Nakladače 2016

Nakladače 2016

Předmět veřejné zakázky je dle ust. § 98 zadávána na části. Není-li uvedeno jinak platí níže uvedené podmínky na všechny části zakázky. Veřejná zakázka je rozdělena na tyto části:
Část A – Čelní kolový nakladač Bruntál
Předmětem zakázky je dodávka 1 ks čelního kolového nakladače s teleskopickým ramenem a dosahem min. 12, 5 m, pro SSMSK středisko Bruntál.
Část B – Čelní kolový nakladač Nový Jičín 2
Předmětem zakázky je dodávka 1 ks čelního kolového nakladače s teleskopickým ramenem a dosahem min. 7 m, pro SSMSK středisko Nový Jičín.
Část C – Kolový nakladač s podkopem Nový Jičín
Předmětem zakázky je dodávka 1 ks kolového nakladače s podkopem – rypadlonakladače, pro SSMSK středisko Nový Jičín
Veřejná zakázka vložena:
19.08.2016 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
10.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00095711

Zadavatel ulice:
Úprkova 1

Zadavatel PSČ:
702 23

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144710-8
Kolové nakladače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojní vybavení pro stavby od Vodohospodářské stavby Javorník

Strojní vybavení pro stavby od Vodohospodářské stavby Javorník

Chcete si zapůjčit strojní vybavení pro stavby a rekonstrukce a hledáte firmu, která toto nabízí v okolí Veselí nad Moravou? pak kontaktujte firmu Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o., která má širokou nabídku strojů a stavební mechanizace pro pozemní stavby, rekonstrukce, kanalizace a vodovody . Ve výbavě máme a nabízíme: -JCB JS 210 -Komatsu PW 110 -Caterpillar D5N XL, 428 C, 428 B, 428 E, 315 M, 242 -LIEBHERR A 311 -Bobcat 442 -DH 112 -Dálkově ovládaný vibrační válec -Vibrační válec VVW 3405 -Válec stavostroj 1400 -kráčející bagr -UNC 053, 060 -LIAZ 151 -T 815 -PV3 S -AVIA 31 - valník, cisterna PHM -Tahač SCANIA -Kompresor ATLAS COPCO -MULTICAR -Pojízdná dílna -Drtička stavební suti RESTA -Vibrační pěch WEBER SRV 70. Ke strojnímu vybavení máme i svahovací lopaty, kolové nakladače a bagry, kladiva.


Práce pavoučím minijeřábem, půjčovna minijeřábů, Třebíč, Vysočina

Práce pavoučím minijeřábem, půjčovna minijeřábů, Třebíč, Vysočina

Hledáte firmu na Vysočině, která nabízí práce pavoučím minijeřábem či půjčuje minijeřáby? Pak se obraťte na třebíčskou společnost ALFEKO s.r.o., která má tento nejvýkonější jeřáb k dispozici. Tento velký pomocník je nejvýkonnější kompaktní jeřáb na světě a díky své šířce projde i klasickým rámem dveří. Minijeřáb byl navrhžen tak, aby umožnil práci s velkými břemeny a tam kam se standardní jeřáb nedostane. Tento jeřáb nemá ve svém oboru konkurenci a je vhodný pro práci uvnitř budov, v omezeném stavebním prostoru, instalace exponátů na výstavách, instalace skleněných tabulí, střešní práce, stěhování, instalace v obchodních pasážích, úprava a údržba krajiny, práce v podzemí.


Demoliční elektrické kladivo 25-30 kg 75J – vyšší výkon, nižší vibrace

Demoliční elektrické kladivo 25-30 kg 75J – vyšší výkon, nižší vibrace

Využijte při bourání betonu a při demoličních pracích vyššího výkonu demoličního elektrického kladiva 25-30 kg 75J, které nabízí společnost PROFI-TECHNIK s.r.o. z Liberce. Nový model demoličního elektrického kladiva s parametry příkon 2.000 W, příklep 70 J a počet úderů 1.000 /min. je oproti předešlým verzím nejen výkonnější, ale také znatelně méně zatěžuje obsluhu vibracemi. V porovnání s předchozími modely se může pochlubit vyšším množstvím nabouraného betonu a to až o 32 % a poradí si i s náročnými úkoly. Zaujala Vás nabídka a požadujete více informací? Neváhejte se obrátit na společnost PROFI-TECHNIK s.r.o., kde Vám o vybraném modelu demoličního elektrického kladiva podají více informací.


Autojeřáb LIEBHERR - pronájem autojeřábů včetně posádky

Autojeřáb LIEBHERR - pronájem autojeřábů včetně posádky

Pořebujete si pujčit autojeřáb a hledáte firmu, která půjčuje autojeřáb LIEBHERR s nosností 50t a teleskopickým výložníkem? Pak neváhejte a kontaktujte firmu Autojeřáby a Plošiny Velčovský v Brně. Brněnská firma Autojeřáby Velčovský se zabývá pronájmem autojeřábů značky LIEBHERR, včetně posádky. Autojeřáb Liebherr LTM 1050 s nosností do 50 tun má podvozek s vynikající stabilitou při práci a docela velkou terénní dostupností. Délka teleskopického výložníku je 38m a všechny nápravy jsou natáčecí. Objednat autojeřáb LIEBHERR si můžete i telefonicky. Rádi Vám s výběrem poradíme. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu na Vídeňské ulici v Brně. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Půjčovna nářadí a stavební mechanizace s nabídkou strojů pro stavbu

Půjčovna nářadí a stavební mechanizace s nabídkou strojů pro stavbu

Potřebujete nářadí nebo stavební mechanizaci, ale nechce se Vám investovat do jejich koupě? Pak neváhejte a navštivte firmu Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o, která nabízí půjčovnu nářadí a stavební mechanizace. Vypůjčit si můžete vibrační válce, pěchy, desky a ponorné vibrátory, řezačky asfaltu, elektrocentrály, svářecí a teplovzdušné agregáty, dále pak ruční elektrická a pneumatická kladiva, pojízdné kompresory, rozbrušovací pily, úhlové, vibrační a pásové brusky, kalová čerpadla, elektrické vrtačky, zahradní technika, stavební míchačka a mnoho dalšího. Naši půjčovnu nářadí a stavební mechanizace naleznete ve Veselí nad Moravou, okr. Hodonín.


Práce s autojeřáby a pronájem autojeřábů od kvalitní firmy za dostupné ceny

Práce s autojeřáby a pronájem autojeřábů od kvalitní firmy za dostupné ceny

Naše brněnská firma Autojeřáby Velčovský se již déle než 21 let zabývá jeřábnickými pracemi a pronájmem autojeřábů. Nabízíme práci s autojeřáby Tatra AD 28, mobilní jeřáby Demag AC40 City a Liebherr LTM1050 s nosností do 50 ti tun. Jeřábnické práce a pronájem autojeřábů provádíme na přání zákazníka i o víkendech a svátcích. Svou pracovní dobu přizpůsobíme Vašim požadavkům! Autojeřáby můžete rezervovat na tel. 602 766 710. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte v Brně na ulici Vídeňská. Kompletní nabídku autojeřábů a plošin naleznete na webových stránkách.