Poptáváme služby STK

Poptáváme služby STK

Poptávám měření emisí u vozu GONOW PICK UP GA 200 2.0 DOUBLE CAB, VIN CODE : LCR1B4140AL000828. Motor : MITSUBISHI 4G6384M.

Lokalitou jsme Olomouc, nicméně přijet lze kamkoliv.Samozřejmě uvítáme nejbližší. Děkujeme
Poptávka byla vložena dne:
18.08.2016 08:34

Platnost poptávky:
18.09.2016 08:15

Kontaktní osoba:
Č+D Iseko spol.s r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


STK a ME - provedení technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel, motocyklů

STK a ME - provedení technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel, motocyklů

Pravidelné technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel a motocyklů zajistí Společnost Team MAAT, spol. s r.o. Ostrava. Zákazníci z okolí Rychvaldu, Bohumína, Orlové či Petřvaldu mohou navštívit naši provozovnu STK a ME Bohumínská 1553, Rychvald ! V Rychvaldě je nutné se objednat předem telefonicky ! Po provedení technické prohlídky Vám vystavíme doklad o technickém stavu vozu s vyznačenou dobou platnosti technické způsobilosti. Zajistíme vylepení kontrolní nálepky na registrační značku vozidla. Doklady, které si musíte vzít sebou: - originál TP vozidla - malý TP - osvědčení o registraci vozu - doklad o provedení měření emisí u auta (u motocyklu není třeba) - protokol o měření emisí. - majitelé vozidla na LPG, CNG musí předložit i platnou revizi plynového zařízení.


STK pro osobní automobily a dodávky na Opavsku

STK pro osobní automobily a dodávky na Opavsku

Blíží se termín, kdy budete muset přistavit Vaše auto na stanici technické kontroly? Nepodceňujte tento důležitý úkon a připravte se na STK včas s STK - Stanice technické kontroly Marcel Harasim, která provádí technické kontroly pro osobní vozy i dodávky v okolí Opavy i Kravař. Součástí technické kontroly je také měření emisí. Po kladném výsledku můžete s vozem na samotnou technickou kontrolu. STK - Stanice technické kontroly Marcel Harasim ze Štěpánkovic prohlédne a zajistí samotné měření emisí a celkovou technickou kontrolu. Nezapomínejte na povinnou výbavu ve Vašem voze, která bývá častým kamenem úrazu při kontrolách. Technická kontrola motorového vozidla je povinná na území České republiky, nechte si ji provést u stanice technické kontroly - Marcel Harasim bez čekání.


Profesionální provedení technické kontroly či měření emisí u luxusních vozidel

Profesionální provedení technické kontroly či měření emisí u luxusních vozidel

Vlastníte luxusní vůz Lamborghini a potřebujete provést měření emisí? Chcete svůj drahý vůz svěřit jen profesionálům, na které je spolehnutí? Pak se obraťte na společnost Team MAAT, spol. s.r.o., která provozuje stanici technické kontroly v Ostravě a v Rychvaldu. Zaměřujeme se na provádění STK a měření emisí u vozů dovezených ze zahraničí a na vozidla luxusních značek. Přivést k nám na technickou kontrolu či na měření emisí můžete vozy Ferrari, Aston Martin, Bentley, Bugatti, Hummer, Morgan, Rolls-Royce, Lamborghini, Lotus, Maserati či Bertone. Svěřte svůj vůz týmu, který se skládá ze spolehlivých profesionálů a můžete mít jistotu rychle a kvalitně odvedené práce. U nás bude Váš vůz v bezpečí. Platný ceník za naše služby naleznete na naších webových stránkách, máte-li však nějaké dotazy neváhejte nás kontaktovat.


Technická kontrola motorového vozidla (STK) - prohlídky aut, měření emisí

Technická kontrola motorového vozidla (STK) - prohlídky aut, měření emisí

Potřebujete provést povinnou technickou kontrolu Vašeho automobilu? Nebojte se obrátit na firmu Stanice technické kontroly - Marcel Harasim, která sídlí ve Štěpankovicích nedaleko Kravař a Opavy. Povinností každého řidiče silničního motorového vozidla je technická prohlídka ve stanici technické kontroly. Firma nabízí tyto technické prohlídky: - osobních vozidel a motocyklů - nákladních vozidel do 3, 5 t - vozidel dovezených ze zahraničí - vozidel přestavěných na pohon LPG - přívěsů. Před zahájením technické prohlídky je řidič povinen předložit: - technický průkaz a osvědčení o registraci vozidla - doklady o provedení měření emisí motoru silničního vozidla - osvědčení o měření emisí. Nezapomeňte, že technická kontrola motorového vozidla je povinná na území České republiky. Nechte si ji provést u stanice technické kontroly - Marcel Harasim. Služby provádíme jen na objednání.


Stanice technické kontroly – profesionální tým provede veškeré technické prohlídky i měření emisí

Stanice technické kontroly – profesionální tým provede veškeré technické prohlídky i měření emisí

Je čas provést technickou kontrolu u Vašeho vozu? Hledáte spolehlivou stanici, kde rychle zvládnou prohlídku Vašeho vozu? Pokud jste z okolí města Ostravy, navštivte stanici technické kontroly, kterou provozuje společnost Team MAAT, spol. s.r.o. Ostravě i v Rychvaldu. Provedeme pravidelnou technickou kontrolu, kterou stanovuje zákon. Následně Vám bude vyhotoven doklad o technickém stavu Vašeho vozu, také do kdy platí technická způsobilost vozidla. Dále Vám bude vylepena kontrolní nálepka na RZ vozidla. K prohlídce je nutné si přinést potřebné doklady, jako je originální technický průkaz, osvědčení o registraci vozu, doklad o provedení měření emisí, který není potřeba u motocyklů, protokol o měření emisí. Provádíme technické kontroly a měření emisí i u vozů, které jsou dovezeny ze zahraničí, či přestavěny na LPG a CNG pohony. Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoliv dotazů.


STK a stanice měření emisí pro osobní, nákladní vozidla, motocykly - objednávání online

STK a stanice měření emisí pro osobní, nákladní vozidla, motocykly - objednávání online

Hledáte v okolí Tišnova STK, kde je možné se objednat online? Pak navštivte webové stránky stktisnov.cz, kde je možné vaše vozidlo jednoduše objednat na měření emisí nebo stanici STK. V objednávacím formuláři zvolíte den a čas, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Vámi zvolený termín návštěvy Vám bude následně potvrzen pomocí SMS zprávy nebo e-mailem. Na naší stanici provádíme kontroly vozidel kategorií: - osobní automobil kategorie M1 - nákladní automobil kategorie N1 (do 3.5 tuny) - přívěs kategorie O1 (do 750 kg) a O2 (do 3.5 tuny) - motocykl kategorie L - traktor kategorie T - přívěs traktorový kategorie Z (OT) - vozidel dovezených ze zahraničí