Papír, HDPE fólie, Makedonie

Papír, HDPE fólie, Makedonie

Společnost v Makedonii, založená v roce 2014 představuje svoje výrobky:
HDPE fólie, děrovaný papír, kreslicí papír (bílý a ekologický),
podložkový papír, lepidlo na termoadhesivní papír.
Naše výrobky jsou většinou používány v krejčovském a oděvním průmyslu.

Hledáme obchodní spolupráci.
S pozdravem
Koleski Goran

Původní znění:
Inquiry
I represent a private manufacturing company from Macedonia which was established in Skopje, Macedonia in 2014.
Our factory, with a lot of desire, work and selfless effort, slowly but surely was succeeding both on the domestic and European market.
Let me introduce you to some of our products that I think would be interesting for you and would contribute to our common good.
We produce:
-HDPE film
-Perforated paper
-Plotter Paper (white and eco)
-Thermoadhesive Plotter paper (white and eco)
-Microforirana paper
-Underly Paper

-Glue for thermoadhesive paper
I`m looking for companies to cooperate with us...

Our products mostly use in a tailoring and sewing industry.Best regards,

Koleski Goran
Poptávka byla vložena dne:
30.08.2016 08:20

Platnost poptávky:
29.11.2016 15:43

Kontaktní osoba:
Koleski Goran

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Macedonia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchodní i maloobchodní prodej silikonizovaných folii od italské firmy SILICONATURE

Velkoobchodní i maloobchodní prodej silikonizovaných folii od italské firmy SILICONATURE

Hledáte spolehlivého dodavatele silikonizovaných folii? Potřebovali by jste ale velkoobchodní prodej? Pak se obraťte na společnost Alpax s.r.o., která má sídlo v Praze, ale provozovnu najdete v Blansku. Firma dodává vysoce kvalitní produkty především z netkaných textilii. Dále Vám ale zajistí i maloobchodní a velkoobchodní prodej silikonizovaných folii SILICONATURE, které dováží od italské firmy. Silikonizované folie mají široké spektrum využití, především v případě, že potřebujete zakrýt lepivou část výrobku a následně před aplikací jednoduše a rychle sundat. Krycí folie je opatřena silikonovou vrstvou, která právě usnadňuje odstranění z lepivé vrstvy. Folie může být z různých materiálů, jako je PP, PET, HDPE, LDPPE. Nejčastější aplikace folie je na samolepky, etikety, pro výrobu plošných dílů v elektronice, instalace dílů s lepidlem v automobilovém průmyslu, napojování materiálů s lepícím páskem a mnoho dalších.


Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Naše firma BIPO, společnost s. r. o. Liberec se zabývá výrobou povlaků autosedadel, jak pro výrobce autosedadel, tak pro služby autoservisů. Ochranné jednorázové povlaky zajistí, že vaše sedadlo zůstane i během náročné opravy auta neporušené. Potahy dodáváme v několika různých rozměrech a na přání jsme schopni je potisknout logem vaší firmy nebo jiným požadovaným nápisem. Jednorázové ochranné povlaky dodáváme v balení po 100 nebo 200 kusech navinuté na papírové dutince.


Klopové krabice - přepravní, stěhovací, poštovní, archivační

Klopové krabice - přepravní, stěhovací, poštovní, archivační

Výrobce kartonových obalů a krabic z regionu Zlínský kraj - firma Kart Holding, a.s., je schopna rychle reagovat na konkrétní objednávky. Vyrábí přepravní krabice, stěhovací, archivační, poštovní krabice i další obaly na zakázku. Klopové krabice máme v široké škále velikostí a ve 2 materiálových variantách - z třívrstvé a pětivrstvé lepenky. Stěhovací sady: - stěhovací krabice, v sadě několik rozměrů - součástí sady je i bublinková fólie, popisovače, lepící pásky apod. Přepravní krabice: - praktický obal vhodný pro manipulaci, uskladnění, odeslání zboží. Poštovní krabičky: - pro zasílání menších balíkových zásilek i pro skladování drobných předmětů - dodání v rozloženém stavu, snadné skládání bez lepení. Archivační krabice: - kartony pro archivaci dokumentů i skladování jiných předmětů - kartony mají výseky na ruce pro snadnou manipulaci - 2 různé velikosti krabic - 2 konstrukce - jednodílná spojená s víkem, dvoudílná zvlášť dno a víko.


