Poptávám zahraniční autodopravu

Poptávám zahraniční autodopravu

Poptávám zahraniční autodopravu.

Jedná se o transport dvou předmětů:

Z Technického muzea v Brně, Purkyňova 105, 612 00 BRNO


1.) sázecí stroj pro psaní brailleským písmem, rozměry 100x100x120 m, váha cca 200 kg

2.) lis pro lisování matric v Brailleově písmu, rozměry 100x100x100 m, váha cca 600 kg.


Do


Blindenschule Zollikofen,

Kirchlindachstrasse 49, 3052 Zollikofen, Švýcarsko


http://www.blindenschule.ch/


Z této školy (a zároveň muzea pro nevidomé) by se odvezl

3.) raffigraf váha cca 10 kg do Technického muzea v Brně.

Foto předmětů posílám v příloze (bohužel vešel se mi jen jeden předmět)


Transport by se uskutečnil v příštím roce (dle domluvy)

Upozorňuji, že ani jeden předmět není evidován v Centrální evidenci sbírek MK (CES), na které by se vztahovaly zvláštní předpisy. Nejedná se taktéž o kulturní památky ani národní kulturní památky. Jsou to však předměty značné kulturní hodnoty a jako takové bychom je určitě chtěli v rámci přepravy pojistit.


Děkuji předem za zaslání kalkulace a přeji pěkný zbytek dne


Mgr. Dana Massowová
Technické muzeum v Brně
Poptávka byla vložena dne:
19.08.2016 08:28

Platnost poptávky:
19.09.2016 08:09

Kontaktní osoba:
Dana Massowová, Technické muzeum v Brně

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Obrázek:
Poptávám zahraniční autodopravu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mezinárodní kamionová přeprava a zasilatelství do Německa, Nizozemska, Belgie a Španělska

Mezinárodní kamionová přeprava a zasilatelství do Německa, Nizozemska, Belgie a Španělska

Potřebujete dopravit náklad do zahraničí a hledáte společnost, která by se o to postarala? Obraťte se na firmu Seneca Trans, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti v mezinárodní kamionové přepravě - jedná se o import a export - přepravy do Německa, Nizozemska, Belgie, Španělska, Rakouska, Švýcarska a Slovenska a také z těchto zemí zpět k nám. Nabízíme následující přepravní služby: - částečné i celovozové náklady - kusové a sběrné zásilky - termínované a kontejnerové zásilky - náklad pod kontrolovanou teplotou - chladírenské zboží - nebezpečné zboží podle ADR. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti logistiky a dopravních služeb, klademe důraz na zákaznický vzhled a usilujeme o maximální spokojenost zákazníků, takže nás neváhejte kontaktovat s požadavky na export a přepravu!


Profesionální služby v kamionové dopravě po celé Evropě, transport zásilek, přeprava zásilek

Profesionální služby v kamionové dopravě po celé Evropě, transport zásilek, přeprava zásilek

KRISTENSSON S.R.O. - Mezinárodní kamionová doprava a spedice Představujeme Vám naší přepravní společnost, která se specializujeme na mezinárodní kamionovou dopravu. Zajišťujeme transport kusových zásilek od 100 kg do 26,8 tun. Používáme klasické návěsové nebo velkoobjemové soupravy s vnitřní výškou ložného prostoru 3 metry. Profesionální služby v kamionové dopravě zaměřujeme na Rakousko, Německo, Nizozemí a Itálii. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Náchodská 458, Trutnov.


Kombinovaná přeprava kusových a paletových zásilek Ostrava, přeprava po ČR a Slovensku

Kombinovaná přeprava kusových a paletových zásilek Ostrava, přeprava po ČR a Slovensku

Představujeme Vám firmu BOOKTRANS, spol. s r.o. Ostrava, která se zabývá kombinovanou přepravou balíků, kusových a paletových zásilek. Kamionovou dopravu zajišťujeme po celém území České republiky a střední a západní části Slovenska. Zásilky doručíme následující pracovní den. Naše firma BOOKTRANS, spol. s r.o. se předně specializuje na přepravu balíků a paletových zásilek, zejména formou kombinované přepravy. Nabízíme kompletní služby od vyzvednutí až po kamionovou dopravu. Disponujeme vlastním vozovým parkem, který čítá soupravy o objemu 38 palet. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese 17. listopadu 6204/3, Ostrava - Poruba.


Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Díky dlouhodobým zkušenostem a kvalitě poskytovaných služeb si společnost MTM Transport, a.s. získala pevné místo na trhu v oblasti přepravy jakýchkoli zásilek. Získaná reputace firmy MTM Transport, a.s. je založena na pevných zásadách - profesionalitě, rychlosti, flexibilitě a spokojenosti zákazníka. Společnost MTM Transport, a.s. Vám nabízí celokamionovou přepravu zboží s každodenními výjezdy, a to za neustálého kontaktu všech vozidel přes GPS lokalizaci a mobilní telefon, což umožňuje možnost pružné reakce na dotazy ze strany zákazníků. Obraťte se na profesionály ve společnosti MTM Transport, a.s., kteří jsou ochotni přizpůsobit se Vašim požadavkům a potřebám. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Nákladní vnitrostátní i mezinárodní přeprava kamiony

Nákladní vnitrostátní i mezinárodní přeprava kamiony

Ať už se jedná o stěhování nebo potřebujete přepravit své výrobky do obchodů, kontaktujte nás a využijte naši službu nákladní vnitrostátní přepravy. Dbáme na technickou kvalitu našich vozů, k dispozici máme kamiony s širokým spektrem značek jako je Man, Liaz, Ford Transit, Avia nebo Tatra. I v případě, že se nejedná o přepravu v rámci ČR, ale po Evropě, jsme Vám plně k dispozici a jsme ochotni se individuálně dohodnout a zajistit Vám přepravu dle Vašich požadavků.Vzhledem k tomu, že u nás probíhají pravidelné jízdy po Evropě, můžete využít našich služeb dlouhodobě. Zaručujeme Vám výhodné ceny a kvalitní přepravu Vašeho nákladu. Tak neváhejte a objednejte si rovnou naše služby na telefoním čísle 724 777 825.


Doprava zboží do zemí jižní a západní Evropy pomocí mezinárodní kamionové přepravy

Doprava zboží do zemí jižní a západní Evropy pomocí mezinárodní kamionové přepravy

Potřebujete navázat spolupráci se spolehlivou společností, která se Vám postará o dopravu zboží do zemí Evropy? Oslovte společnost SKATRANS s.r.o., která se zaměřuje na kamionovou mezinárodní přepravu. Zajistíme Vám spediční a přepravní služby v mezinárodní kamionové dopravy a vše co k tomu patří. Postaráme se o export i import. Zboží Vám dopravíme do celé Evropy, především do jižní a západní, pomocí plachtových návěsů, které jsou zapojeny za tahače. Některé naše vozy mají i XL certifikát, přeprava nadměrných věcí není tedy pro nás problém. Navíc jsou naše vozy opatřeny satelitním sledovacím zařízením a jsme Vám tedy schopni říci, kde přesně se Vaše zásilka zrovna pohybuje. Potrpíme si na ekologii, a proto nás vozový park neustále modernizujeme a rozšiřujeme o vozy emisních tříd EURO 5, EEV a EURO 6. V případě jakýchkoliv dotazů či v případě zájmu o navázaní spolupráce nás neváhejte kontaktovat.