, opravy brýlí Ostrava, brýle velikosti XXL, čistící roztoky

Představujeme Vám Optiku u Stodolní, kterou provozuje Leona Nováková a nabízí ten nejširší sortiment s oční optikou a doplňky. Jako jediná optika v Ostravě jsme ve věrnostním programu Cashback World. Při platbě v hotovosti se Vám vrátí až tři procenta z nákupu. Více zde https://www.cashbackworld.com/cz/cashback/cs-cz/405196-optika-u-stodoln%C3%AD Prodej a služby: - zhotovujeme na lékařský předpis i soukromě - dioptrické - sluneční - speciální brýle - jiné optické pomůcky - doplňkový sortiment k brýlím - roztoky na kontaktní čočky - opravy, čištění i údržbu brýlí Vážení přátelé v následujících dnech máme otevřeno bez omezení dle otevírací doby a budeme se těšit na Vaši návštěvu na adrese Nádražní 343/31, Ostrava.


Multifokální a samozabarvovací brýlové čočky za akční ceny

Multifokální a samozabarvovací brýlové čočky za akční ceny

Multifokální brýlové čočky jsou pro všechny, kteří nechtějí ztratit schopnost ostře vidět na dálku i do blízka. Přijďte si do LUBRIMEXU v Krnově vybrat multifokální a samozabarvovací brýlové čočky za super ceny, rádi Vám poradíme s výběrem. Výhody progresivních (multifokálních) brýlových čoček: - už žádné střídání brýlí - v jednom máte korekci zraku na dálku, střední vzdálenost i do blízka - plynulý přechod mezi různými pohledovými vzdálenostmi - esteticky provedení a pěkný design. V nabídce máme také samozabarvovací čočky, které reagují na světelné podmínky a umožní Vám vidět svět v lepších barvách, ať jste venku či v místnosti. Tyto přizpůsobivé čočky jsou v místnosti čiré jako běžné brýlové čočky, ale když vyjdete ven, tak se čočky ztmaví a chrání Vaše oči před UV zářením stejně jako sluneční brýle. Kromě toho samozabarvovací čočky snižují únavu očí a zmírňují nepříjemné světelné odlesky. Pokud uvažujete o pořízení multifokálních brýlí od nás, neváhejte a objednejte se k nám také na změření zraku, protože pravidelné kontrolu u optika Vám zjistí oční vady a včasná náprava těchto očních potíží Vám pomůže udržet si dlouhá léta dobrý zrak.


Multifokální brýle se slevou / Optika Liberec

Multifokální brýle se slevou / Optika Liberec

Slevy na všechny multifokální brýle od firmy J&M Optik v Liberci! Vyberte si u Nás multifokální brýle a máte slevu z celé zakázky. Proč právě multifokální brýle? Je to jednoduché, vyřeší Vám problém oční vady na dálku a blízko v jednom. Nabízíme brýlová skla od českých i zahraničních firem. U nás v J&M Optik Liberec Vám zrak i odborně změříme a pomůžeme vybrat vhodné brýle, tak aby jste byli maximálně spokojeni. Najdete nás na Sokolovském náměstí, hned naproti parkovišti na adrese Železná 255/24, Liberec. Zastavte se u nás!


Značkové dioptrické a sluneční brýle -  Guess , Harley Davidson,, Mango, Lacoste a další

Značkové dioptrické a sluneční brýle - Guess , Harley Davidson,, Mango, Lacoste a další

Hledáte optiku, kde Vám zhotoví dioptrické brýle se značkovými obrubami? Chcete si koupit značkové sluneční brýle? Pak navštivte oční optiku G OPTIK, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu značkových brýlí. Prodáváme dámské i pánské značkové brýle, a to značek: - Guess - Harley Davidson - Gant, Mango - Maxmara - Ray Ban - Lacoste Značkové brýle u nás pořídíte buďto dioptrické, klasické sluneční nebo dioptrické sluneční.


Měření zraku zdarma Liberec vyšetření zraku Liberec oční optika Liberec.

Měření zraku zdarma Liberec vyšetření zraku Liberec oční optika Liberec.

Provádíme měření zraku kvalifikovanými optometristy s registrací ministerstva zdravotnictví. Vyšetření zraku poskytujeme našim klientům zdarma a bez objednání. Používáme moderní přístrojovou oční techniku NIKON, TOPKON, POTEK s kterými Vám Vaší oční vadu změříme s naprostou přesností. Navštivte Nás v JM Optik Liberec na Sokolovském náměsti, naproti parkovišti.


Progresivní a relaxační brýlové čočky Liberec

Progresivní a relaxační brýlové čočky Liberec

Společnost J&M Optik Liberec s.r.o. nabízí progresivní a relaxační brýlové čočky a nyní jsou v akci s 30% slevou! Rádi byste si pořídili brýle, které vyřeší problém s viděním na dálku i blízko? Už nechcete brýle neustále vyměňovat při různé činnosti? Progresivní a relaxační brýlové čočky s 30 % slevou. AKCE platí do 28.02.2021. J&M Optik Liberec má pro Vás řešení pomocí dioptrických skel do každé situace a na jakoukoliv oční vadu. Jedná se o tak zvaná multifokální skla či čočky, která Vám vyřeší vidění do blízka i dálky v jednom. Jsou to čočky s plynule proměňujícími se dioptriemi od dálky přes střední vzdálenost až po blízko bez viditelného přechodu. Vybrat si u Nás můžete z široké škály značek a typů a také podle ceny.