Polyetylénové sáčky z HDPE, LDPE - svačinové sáčky, se zipem, lepicí klopou

Polyetylénové sáčky z HDPE, LDPE - svačinové sáčky, se zipem, lepicí klopou

Pokud sháníte vhodné sáčky k balení výrobků a zboží, či k balení potravin zvolte polyetylénové sáčky z HDPE a LDPE od společnosti DAPAS, spol. s.r.o. se sídlem v Konici u Olomouce, která vyrábí a dodává polyetylénové sáčky různých rozměrů, v transparentním nebo barevném provedení. Sáčky LDPE a HDPE vhodné na potraviny a pro univerzální i voděodolné balení zboží: - zipové sáčky - barevné - klipové - svačinové - se samolepící klopou. LDPE a HDPE sáčky mají široké spektrum použití v domácnosti i průmyslu: - nebarvené polyetylénové sáčky pro přímý styk s potravinami, z ekologického hlediska jsou nezávadné a recyklovatelné - potištěné i nepotištěné polyetylénové sáčky - pro reklamní účely, v domácnostech a kancelářích - odpadkové sáčky z LDPE a HDPE - pro úklidové firmy Také vyrábíme speciální provedení polyetylénových sáčků se samolepicím proužkem, sáčky se zipem nebo lepicí klopou, speciální sáčky na zeleninu a ovoce. U nás si vyberete typ polyetylénových sáčků podle potřeby a v požadovaných rozměrech.


Bezpečnostní, ochranné fólie na sklo proti poranění při rozbití skla

Bezpečnostní, ochranné fólie na sklo proti poranění při rozbití skla

Ideální prvek pro zvýšení ochrany proti poranění při rozbití skla jsou bezpečnostní fólie na sklo, které po celé Moravě aplikuje firma Cartint Zlín. Ochranné folie jsou vhodné na budovy, prosklené dveře i prosklené stěny, skla kolem schodiště, výtahů apod. . Vhodné jsou pro průmyslové provozy, autosalony, školy, školky, budovy s velkým pohybem lidí. Díky bezpečnostním fóliím se zvýší i ochrana proti zlodějům při úmyslném pokusu o rozbití. Při rozbití, zůstanou části rozbitého skla fixovány na fólii a nedojde k odlétnutí střepin. Bezpečnostní fólie dodáváme v čirém provedení i protisluneční v různých odstínech. Ochranné fólie jsou složeny z několika vrstev, odolnost proti rozbití narůstá s počtem vrstem. Aplikace fólie z vnitřní strany oken. K bezpečnostním fóliím získáte osvědčení, které respektují pojišťovny.


Balicí systémy - velké pytle pro manipulaci s objemnými produkty

Balicí systémy - velké pytle pro manipulaci s objemnými produkty

Naše velké pytle ze společnosti Segezha Packaging s.r.o. z Úvalna jsou ideální pro přepravu a skladování granulovaných a sypkých produktů. Jsou určeny pro manipulaci a skladování produktů určených k dalšímu zpracování ve firmě. Nabízíme Vám univerzální balící systém pro manipulaci s objemnými produkty. Velké pytle jsou skvělou alternativou k přepravním kontejnerům, protože náklady na čištění jediného kontejneru jsou mnohdy vyšší než naše cena velkého pytle. Naše velké pytle jsou vyrobeny z nejpevnějšího papíru na světě. Doporučujeme zkombinovat s naším vybavením pro plnění, vyprazdňování a paletování, protože tím Vám můžeme zaručit rychlý, výkonný a univerzální systém pro manipulaci s objemnými produkty. Pytle se pak plní mimořádně rychle. Nabízíme široké spektrum balicích systémů, díky kterým vyhovíme veškerým vašim požadavkům. V krátkém čase zabalíme malé i objemné množství vašeho výrobku od 1 kg až do 500 kg. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.